Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Никога не знаеш коя, кога и на кой ще го налапа...

Затова човек трябва да си пази територията в една връзка, а не да я възвеличава и да си мисли, че видш ли тя е The One.

The One съм само аз. Всички останали просто гравитират около мен!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply
Възможно е да стане, но над 30-те и с много психоанализа (дори пред огледалото). Обратния вариант също е в сила - ако досега не го е правила кой знае колко, сега като ви срещне, няма да й се отвори глътката с вас към чуждо. Ей за тия филми говоря. Това, дето ми го изприказвахте тук са други части (по-ранни) на сериала - когато всичко дето фърчи се яде, опаааа, лапа и живота ви зове като Ваньо... :D

 

Това с кротването ми се струва малко навъзможно. Който си го вади на поразия сега, ще си го вади и след десет години. Ще има кротване само когато вече не може. :lol:

Може да съм малко брутална, но това е суровата действителност.

И не мога да разбера какво лошо има да си само с един човек - и искам да отбележа, че не става дума за идеализиране, а за уважение и самоуважение.

Link to comment
Share on other sites

Лъжеш! :wub: :love

 

не лъжа бре :) вярно си е :) всеки път на мене ми е първи ;)

Туй дето го рекох най-отгоре не се отнася за бивши неангажирани девственици. От четенето на предни страници вие говорите за жени/мъже, които досега са го правили на поразия и сега, видиш ли, срещат принца/принцесата и, видиш ли, дават моментално обет за вярност и ще спре да хойка. Възможно е да стане, но над 30-те и с много психоанализа (дори пред огледалото). Обратния вариант също е в сила - ако досега не го е правила кой знае колко, сега като ви срещне, няма да й се отвори глътката с вас към чуждо. Ей за тия филми говоря. Това, дето ми го изприказвахте тук са други части (по-ранни) на сериала - когато всичко дето фърчи се яде, опаааа, лапа и живота ви зове като Ваньо... :D

 

грешно съм те разбрал :blush: и все пак, ако девойката или момчето са се праскали като разпрани, като срещнат "правилния" не може ей така просто да затворят кранчето/портата. В много редки случаи се получава това. Обратното обаче мисля, че е по-вероятно.

Никога не знаеш коя, кога и на кой ще го налапа...

Затова човек трябва да си пази територията в една връзка, а не да я възвеличава и да си мисли, че видш ли тя е The One.

The One съм само аз. Всички останали просто гравитират около мен!

 

Така си е ;) това ми напомня на един лаф - жените са много, аз съм един :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не знаеш коя, кога и на кой ще го налапа...

Затова човек трябва да си пази територията в една връзка, а не да я възвеличава и да си мисли, че видш ли тя е The One.

The One съм само аз. Всички останали просто гравитират около мен!

 

Хм, интересно ако и тя изповядва същата религия...дали няма да има сблъсък на територии, интереси и т.н. :confused

Link to comment
Share on other sites

Хм, интересно ако и тя изповядва същата религия...дали няма да има сблъсък на територии, интереси и т.н. :confused

 

Според мен ако и тя е така няма да са заедно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Малък Офф:

Аз бих оставила ЗАБЛУДАТА да си " гравитира" около The One - obviously му носи нещо много специално - съвсем лично такова.

Нека си бъде щастлив във всяка една от пресечните му точки с личната му предубеденост.

А кой, на кой и какво точно "ТАМ" дори не докосва темата територия.

Дали биха могли да бъдат заедно двама души от един и същи "ФИЛМ" (съвсем умишлена вметка)- могат ама ще е твърде НАРЕДЕНО, BlackGuardian!

Link to comment
Share on other sites

моля за телефонните номера, на лс ;) , на мадамите, които не могат да спрат да се праскат и им е излязло име...или поне в кои заведения ходят и как изглеждат ;)

 

а за нападките, свързани с поста ми в смисъл, че трябва направо да се пита ша има ли йебън или не /х11 - happy now/и тогава да продължава срещата...има един виц - абе ти как ебеш толкова...ами като я вида мадамата и я питам дали искам. много съм ебал, ама и много шамари съм изял ;)

 

Ами то дет са вика "срам путки не ебе" (извинявам се за нецензурният израз) така си беше и едно време, така си е и сега !

Link to comment
Share on other sites

ебаси едрите рискови фактори сте всичките. нищо чудно, че венерическите болести се радват на такава популярност и се развиват толкова успешно.

а за отпушването - не е задължително пък която и да е разпоретина да затваря дюкяна кат открие единствения/та. може пък той/тя да е фен на отворените връзки да продължават да се ръчкат с всичко шаващо до края на дните си и това да им е хепиенда. това е и още едно опровержение че "кротването" е често срещано явление.

