Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Ми не мога да се съглася просто. :)

 

Ако й го кажеш директно в лицето на първата ви среща(наредена), гаранция, че нищо няма да се получи - най-много да те помисли за поредния простак и да си вдигне чукалата :lol:

 

Разбрахме, че момчетата отиват на наредените срещи с мисълта за секс,както Злобил каза, е заложено в подсъзнанието ни(мисленот за секс при вида на класиво момиче де :P ),на мен ми е интересно обаче момичетата за какво отиват на подобни срещи.И не.не е за секс или да открият любовта на живота си според мен,а от чисто любопитство в повечето случаи или защото приятелка/братовчедка ги е накарала и не искат да я разочороват.Позволи ми да съм по-запознат с инфантилното мислене на повечето 17 - 19-годишни девойки :bgrin:

 

abe 4esno kazano neznam zakvo otivat 6toto ob6to vzeto ne sam prisastval na mnogo takiva sre6ti ama ima i devoiki koito "go" obi4at pove4e ot hlqba taka i za ednoto e_ _ne e vazmojno sa6to da ima takiva dori i da sa rqdkost :D

 

 

 

Така те искам ! :D А то кво ми мрънкаше в другата тема.... - Ма знаиш ква беше грозна....

Отрязваш се душмански и после квото стане (ако стане ;) ), то и без тва после може би няма да помниш нищто......

 

 

aaa 4akai 4akai , tuka govorq za momi4ence/devoi4e koeto e leeko groznovato , a ne kakto v drugata tema za da6terqta na lucifer ...... :ph34r:

 

kato se zamislq , mai znam ot kade imam strah ot groznite jeni..... pri edno dosta dovolno napivane (ni6to ne pomna , 4erno petno , gubat mi se 5-6 4asa) predi godini edni priqteli sa me "zapoznali" s vazmojno naj groznoto momi4e v diskotekata ama kato kazvam grozna zna4i naistina grozna , da go kajem taka morskiq slon e kade kade po krasivo sa6testvo..... ne 4e q pomna de ama kato vidqx snimkite i ..... pone tq izlgejda6e 6tasliva de , qvno nikoi drug ne i e obra6tal vnimanie i estestveno moite drujki sa re6ili da i zapalnqt prazninata 6toto razbira6 li " i tq du6i4ka nosila" ..... dobre 4e ne se e stignalo do ni6to po seriozno i edna poznata me e izmaknala 6toto sega ima6e opasnost da imam strah ot jenite kato cqlo....

taq sigurno takuv ... 6te6e da mi udari 4e da go pomna cql jivot , 6toto te starite hora sa go kazali debelite i groznite se e_ _t naj dobre i naj qrostno 6toto nikoga neznaqt koga 6te im e za posledno :punk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply
aaa 4akai 4akai , tuka govorq za momi4ence/devoi4e koeto e leeko groznovato , a ne kakto v drugata tema za da6terqta na lucifer ...... :ph34r:

 

kato se zamislq , mai znam ot kade imam strah ot groznite jeni..... pri edno dosta dovolno napivane (ni6to ne pomna , 4erno petno , gubat mi se 5-6 4asa) predi godini edni priqteli sa me "zapoznali" s vazmojno naj groznoto momi4e v diskotekata ama kato kazvam grozna zna4i naistina grozna , da go kajem taka morskiq slon e kade kade po krasivo sa6testvo..... ne 4e q pomna de ama kato vidqx snimkite i ..... pone tq izlgejda6e 6tasliva de , qvno nikoi drug ne i e obra6tal vnimanie i estestveno moite drujki sa re6ili da i zapalnqt prazninata 6toto razbira6 li " i tq du6i4ka nosila" ..... dobre 4e ne se e stignalo do ni6to po seriozno i edna poznata me e izmaknala 6toto sega ima6e opasnost da imam strah ot jenite kato cqlo....

taq sigurno takuv ... 6te6e da mi udari 4e da go pomna cql jivot , 6toto te starite hora sa go kazali debelite i groznite se e_ _t naj dobre i naj qrostno 6toto nikoga neznaqt koga 6te im e za posledno :punk :lol: :lol: :lol:

 

Ама и аз като се позамисля се сещам за 1 - 2 заради които толкова пиьенье трябва да се излочи, че после изобщо не е ясно дали изобщо ще мога да го вдигна. Но това са изключения !

