Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Въпрос към furiozo - гледам, че сте пуснали BNT 1HD, но е кодиран. Не знам дали ще предават мачовете от купата на конфедерацията в HD, но не виждам смисъл да е кодиран при положение, че се разпространява ефирно. Ако може спестите ми свързването на антена и сканиране на ефирните канали.  И друг въпрос - в момента плащам 26 лв на безсрочен договор за тв и интернет. Единствената ми пречка да сключа договор за 'Нитро' е, че най-вероятно скоро ще се местя в друг квартал и не знам дали там ще имате покритие. Та въпроса ми е, ако сключа договор и се преместя - ще трябва ли да платя цялата сума по договора, ако нямате покритие там?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Еми нека и при теб да насича звука през 10 секунди по много пъти и да не можеш да чуеш точно тогава всяка втора дума, която се казва, пъкнали голям кеф иначе няма що...Не мога да разбера манталитета на Българите - един се оплаква при това с прави, а другите веднага му се нахвърлят в стила " Не е важно на мен да ми е добре, важното е на теб да ти е зле..."

 

И откъде ги изкара 800канала?!?

 

P.S. BNT 1 HD не е кодиран.

И при мен го има този проблем със звукът, ама не мрънкам постоянно, и даже не знам защо е цялата тази драма, като изобщо не е толкова "дразнещо" и "нарушаващо на кефа" колкото го изкарвате...

 

И за да не съм тотално офтопик, на някой друг да му се разместват HD каналите ? При мен поне по 2 пъти на седмица се местят, чак някой до 800 стигнаха  :grin: някой да знае ли някакво решение на проблема? преди си ми бяха наредени много яко един след друг поредно, мечта направо :))

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Преди доста време зададох същия въпрос,но май никой не отговори,та ше се повторя и повече няма да питам.Може ли някъде да се направи списък с новите "транспондери" или както там се наричат,които се пускат,за да не си пресканираме постоянно и после да редим наново канали.Мисля,че ще бъде много удобно.Надявам се,че не съм подразнил някой с въпроса си.

Link to comment
Share on other sites

Мен повече ме интересуват спортните,та новите са:Supertennis HD,Europort 2 HD,SK Prime HD,BNT 1 HD,Sportklub HD.

БНТ 1 ХД нещо не го намирам аз...,СК прайм ХД също :(

Link to comment
Share on other sites

имаше общ проблем в част от квартала.

извинявам се че малко бавно го регистритахме.

 

Важното е , че сте го оправили , въпреки че е неделя :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли проблеми при други хора, аз освен форум нищо не отварям, странно...

 

PS. Ресетнах рутера и се оправи.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Кога точно ще се очаква софтуерен ъпдейт на оборудването Ви, furiozo беше споменал че ще се извърши преди 2 седмици (във връзка с насаичането)...., но все още не е направено такова.

 

 

Пиша тук, за да получа отговор.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

И гледам единствено собственици на LG се оплакват. Смятай колко специфичен е проблема щом е и до мотел това. И какъв хубав съпорт имат от LG щом обясняват как тяхната техника била идеална ами оператора бил виновен. Само дето единствено тяхната техника има проблем със звука. Аз ако бях досега или да съм го продал тъпия телевизор или да съм се скъсал да тормозя техния съпорт.

 

Тъй като не следя темата - това с карта или с декодер става? Щото ако е с карта предполагам един декодер би го оправило въпреки че е далече по-неудобно с 2 дистанционни

Link to comment
Share on other sites

С декодер няма проблем... Това става с директно включен кабел или с CI Modul...

 

P.S. То не е до конкретния модел, а цялата LM серия имат проблеми.

И гледам единствено собственици на LG се оплакват. Смятай колко специфичен е проблема щом е и до мотел това. И какъв хубав съпорт имат от LG щом обясняват как тяхната техника била идеална ами оператора бил виновен. Само дето единствено тяхната техника има проблем със звука. Аз ако бях досега или да съм го продал тъпия телевизор или да съм се скъсал да тормозя техния съпорт.

Тъй като не следя темата - това с карта или с декодер става? Щото ако е с карта предполагам един декодер би го оправило въпреки че е далече по-неудобно с 2 дистанционни

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Не е баш така, Дедо.

Проблеми с тази серия има само на N3, MSat и мрежата на СКАТ само в един град.

Навсякъде другаде, на всички оператори няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...