 

между другото единствения/единствената са измислица на женските списания и другата чиклитова бълвоч, които както всички знаем са ЗЛО :lol:

Link to comment
Share on other sites

между другото единствения/единствената са измислица на женските списания и другата чиклитова бълвоч, които както всички знаем са ЗЛО :lol:

 

Всичко хубаво, ама ей тва не трябваше да го казваш - разби ми всички мечти и унищожи всички поуки от приказки, които някога съм чела и взела. А Спящата красавица, а Пепеляшка? Сега как ще ги чета на децата си тези, според теб, глупости? :bgrin:

 

А сега сериозно - има хора, които са единствени или са с един, но те вече са едно поколение назад. Лично аз винаги съм се стремяла към Последния, което никога не може да стане мит, н'ъл тъй?

Link to comment
Share on other sites

Малък Офф:

Аз бих оставила ЗАБЛУДАТА да си " гравитира" около The One - obviously му носи нещо много специално - съвсем лично такова.

Нека си бъде щастлив във всяка една от пресечните му точки с личната му предубеденост.

А кой, на кой и какво точно "ТАМ" дори не докосва темата територия.

Дали биха могли да бъдат заедно двама души от един и същи "ФИЛМ" (съвсем умишлена вметка)- могат ама ще е твърде НАРЕДЕНО, BlackGuardian!

 

Това явно за мен се отнасяше...

Няма да се напрягам да мисля, ако аз съм заблудата, то ти какво си?!

Не съм щастлив, но не съм и предубеден! За сметка на това, вече не съм нещастен.

Няма такова нещо като единствения човек! Перфектната любов и т.н.

Всеки човек е единствен в даден период от живота ти. После си тръгва и идва друг. Единственото, което остава си ти самия!

 

А заблудите са личен избор и рядко са осъзнати!

Link to comment
Share on other sites

Абе това за смеха май съм го казвал, но винаги ме е учудвало. Значи хем съм станал за смях, хем се смееш и хем се оплакваш. Хумора е най-трудния жанр....така че смей си се, кви са тея неадекватни критики :laughing:

 

Иначе ако трябва нещо по-хапливо да кажа...мога да те поздравя с тази тема и с моя пост в нея, номер 36 е, да не го търсиш :laughing:

 

 

_)_

Link to comment
Share on other sites

Малък Офф:

Аз бих оставила ЗАБЛУДАТА да си " гравитира" около The One - obviously му носи нещо много специално - съвсем лично такова.

Нека си бъде щастлив във всяка една от пресечните му точки с личната му предубеденост.

А кой, на кой и какво точно "ТАМ" дори не докосва темата територия.

Дали биха могли да бъдат заедно двама души от един и същи "ФИЛМ" (съвсем умишлена вметка)- могат ама ще е твърде НАРЕДЕНО, BlackGuardian!

 

:huh: ?

 

Ах.. някой като quote-ne XpucTyyy и му виждам постовете :( игнор функцията трябва да се до развие :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Я кажи що тъй :blink:

Бе ба ли му мам*ата , той от де да знае що така ... тогава са те напраили на толкова си станал !

:lol:

Сега по темата , нека ви се радват болестите , то хубаво скачате като бълхи от едно на друго , но съм сигурен , че повечето от вас са поемали риск да го правят без предпазни средства ... с такива уредени срещи изобщо не е хубаво това .

п.п. Риите ли къде бия ?

Link to comment
Share on other sites

_)_

 

Ha ha ha ha ha. Sweet.

 

Tая тема отиде яко в тъча. Аз даже не мога да разбера за какво говорите вече. Честно. Предлагам да я занули някой и да се почне от начало.

Link to comment
Share on other sites

Бе ба ли му мам*ата , той от де да знае що така ... тогава са те напраили на толкова си станал !

:lol:

Сега по темата , нека ви се радват болестите , то хубаво скачате като бълхи от едно на друго , но съм сигурен , че повечето от вас са поемали риск да го правят без предпазни средства ... с такива уредени срещи изобщо не е хубаво това .

п.п. Риите ли къде бия ?

Ти откъде знаеш дали поемаме тоя риск... Аз поне абсурд да го поема с някоя, която познавам от няколко часа/дена... Тоник по-добре е просто да си караш напред и да видиш кво ша стане, не да се стремиш към последния, щото така доста пъти ще се припознаеш...
Link to comment
Share on other sites

Poster Posts

Curunir 30

Това е последния ми пост в тая тема.

Епа време беше :laughing:

това не говори за безсилие, а за нежелание да се разправям със поредния слабоумник в нета, на който акъла му стига точно колкото да реши да се прави на интересен и остроумен, но поради липса на средства може го прави само като трол.