Link to comment
Share on other sites

kva hubava tema be6e i napisaha 5-6 seriozni posta i i ebaxa mamata.... sq spama nqma da e tolkova priqten :D

Точно и аз тфа си мислих докато я четох :lol: .Ама ви признаам де...4 страници за няколко часа :D .Обаче тая тема направо уби представата,която си бях изградил за един млад мъж(като мен)

1-гледа къде да намери да бодне

2-бодва по веднъж и бега

3-ако може бодва и по два пъти

4-след бодването и бегането търси нещо друго за бодване :lol:

Тука някфи с безценното си време и малко пари...сигурно Куро намазва по-рядко от някой седмокласник :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ха-ха ако ставаше така, щеше да е просто чудесно,но ако сега пристъпиш към подобна стъпка,ответната реакция 95% ще е отрицателна :lol:

Споко, човече! Ще ти кажа само, че в 90% от случаите, все някоя ще ти върже от първия път. Те сега днешното поколение са като....машинки!

А аз доколкото разбрах от всичко прочетено дотук, много много не подбирате с кой да си легнете стига да има цици и да е горе-долу приятно изглеждаща! Важното е да има ....

 

Аз иначе не съм против уредените срещи на сляпо, но моят скромен опит в това отношение ми показва, че такива срещи не ми се отразяват позитивно. Просто искам да пребия този, който седи насреща ми и говори колко е велик и колко пари има.... сигурно иска да ме впечатли?! :sick

Link to comment
Share on other sites

Търсенето на такъв тип секс, не значи не се подбира, поне при мен, просто набелязваш си обекти и пускаш по няколко въдици за да е по сигурно... :)

Link to comment
Share on other sites

Хм... Отговорих в момента, в който прочетох. Праа пици в момента и за това нямам време да те иронизирам или да правя саркастични забележки. Скорпиона е наоколо и ще ме замести.
Съжалявам за закъснението - пих бира. Открих компания, която да доближава по кретенизъм златната ера на warez срещите в "Азия"...
Пак ме пропуснаха в калабалъка
Това е щото игнорираш хората! Карма!
а може би с това трябва да започват уредените срещи - има ли шанс за ръца-пръца? ако отговорът е "да", ок - срещата продължава, ако е "не" - кой от къде то е :music
Така ще е хептен скучно...
kva hubava tema be6e i napisaha 5-6 seriozni posta i i ebaxa mamata.... sq spama nqma da e tolkova priqten :D
Губи се трътката, така е.
Но просто мъжете сте по-плашливи
А жените - плашещо пасивни.
Позволи ми да съм по-запознат...
От бай Тоник? Анатема!
Ама и аз като се позамисля се сещам за 1 - 2 заради които толкова пиьенье трябва да се излочи, че после изобщо не е ясно дали изобщо ще мога да го вдигна. Но това са изключения !
Абе половин бутилка вино се оказа достатъчна... дори и за розов клин ;]
а аз доколкото разбрах от всичко прочетено дотук, много много не подбирате
In vino veritas!
Link to comment
Share on other sites

Не е ли назряло времето за организиране на наредена среща между Michal i farrel и някой да увековечи събитието :lol:

 

 

ми да, време е :punk

Link to comment
Share on other sites

In vino veritas!

 

Ми, че то във виното я! За да можеш после да кажеш, че от твоето алкохолно опиянение не си разбрал, че мацката не много готина, щотото нали за едното..... ги подбирате да хващат окото.

Link to comment
Share on other sites

Ми, че то във виното я! За да можеш после да кажеш, че от твоето алкохолно опиянение не си разбрал, че мацката не много готина, щотото нали за едното..... ги подбирате да хващат окото.

