Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Качество на сигнала на  приемниците е на 100% доколкото може да им се вярва. Както писах - не е проблем след като хората у дома не го забелязват. Аз по принцип рядко гледам телевизия и ако потребителите с телевизори LG не бяха повдигнали въпрос най вероятно нямаше да обърна внимание.

 

Link to comment
Share on other sites

Щом има пикселизиране на картината - най-често е проблем в сигнала. Не гледай тия статистики на приемника, аз преди да си взема CI модула, съм звънял за качеството на едни канали и силата на сигнал, но ми обясниха, че картината е както идва от излъчващия канала, а проблем със самия канал има ако картината пикселизира. Тогава идват от поддръжката и гледат какво става. Та ако имаш насичане и квадратчета в картината - викай да ти видят кабелите, буксите и сигнала.

Link to comment
Share on other sites

Старата песен  на  нов глас -  NG Wild  HD пак  няма  английско  аудио.  furiozo -  Да имаш  някаква  информация  относно  това? 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Защото самата програма излъчва скапано... "спасението" е псевдо Full HD версията...

 Бих поспорил. До вчера бях на друг оператор и такъв проблем нямаше. И за други програми бих поспорил.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

За кое да поспориш? И на кой оператор сте били?

 

Ако сте я гледали на 26 инча телевизор е нормално да е била по-добра...

 Бих поспорил. До вчера бях на друг оператор и такъв проблем нямаше. И за други програми бих поспорил.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

За кое да поспориш? И на кой оператор сте били?

 

Ако сте я гледали на 26 инча телевизор е нормално да е била по-добра...

 

Гледам на 42 инчов телевизор. Бях на Булсатком. Има разлика специално в излъчването на Канал 1. При тях беше в пъти по-добре.

Link to comment
Share on other sites

При мен най-лошо впечатление ми прави канала Viasat Explorer качестово на картината и звука са доста зле при мен

И при мен е така от доста време.

Link to comment
Share on other sites

То ако при Булсат е добре... трябва и при другите оператори да е добре..., защото повечето взимат сигнала от тях...

И при мен е така от доста време.

Link to comment
Share on other sites

То ако при Булсат е добре... трябва и при другите оператори да е добре..., защото повечето взимат сигнала от тях...

 

Ами казвам впечатленията си. Преминах на Н3 уж за добро, но като изключим някои от HD, каналите положението е по-зле и от Булсатком. 2 дни съм на N3, но започвам да съжалявам. ТВ7 в момента също е под всякаква критика. Никой не може да ме убеди, че това в мометна не е компресиран сигнал.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Това нещо не го вярвам...

 

P.S. Какво Ви накара да смените оператора?

Ами казвам впечатленията си. Преминах на Н3 уж за добро, но като изключим някои от HD, каналите положението е по-зле и от Булсатком. 2 дни съм на N3, но започвам да съжалявам. ТВ7 в момента също е под всякаква критика. Никой не може да ме убеди, че това в мометна не е компресиран сигнал.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, горните оплаквания чух и от тъщата, като смениха от Булсат на Н3. Дали е субективно или обектично, не мога да кажа. Но и те го твърдяха.

Link to comment
Share on other sites

Имам и булсат и н3 от години.Някои канали на булсата наистина предават по-добре,но само дотам.Съотношението канали/цена,булсата са на светлинни години след Н3.Но все пак зависи човек какво търси :) Аз гледам предимно спорт примерно,та н3 ми е фаворит определено !

Link to comment
Share on other sites

wolf, вероятно има локален проблем с качеството на сигнала при теб.

Дойдоха техниците, мериха и казаха че не виждат проблем със сигнала. Периодичната пикселизацията обаче продължава но в момента се вижда само на HD каналите.

Link to comment
Share on other sites

През колко време се забелязва?

Дойдоха техниците, мериха и казаха че не виждат проблем със сигнала. Периодичната пикселизацията обаче продължава но в момента се вижда само на HD каналите.

Link to comment
Share on other sites

През колко време се забелязва?

 

През 4-5 минути. Започна от началото на лятото и ми напомня на една сага дето я имах с Евроком навремето.

Link to comment
Share on other sites

През 4-5 минути. Започна от началото на лятото и ми напомня на една сага дето я имах с Евроком навремето.

 

И аз затова се отказах преди години от Евроком. За повече от месец не успяха да разрешат проблема. 

Edited by Mirela__
Link to comment
Share on other sites

Дойдоха техниците, мериха и казаха че не виждат проблем със сигнала. Периодичната пикселизацията обаче продължава но в момента се вижда само на HD каналите.

 

 

 Обадих им се и казват, че проблема не е при тях - е при кой да е, като и на двата телевизора има пикеслизиране! Да видим, дали ще го отстранят!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...