Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Куре, рано или късно, влака те гази, любовта те удря с лопата по главата, и тн. Не си мисли, че ще изпусна тази възможност. Имам достатъчно стойностни хора около мен, които да ми кажат - "Тая п&тка е за теб, взимай я!". Ти си живял скучен живот, без дразги, без сериозни изпитания и тн. Е аз съм живял коренно различен живот и сега си наваксвам за пропуснатото. Като си донаваксам ша спра. Но в момента и аз имам 1 въпрос:

Какво лошо има в 17 годишните?!?!

Ии... Кога ша прайм фотосесията за флирта?

 

В крайна сметка - винаги има друг вариант! Щом не си съгласен с мен, ЧЕ ТЕ УТЕПЕМ, ЧЕ ТЕ КОПАМЕ, И ЧЕ ТЕ ЛЕЖИМЕ С ГУСТУ ВЕ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Тогава аз вече виждам проблем. Пак ще завъртим глупостите с курвите, които ходят със заможни по на 35-40 и пак ще влезем в цикъл, а не искам, Мобо твори пост, да оставим той да разгърне разговора :D

Link to comment
Share on other sites

Тогава аз вече виждам проблем. Пак ще завъртим глупостите с курвите, които ходят със заможни по на 35-40 и пак ще влезем в цикъл, а не искам, Мобо твори пост, да оставим той да разгърне разговора :D

Щом имаш възможност и ти е приятно защо да не го правиш?

 

Много флудите. Човек не може да се изкаже. Докато си напише мнението и изскочили 5 нови поста.

Много постове с по 1-2 изречения са и за това така става :).

Link to comment
Share on other sites

За да дам пример с нещо неподсъдимо... на мен може да ми е приятно да прибирам улични котки, после да им изскубвам ноктите с клещи и да си сварявам живи в голямата тенджера. Мислиш ли, че има някакви причини да не го правя? Аз мисля, че има.

Link to comment
Share on other sites

Аз до сега един път харесал момиче и е зарязах още преди да сме почнали сериозно излизане .

Смятам , че уреждането на срещи чрез приятел са хубаво нещо , но пък колкото и пъти да са се пробвали да ме уредят по този начин , просто не се е получавало .

Единственото до което се стигаше е малко романтика , секс и край .

Не че не ми харесва и така , но просто ми е тъпо след това .

Все още мисля , че повечето гаджета не са достатъчно зрели .

Всеки път става нещо , което ме кара просто да се отдръпна и точка .

Просто не съм като повечето хора .

Психира в случея е прав , има си моменти за живот и явно неговите още не са свършили .

На мен пък честно казано не ми пука кога ще излизам с някоя и как ще стане това .

п.п. Чакам размножителният период пак да дойде .

:laughing: - хахахаха

За да дам пример с нещо неподсъдимо... на мен може да ми е приятно да прибирам улични котки, после да им изскубвам ноктите с клещи и да си сварявам живи в голямата тенджера. Мислиш ли, че има някакви причини да не го правя? Аз мисля, че има.

Знаех си аз , че си психопат и ти ... причината достатъчна ли е ?

Link to comment
Share on other sites

За да дам пример с нещо неподсъдимо... на мен може да ми е приятно да прибирам улични котки, после да им изскубвам ноктите с клещи и да си сварявам живи в голямата тенджера. Мислиш ли, че има някакви причини да не го правя? Аз мисля, че има.

Не виждам какво общо има това с темата. Ти девствена 17 годишна виждал ли си в последните години? Може и да ги има но са някакъв минимален процент ;).

Link to comment
Share on other sites

ми то тука си е станало чист чат-канал. и поведението на участниците, и мисленето им, и структурата на постовете е такава. да не говорим за това, че добитъка е нагазил дълбоко в реката и скоро ще почне да се носи по течението.

 

и да кажа и да не кажа нещо, пак нема да ме слушате, та за кво ме чакате? аз да не съм неква форумна звезда кат ицето? аре да не се обиждаме, а?!

 

а иначе още през 19ти век некъф си философин (маркс ако не греша) е рекъл че количествените натрупвания, водят до качествени изменения.

Link to comment
Share on other sites

Curunir, водиш един безсмислен спор, опитвайки се (според теб) да 'вкараш' акъл в на някой главата. И пак да натъртя БЕЗСМИСЛЕН! А е безсмислен, защото всеки човек има свои истини. Може Psihara да не иска да се обвързва емоционално, може да не иска да се жени, може да иска да си живее живота и да не се ангажира докато не стане на определена възраст, а може и изобщо да не иска нещо по-сериозно. Ама ти пък нямаш право да го съдиш за това което е решил. Лошото е, че като стане човек на 40 години красивите и неомъжени жени на тази възраст са прекалено малко, а да излизаш с 18-20 годишни лигли е меко казано смешно. Та аз сега не бих излезнал с 18годишна :wacko: Физиката е странно нещо, но ако поизвъртиш малко нещата в крайна сметка всичко си идва на мястото. Имаше един закон на Нютон, че "На всяка сила и действие има равно по сила и обратно по посока противодействие", сега не си спомням точно как беше този закон, но щом има такива като Psihara, следователно трябва да има и пълните противоположности. Така че пак да ти кажа, че водиш безсмислен спор :lol: Живей си живота и си гледай кефа :pirate

 

xXx, абе, пич, много ти е странна логиката за "бодването". Ако имаш една сериозна връзка няма ли да "бодваш" доста по-често :wir

Link to comment
Share on other sites

Лошо има като им свикнеш, а ти ставаш все по на 30.