Е кфо бе да не живея през 1920-та година.Не е задължително 5 години да ухажвам някоя девойка,преди да ме целуне и още 5 преди да я изпраскам :lol: .Видиш някоя,харесате са,прас прас и айде-довиждане кой от къде дошъл:D

Link to comment
Share on other sites

Споко, човече! Ще ти кажа само, че в 90% от случаите, все някоя ще ти върже от първия път. Те сега днешното поколение са като....машинки!

А аз доколкото разбрах от всичко прочетено дотук, много много не подбирате с кой да си легнете стига да има цици и да е горе-долу приятно изглеждаща! Важното е да има ....

Въпроса е не че все някоя няма да ти върже още от първия път а че ако диреткно пристъпиш към тая част от самото начало -едва ли не още със запознаването да и кажеш ай се боднем тогава реакцията ще е доста отрицателна и най-много да отнесеш някой хубав шамар.Май тва имаше пред вид и sasho

Link to comment
Share on other sites

абе то тва кат ония виц за двамата приятели ....

 

-Как успяваш да спиш с толкова хубави жени?

- Ами още като ги срещна по улицата им викам : Искаш ли да правим секс? и така

Срещат се след 2 дена и този който е получил съвета пита другият:

-Абе батка , до сега 10 жени питах и 10те ми зашиха шамар при тебе как се получава , не те ли шибват ?

- Ми и мене бая пъти са ме удряли ама и бая пъти съм правил секс .....

Link to comment
Share on other sites

Не е ли назряло времето за организиране на наредена среща между Michal i farrel и някой да увековечи събитието :lol:

 

Farrell only dates ME, noob.... :lol:

 

Наредени срещи от нета... Става! Има секс, намираш приятели, намираш и крокодили, естествено.

Общо взето си струва!

Все пак в живота най-красивите рози са в най-големите лайна...

Но да търсиш любовта на живота си ми се вижда твърде оптимистично. Знам, че има много такива случаи, но все си мисля, че тези работи трябва да стават очи в очи.

Link to comment
Share on other sites

Оооо... Не навлизай в дълбоката тема за срещи от нета... Там е доста сложно и страшно, а и го няма рекордьора ... Афекс. :lol:

Не мога да го отреча - от сайт за клониране СЪМ бодвал. И от ИРЦ съм... Но там всичко е доста голяма доза късмет, щот хлапетата днешно време много бързо напредват с фотошопа...

 

БТВ!!! Преди доста време беше пусната една тема, за една девойка с адския задник. И се появи неква девойка, дет вика, че и тя имала такъв! И после я снимаха и за няма и половин час темата се затри и потули, а снимките изчезнаха... Някой пази ли ги?

Link to comment
Share on other sites

Farrell only dates ME, noob.... :lol:

 

Мисля, че намерихме лицето за форумния профил. Тоз ( ^ ) явно е най-секси.

 

БТВ!!! Преди доста време беше пусната една тема, за една девойка с адския задник. И се появи неква девойка, дет вика, че и тя имала такъв! И после я снимаха и за няма и половин час темата се затри и потули, а снимките изчезнаха... Някой пази ли ги?

 

Аааа. Легендарната тема на JIS и как приятелката му Rennie имала по-як задник от на другото девойче. Пък после се оказа, че на JIS снимките не били толкова "професионални", колкото на другото момиче, чиито пък от своя страна бяха снимани с Web камера. :D :D Е не, нямам ги тия.

 

П.П. Я вижте на какво попаднах докато търсех темата със снимките на JIS.

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=30928&st=260

Тук христо си има последовател. Фенка един вид.

Link to comment
Share on other sites

Ми, че то във виното я! За да можеш после да кажеш, че от твоето алкохолно опиянение не си разбрал, че мацката не много готина, щотото нали за едното..... ги подбирате да хващат окото.
"Wine - helping ugly bitches have sex since ancient times"

 

w00x, имам работа, мимка му... ся к'во ме хвърляш тука да чета стари шоу-спектакли :)

 

Оооо... Не навлизай в дълбоката тема за срещи от нета... Там е доста сложно и страшно
Бих го определил като да бръкнеш със затворени очи в кофа със змии, надявайки се да хванеш неотровната ;]
Link to comment
Share on other sites

Ако й го кажеш директно в лицето на първата ви среща(наредена), гаранция, че нищо няма да се получи - най-много да те помисли за поредния простак и да си вдигне чукалата :lol:

.......

