Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Защо от 3 конкретно назовани неща, плюс "едно друго", ти избра точно това бе шефе? Аз ти казах, с теб спорове не, изкарай един курс реторика или нещо, тогава пак.

 

Или е това, или хората толкоз са я закършили, че търсят жени за секс и за перачка, щото те бездруго най-често готвят по-добре.

 

 

 

 

 

Леле пич ти уби смисъла на младостта ми... Явно аз много ако съм я закършил :D Вярно аз съм малко изключение, защото нямам никакво желание за връзка на този етап от живота ми, който и без това е достатъчно сложен, но това направо ме уби... Почти всеки мъж, на каквато и да е възраст, обвързан или необвързан, търси жени само за секс, не че е закъсал просто е в природата :)

 

 

 

Tе па тея дето се хабят за един секс са и те едни..... Пък и жените дето ги връзват и те са едни..... Направо става една.......

 

Аз на такава среща не съм ходил, но бих пробвал. Някой да има яка приятелка с която иска да ме уреди на среща?

 

разбирайте яка - готина.

Не виждам как се изхабяваш от 1-2 срещи в името на секса с красиво момиче...

 

 

Xaxaxa Psihar кви са тия филми на ужасите ве :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply
Tе па тея дето се хабят за един секс са и те едни.....

 

 

da be te tiq si4ki sme gi 4uvali .... to tva da ne e sapun da sa istarka .......

 

 

i rakata ako be6e ostrilka k__a 6te6e da e moliv ama e na ne e :lol:

Link to comment
Share on other sites

Почти всеки мъж, на каквато и да е възраст, обвързан или необвързан, търси жени само за секс, не че е закъсал просто е в природата :)

 

Да де, и оттам започва съзнателното. Което контролира инстинкта и несъзнателното.

 

И "закъсал" имах предвид по-скоро емоционално. Не се правя на някакъв велик моралист, щото по принцип не съм. Но и не одобрявам стадно размахване на шланга в която посока завариш.

Link to comment
Share on other sites

Мохабета на деня е вече нов : То тва да не е сапун, да се изтърка!"! Е па тва е моабет!

Малко се отклонихме от темата...

Ще върна нещата обратно:

Да напрайм 1 общ варез профил в някой клонинг сайт и да почнем да се уреждаме? Кой е най - секси от нас? (Куро автоматично отпада от класацията! :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Класацията е ясно, че няма как да я спечеля, но и не искам. Всички знаем, че ще я вземеш ти, а за мен ще остане само утешението, че правя mantrain с най-секси сексито на форума :lol:

Link to comment
Share on other sites

edit : w00x i kvo kato sa "edniii" ne moga da vi razbera vie verno li otkazvate seks za po edna ve4er samo 6toto momi4eto e tapo... ?

 

Че кой говори за отказване? Аз да не съм болен. Tи ако би си губил повече от 1 час в името на секс за една вечер, аз не бих.

 

@w00x - http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=505534 Таз става ли? :lol:

 

Извратено разбиране за готина мадама имаш.

 

da be te tiq si4ki sme gi 4uvali .... to tva da ne e sapun da sa istarka .......

i rakata ako be6e ostrilka k__a 6te6e da e moliv ama e na ne e :lol:

 

?

 

Не виждам как се изхабяваш от 1-2 срещи в името на секса с красиво момиче...

 

Tоз пък и по срещи тръгна....

Link to comment
Share on other sites

Воокс, ша ма прощаваш. Готина.. Пропуснал съм го.

Искаше яка.. А тази 100% те вдига от лежанка. :)

Добре... Значи - събираме всички ланци, накити, ризи с крокодилчета или дракончета, на Инси бмв-то и прайм профил. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че кой говори за отказване? Аз да не съм болен. Tи ако би си губил повече от 1 час в името на секс за една вечер, аз не бих.

 

e qvno az zna4i ne6to sam sbarkan 6toto sam xodil po gaza na madama pove4e ot sedmica dokato mi pusne , posle ve4e mi stavat ednakvi i barzo guba interes :D a i ti ako si antonio banderas i se sabli4at o6te kato te vidqt az opredeleno ne sam i mi trqbva izvestno vreme da stopq leda :lol:

 

 

edit : na edna daje se naloji da i kupuvam cvetq koeto me podse6ta , ebaaaaaaaaaxti skapite rozi 4esno...... :sick

Link to comment
Share on other sites

e qvno az zna4i ne6to sam sbarkan 6toto sam xodil po gaza na madama pove4e ot sedmica dokato mi pusne , posle ve4e mi stavat ednakvi i barzo guba interes :D a i ti ako si antonio banderas i se sabli4at o6te kato te vidqt az opredeleno ne sam i mi trqbva izvestno vreme da stopq leda :lol:

edit : na edna daje se naloji da i kupuvam cvetq koeto me podse6ta , ebaaaaaaaaaxti skapite rozi 4esno...... :sick

 

Нарича се отчаяние. И не съм Антонио Бандерас, що за глупост. Косата ми е по-къса.

 

@Psihara^^ - не четеш бате. Последния ред от същия пост. "разбирайте яка - готина."

Link to comment
Share on other sites

Нарича се отчаяние. И не съм Антонио Бандерас, що за глупост. Косата ми е по-къса.

 

@Psihara^^ - не четеш бате. Последния ред от същия пост. "разбирайте яка - готина."

 

По скоро ухажване с цел секс... Тва става въпрос за общуване и извън бара и дискотеката, или ти направо се запознавате в кафето и от кафето в леглото...