И престани с тея качествени определения, относно мен и постовете ми. Визирал ли си нещо, оборил ли си го с доводи? Не! Ама тогава на базата на какво даваш качествени определения? На собственото си възприятие, че нещо не те кефи и ти влиза малко накриво ли? Че тез прийоми не вървят от деЦката градина нататък и за нещо повече се искат не само празни приказки, иска се и акъл.

 

С прост народ не искаш да спориш? Ми добре, ама да го беше оставил това си желание на база мисли, какво само ми го афишираш и то няколко пъти и до там. Ходиш да се подстригваш, да кажем, един път в месеца, ама ходиш ли през всички останали дни до фризьорския салон да им кажеш, че днес няма да се подстригваш. Давам ти сравнение, за да можеш по-адекватно да разбереш ситуацията си :laughing:

 

И от къде дойде това, че съм искал да те науча на реторика и какво ли още не...съзнаваш ли въобще колко слабо ми пука?! Пък и ти си казваш мнението в 30 поста, а аз в един...но ако тръгна да задълбая и в този аспект то ще излезе, че те бия с много и то на „собствения” ти терен. Пък и други хора имаше с противоположно на твоето мнение, но явно само моето го приемаш твърде вътрешно....да се чуди човек защо :laughing:

Ах.. някой като quote-ne XpucTyyy и му виждам постовете :( игнор функцията трябва да се до развие :unsure:

Абе, мамин сладък, два реда съм ти казал на теб и веднага игнор. За един цял пост, посветен на теб, сигурно вените ще си прережеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имал съм една две такива срещи и едната беше дооста хубава среща. Момичето беше уникално красива :) Но не съм привърженик на тези уредени срещи, предпочитам в някой бар кафе да се запозная и така :)

Link to comment
Share on other sites

Рядко ОСЪЗНАТАТА заблуда, не виждам как би могла да е въпрос на ИЗБОР - и още повече ЛИЧЕН?!

 

Аз виждам, но ще навлезем дълбоко в дебрите на философията и психоанализата и темата така ще отлети, че после цял екип модератори не могат я върна... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз виждам, но ще навлезем дълбоко в дебрите на философията и психоанализата и темата така ще отлети, че после цял екип модератори не могат я върна... :lol:
Което, реално погледнато, не е чак толкова зле, имайки предвид на какво дередже е в момента.

 

 

Зглупиле, винаги съм се възхищавал на умението ти да затапваш. ...използвайки смазващи доводи ;]

Link to comment
Share on other sites

Срещите са си срещи независимо как се е стигнало да такива. Всеки има право да живее живота си както иска. Някои от нас- по-динамично, други - по-спокойно!

Така че...срещайте се и се забавлявайте, кой както може. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие се мъчите да унифицирате нещо, което не се поддава на унификация. Нещо, което в самия си замисъл е заложено като нестандартно. Нещо, като човешките взаимоотношения.

 

Всъщност един от проблемите на страната ни е липсата на толерантност заедно с изграждането на стереотипи за абсолютно всичко. И то стереотипите тук не са както в белите държави, а именно някакви морални ценности и всичко, което е надградено отгоре да са някакви специфични индивидуалности. Тук липсват моралните ценности, а надграденото, което уж трябва да е отгоре е стандартизирано. И когато някой не се води по стандартите бива изкаран от гей през емо до идиот. Обаче не всичко спира до лепенето на етикети. Следват неща като личното ви раздразнение, неприязън и все определения от този род. Предразсъдъци и то какви. Много омраза има в тая държава...

 

Това обхваща целия ви светоглед, но нека сега говорим за жените, конкретно. Искате най-умната, най-красивата, най-развратната и разбира се да има чисто минало...ааа да и нужното промишлено количество наивност в тонове, че да бъде точно тя с вас :laughing: . Абе нещо като 6-тица от тото-то, съизмеримо не само по голямата печалба, ами и по малката цена, с която се купува фиша...60 стотинки(~). Много фантазии виреят в тая държава...

 

Това пък за чистото минало бива неразбрано от скромната ми персона :laughing: . Секса, преди всичко останало, е удоволствие. И не ми е ясно как така създавате лошо име на консумацията на удоволствието. Стига да се прави както трябва, с предпазни средства и от една възраст нататък, то не виждам какъв проблем има. Аааа да, предразсъдъците. Те пък от своя страна карат нещата да се случват или по-трудно, защото вече избора ви леко намалява или пък ви кара да правите големи компромиси. При първия вариант, евала....хубаво е човек да държи на своето, а при втория вариант нещо на лицемерие ми бие. Вие как го наричате това, човек да говори с големи грозни думи против нещо при положение, че го няма, а когато това нещо му се случи, то думите стават от умерени към хубави? Иначе сами си преценете кой от вариантите е по-разпространения. С други думи май лошото име на секса идва от това, че някои хора го правят повече от други, много повече. Много завист има в тая държава, деба...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...