Позволи ми да съм по-запознат с инфантилното мислене на повечето 17 - 19-годишни девойки :bgrin:

 

Ама защо трябва да й го казваш в лицето на първата среща? Ти само си го помисли и реши дали да продължиш или не си струва... За 17-19-годишните днешни девойки си напълно прав, но май там ще е по-успешна стратегията "Право, куме, в очи!"

 

.........

 

Добре, че си легнах, за да се изяви и форОмния всезнайко. Така както си отговарял "наедро" прилича като на всяка манджа мерудия :lol: :laughing:

 

Но да търсиш любовта на живота си ми се вижда твърде оптимистично. Знам, че има много такива случаи, но все си мисля, че тези работи трябва да стават очи в очи.

 

Ама те накрая се срещат и нещата стават (или не стват) ОЧИ вОЧИ, нали Ваньо?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм обвинен в плоски мнения, ще напиша нещо... Не чак толкова ... Плоско..

 

Аз съм на 20. Не разбирам още НИЩО от любов. Няма какво да се лъжем. Не разбирам и от жени... Дори си имам принцип - 171-5 / 52-55, кестенява коса, зелени или сини очи, 17-18 годишна МАКС. На мен това ми е забавно, това ми е интересно, това ми харесва. Нямам дори и намерението да се влюбвам, скоро. Излизам по наредени срещи с едничка цел - MASS FUN! Всеки път се контя, купувам рози и се правя на интересен. В крайна сметка момичето се чувства странно и унижено, защото никой не прави такива раоти за нея, още поече на 1ва среща. Аз не съм моралист, нито някъв пример за подражание. Аз съм плосък, харесвам си простото е*ане и тва е. Влюбвал съм се... Плакал съм... Праел съм простотии, но всяко дете ги е правело. Нека един от вас да каже, че не е! Няма такъв.

 

И каква е цялата цел на заниманието?

Едни казват, че отиват за ебане, други, за да търсят любов, трети, щот нямат какво да правят. В крайна сметка - ходят. Само Куру казва, че не би отишъл. Какъв извод можем да си направим? Че във всеки един момент има нужда от противоположния пол... Минимална нужда, която може да бъде заменена със "сутрешен курудръв", както казва Караман, но нужда. Дали ша ти провърви, като на Датоник и Раптор, или ша се изчукате и ша се забравите, или просто ша си приказвате за нещата от живота и ще ви изникне спешна работа... Е! Аз не искам да разбера! Аз съм на 20 и ми пука само за ебането, пиенето, шоуто, мохабета, смеха... Не искам нищо сериозно и тем подобни работи. Имам живот да живея! И докато мога, ще го живея... Било то ходейки на наредени срещи или излизайки със 17 год. лигли!

Link to comment
Share on other sites

Ако до 20 не си се научил да ти пука по-сериозно и да влагаш повечко емоция, има голяма вероятност никога да не се научиш. :(

Link to comment
Share on other sites

Ако до 20 не си се научил да ти пука по-сериозно и да влагаш повечко емоция, има голяма вероятност никога да не се научиш. :(

Зависи от гледната точка. Щом на него му харесва не виждам причина да се променя. Има една поговорка: За всеки влак си има пътници.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че човек в позиция на тъпкач на 17-годишни е способен да поучава за ценности :P

 

[Edit] Да бе Рут, никой не е тръгнал да го налага с точилка по главата защо е такъв. Просто човека иска живот да живее. Но често от живеене изведнъж се оказва, че си на 40 и си сам. От там вече опциите са много, но не са хубави. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че човек в позиция на тъпкач на 17-годишни е способен да поучава за ценности :P

Какво лошо има в 17 годишните :confused?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...