Link to comment
Share on other sites

Де е отчаяние - не е отчаяние. Аз не критикувам другите хора за това, нито се опитвам да им обясня, че са отчаяни или прекалено загоряли, видиш ли, и затова гонят жени повече. Просто на мен ми трябва повече да тръгна да се занимавам.

Link to comment
Share on other sites

По скоро ухажване с цел секс... Тва става въпрос за общуване и извън бара и дискотеката, или ти направо се запознавате в кафето и от кафето в леглото...

 

Tо ако ще е 1 седмица ухажване, заслужава ли си за един секс само? И нямам навика да ходя да заговарям момичета по кафетата. В бар е друга историята.

Link to comment
Share on other sites

@w00x, ми щом си такова ПРО, що не издадеш книга. Хората ша са изтребват да я купуват. :lol: А таз мома дет ти предложих.. Може да е готина.. Душевно. Като за Куру. :lol:

@zlobil buta6 mifki macko! Flextype na vista... utepa ma :)

Link to comment
Share on other sites

ТУК и ТУК

 

Момчета, а знаете ли на времето мъжете и жените как са се запознавали? Не е било: Здрасти, аз съм еди-кой си. А са чакали дамите да бъдат представени на мъжете от трети човек. Което автоматично означава препоръка от въпросния човек и тя е зависела от влиянието в обществото на посредника. Та, както е видно от двата линка моята настояща връзка е плод на точно такава наредена/уредена среща. Невероятно, но факт - засега се развива успешно! Но не си мислете, че първата мисъл и на двамата не е била за секс... ;) Но и първия секс не беше на първата среща :D Преценката на интелектуалния багаж не става от първия разговор, но той дава причина за да има следващ такъв. Дори и на такава среща никой с нищо не ангажира другия (или посредника). Шансовете са същите като при неуредените (случайни) запознанства. Тук обаче имате една преднина - можете да се информирате от посредника за повече подробности преди да пристъпите към решаващата среща. И не, човек след определена възраст не ходи само по такива срещи, но пък там усещанията не са като на лов (преследваш или си преследван). Нещата стават вече да покажеш какъв си и да бъдеш одобрен или отхвърлен. На геймърски: ДИГАШ ЕДНО НИВО В ИГРАТА :lol: Щото от другото ти е писнало и знаеш и предвиждаш всяка следваща стъпка и ти става скучно...поне на мен ми беше писнало :bgrin:

 

ЕДИТ: Доде си напиша поста и отиде цяла страница :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

@w00x, ми щом си такова ПРО, що не издадеш книга. Хората ша са изтребват да я купуват. :lol: А таз мома дет ти предложих.. Може да е готина.. Душевно. Като за Куру. :lol:

 

Ба. Ще издавам книга. Ще ми я изпиратстват в PDF и труда ми ще иде на вятъра. Мани тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Нещата стават вече да покажеш какъв си и да бъдеш одобрен или отхвърлен. На геймърски: ДИГАШ ЕДНО НИВО В ИГРАТА :lol:

Не знаеш , че двете неща , които каза нямат никаква връзка нали? :)

@Curunir - евала ти праим , мацко!

@zlobil - неска къртиш :lol:

@Psihar - Да си земем и по 1 пистолет с топчета за профила , да бъдем по-G :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dude... не мога да приема да ме нарича loser човек, който е спал с пълничко момиче, което се облича в розови клинчета. :unsure:
Pi4, човек трябва да пробва от всичко. Т'ва че ти си вярващ си кон с капаци е друго. А и ползвах презерватив. Mainstream-щината не се предава по полов път, бъди спокоен.
Scorp, WTF?! Ти бе моя девствен герой! Беше от категорията на Куро! А сега? ИРЦ не е наредена... А самоубийствена. За ОП в Пловдив правеха свирка... Признай си!
Да си ме виждал да давам оп? Преди да ми махнат +m основно хранех и банвах. Besides това не ми е първия път, в който съм score-нал от IRC :]
Като те засърби можеш да се почешеш
Оф, да бе... да седя по цял ден и да лъскам бастуна на елфки пред WoW-а... Требе си нЕква тръп(т)ка ;]
...Въпроса е после ще се впрегна ли да ходя да си го търся? Уравнението на време, пари, разходки и крайния резултат - я секс, я не...
looser :devil
Kолко ли тъп трябва да си за да го направиш това...някой сигурно ще каже - не, трябва да си духовно извисен или нещо от сорта :laughing:
Пак опряхме до духането...

Не, заради теми като тая работата не върви! Злобиле днес изкърти мивките на цял хотел, изкла и шестте кокошки въобще цепиш мрака! Чиста и сто процентова злоба :)

Link to comment
Share on other sites

Оф, да бе... да седя по цял ден и да лъскам бастуна на елфки пред WoW-а... Требе си нЕква тръп(т)ка

 

Еееееwwwwwww. Нърд!

 

П.П. Night или Blood?

Link to comment
Share on other sites

Еееееwwwwwww. Нърд!

 

П.П. Night или Blood?

С цитираното от теб се опитвам да влезна под looser-ската кожа на курунир. WoW никога не съм пускал, както каквото и да е било MMORPG....

"време, пари, разходи = no sex"... Това разби класациите просто. В рамките на една тема да преживееш метаморфозата от леймър до луузър... И за туй си требе талант. Абе духач, к'во да го коментирам :]

Link to comment
Share on other sites

Абе , Курунире , не че нещо , ама ти да не го раздаваш така като някъв сенсей на духовните изкуства , 'щото жена ти чете форума?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...