 

Лошо няма 17-19 годишните няма да свършат. Сега тенденцията е да си търсят батковци с по 10+ години, щото имат тва-онва, проблем ще ако батковците нямат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм тръгнал да убеждавам Психаря или който и да е да се променям, по форум подобни неща не стават. Но ние спорим... в името на спора, като едни софисти деа! :D

 

Но в крайна сметка да, прав си, не мога да съдя никой. Мога просто да им кажа колко в грешка са, като... констатация, не като осъждение :lol:

 

I joke, I joke! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Стенли, аз съм на 20. Ти си на 23. В този период мнието на човек се променя с всяка една .. Минута? Не... Но година...

 

@Мобо, моля те! Интересно ми е за кого ще се застъпиш, не за друго.

Link to comment
Share on other sites

xXx абе, пич, много ти е странна логиката за "бодването". Ако имаш една сериозна връзка няма ли да "бодваш" доста по-често :wir

 

При сериозните връзки, често пъти се появява едно "главоболие", след което следват "гости от Червен бряг", а при секса за една вечер тези работи най-често липсват ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз се застъпвам за Курунир ... просто защото идеята ми е сходна .

Не точно така , но все пак .

Колкото повече разтеж , толкова повече трябва да се отдръпваш от старите си навици за безкраен кеф и добро настроение .

Винаги е хубаво да се чувстваш добре и да си правиш купона , но просто с времето това става малко по-трудно от колкото предполагаш .

Малко като при децата , първо искат сладеледчета и играчки по цял ден , но в последтвие разбират , че не може да се кара така постоянно , после пък тръгват по дискотеки и запиване , защото все се търси удоволствие , после човек разбира , че не може да продължава така .

Кога ще приемеш по-сериозно нещата , това си е лично твоя работа и нямам нищо против забавното искарване с приятели и прочие в твойта насока .

С времето човек се лишава от едни удоволствия , но после идват други и постоянно е така .

п.п. Малко се престаравам като дървен философ и все пак смятам мнението си като един съвет или прозрение , еми (хахаха) така се въртят нещата според мен сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

При сериозните връзки, често пъти се появява едно "главоболие", след което следват "гости от Червен бряг", а при секса за една вечер тези работи най-често липсват ;)

кофти подход имаш към сериозните връзки. иначе математиката е проста - при дългосрочна връзка имаш 22 от всеки 30 дни достъпна жена, докато (освен ако не си антонио бандерас или милионер под прикритие) еднократни връзки можеш да си позволиш максимум един-два пъти седмично. това че ти не се възползваш през достъпните дни от възможносттие си е твое решение.

 

психар, личното ми мнение съвпада почти изцяло с това на curunir. просто никога не съм я схващал тази философия с "живее ми се" и то казана от хора, които определено са си живи към момента на съждението. по-нагоре посочих и простата математика и то гледна точка на сексуалните контакти. Откъдето и да го въртя (емоционално, сексуално, финансово) дългосрочните инвестиции имат по-добра възвръщаемост от еднократните удари.

Link to comment
Share on other sites

За да дам пример с нещо неподсъдимо... на мен може да ми е приятно да прибирам улични котки, после да им изскубвам ноктите с клещи и да си сварявам живи в голямата тенджера. Мислиш ли, че има някакви причини да не го правя? Аз мисля, че има.
Куру, стига бе човек. Съдиш околните със собствените си критерии. И отново стигаш до крайности, подобно на Ваньо. Свят голям - хора различни. Нека всеки живее живота така, както сам преценя за най-добре.
Не виждам какво общо има това с темата. Ти девствена 17 годишна виждал ли си в последните години? Може и да ги има но са някакъв минимален процент ;).
Има ги. Така наречените "момичета с откат", тоест като я погледнеш с такава скорост извръщаш поглед (и завърташ глава), че ти изпуква врата...

 

Иначе позицията, която заемам в спора, не бих казал, че е "моята". Аз виждам нещата по друг начин. Предпочитам да видя в жената отсреща емоционална съвместимост, нещо, което да ни свързва, не само кревата. Факта, че замемам другата страна в спора е, че чета прекалено тесногърди мнения. Куру, не се обиждай, всяка монета си има две страни, а в случая не говорим за пари. За неща, много по-субективни, абстрактни и относителни. Не можеш да ни натрапваш своите виждания, дори и тези, на околните да са толкова коренно различни от тях, дори и ако виждането на другите ти се струва "неправилно". А относно looser-щината - в интерес на истината съм доста по-голям looser, поне по начина, по който използвах думата в конкретната тема. И знам и причините, но не и решението. Но това е друга тема, за друг форум ;]

 

И по-близко до темата - наскоро бях на уредена среща. И мацката беше много готина, но плоска, поне като мироглед. И предпочетох да не се занимавам. На какъвто и да се правя тук (нали за това е интернет - за да играем роли), не мога да водя връзка, в която единствената двигателна сила да е либидото.

 

Край* на откровенията. Ваньо, ти почна първи!

 

________________

* за сега

Link to comment
Share on other sites

Еми Antares прав си , че не може да си натрапва мнението на другите .

И все пак по някое време не трябва ли да дадеш "стоп" на филма и да погледнеш за нещо по-добро , което да ти доставя удоволствие ?

За пример е по-дълга и съществена връзка !

п.п. Все пак да се види човек как ще се чувства .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, loser е бе, брат, стига с това двойно о.

 

И серинзно, не натрапвам нищо на никой, в началото просто казах аз как виждам нещата, оттам зГлобил ме емна и айдааа...

 

А момиче с "откат" за мен са тия, дето са с повечко... плътност :D

 

[Edit] Защо в тая тема се появяват читатели, регистрирани преди 2-3 години, които имат по 0 до 5 поста и които никой никога не е виждал преди? Creepy е... :ph34r: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, loser е бе, брат, стига с това двойно о.

 

И серинзно, не натрапвам нищо на никой, в началото просто казах аз как виждам нещата, оттам зГлобил ме емна и айдааа...

 

А момиче с "откат" за мен са тия, дето са с повечко... плътност :D

 

[Edit] Защо в тая тема се появяват читатели, регистрирани преди 2-3 години, които имат по 0 до 5 поста и които никой никога не е виждал преди? Creepy е... :ph34r: [/Edit]

Както се вика , "направо те изхвърля от орбита" ... само с тея откати да не си чупете вратовете .

Защо се появяват ли , да четат откровенията на хората .

п.п. То е интересно .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Чета и си мисля, че повечето от вас ходят предубедени на такива уредени срещи - един отива за секс, не става и се отказва, друг отива за любов - не става и той се отказва. Пробвайте да се оставите на усещанията си - каквото стане - стане. Ако този път не стане, ще стане следващия. Така няма да сте губещи, пък може и да ви хареса някой от хората, с които се срещате не само за връзка, а за приятел. Но това май важи за всички срещи... Просто го кзвам, щото и аз съм била предубедена и ми костваше доста самоубеждаване, че ако отида няма да ме ухапят...или вържат ;) и нищо не губя, освен време и малко пари :)

Link to comment
Share on other sites

кофти подход имаш към сериозните връзки. иначе математиката е проста - при дългосрочна връзка имаш 22 от всеки 30 дни достъпна жена, докато (освен ако не си антонио бандерас или милионер под прикритие) еднократни връзки можеш да си позволиш максимум един-два пъти седмично. това че ти не се възползваш през достъпните дни от възможносттие си е твое решение.

 

психар, личното ми мнение съвпада почти изцяло с това на curunir. просто никога не съм я схващал тази философия с "живее ми се" и то казана от хора, които определено са си живи към момента на съждението. по-нагоре посочих и простата математика и то гледна точка на сексуалните контакти. Откъдето и да го въртя (емоционално, сексуално, финансово) дългосрочните инвестиции имат по-добра възвръщаемост от еднократните удари.

 

Това е така, но не взимаш под въпрос, че някой хора не могат да задоволят нуждите си със секса само с 1 човек... Освен това при дългосрочната инвестиция има и доста по-голямо вложение - трябва да започнеш да се съобразяваш с нейните нужди, желания и т.н. А някой хора просто не искат това допълнително занимание...

Link to comment
Share on other sites

Това е така, но не взимаш под въпрос, че някой хора не могат да задоволят нуждите си със секса само с 1 човек... Освен това при дългосрочната инвестиция има и доста по-голямо вложение - трябва да започнеш да се съобразяваш с нейните нужди, желания и т.н. А някой хора просто не искат това допълнително занимание...

ами в подписа ми пише според това какво иска човек, какво си намира. аз съм си намерил начини за постигането и доказателства в полезността на дългосрочните връзки. оправданията и причините на другите хора малко ме засягат. по-голямото инвестиция пък има и по-голяма обща възвръщаемост, тъй че според мен си струва.

а все пак като не иска човек, що изобщо да инвестира каквото и да е дори и малко? що изобщо му трябва да лъже, да маже, да се поти, да се харчи, да се стресира? е те тва се чудя аз, а очевидно и curunir. кат не щете да инвестирате от себе си що се занимавате? какъв ви е кефа да тарикатеете на дребно? едното клатене?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...