Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Боже господи, доживях Христу да ме учи на оригинална мисъл и реторика. :cry

 

Нямаме ли основание да го баннем, за нещо? Защото... втори път след предупреждение подписа му е по-висок от 100 пиксела?

Защото нарочно повтаря "форОм" колкото се може по-често с някаква скрита комична цел?

За нещо? Моля ви?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Оф, ай стига рева... баси мрънкалото, чесно... Ееее, на моменти си ужасно досаден... Или ще го баннат, или не. К'во променяш като цивриш?!

Извинявам се за офтопика, ама по-често чета оплаквания на Curunir от XpucTyyy, отколкото думата форОм...

 

Накрая ще пусна тема "специална тема за Curunir... ...в която да се оплаква от XpucTyyy". Едва ли точно твоето досадно мрънотворене ще промени нещо....

Link to comment
Share on other sites

Да, ще се оплаквам, защото не искам от най-дразнещия възможен тип тролове във форума. Бе защо се хабя ми не пусна 1-2 PM-a.

Link to comment
Share on other sites

Христу, Христу, пак чел недочел и изписа една камара простотия, ама както и да е, може някога да се научиш и да четеш :) И за да не се чудиш точно за какво ти говоря ще ти кажа: никой в темата не твърди, че като отива на среща си мисли, че ще намери там жената на децата си или някаква подобна щуротия. Това става впоследствие, след като опознаеш човека. Но ако отиваш на среща с мисълта за едното клатене е нормално да не стигнеш до вторите мисли.

Link to comment
Share on other sites

Да, ще се оплаквам, защото не искам от най-дразнещия възможен тип тролове във форума. Бе защо се хабя ми не пусна 1-2 PM-a.

Мен пък ти ме дразниш за това, че се дразниш от нещо което дори не можеш да обясниш какво е, аз на кой да пусна ПМ?

Link to comment
Share on other sites

More literacy, less idiocy. Лека вечер!

 

Там е работата, че в на Христо постовете има най-много Literacy... ;)

 

Vivan:

Въобще не ме зачеквай на тази тема. Не ме познаваш - не ме съди!

Всъщност, тази вечер беше прекрасна...

Link to comment
Share on other sites

Там е работата, че в на Христо постовете има най-много Literacy... ;)

 

Vivan:

Въобще не ме зачеквай на тази тема. Не ме познаваш - не ме съди!

Всъщност, тази вечер беше прекрасна...

баси чак ся забелязах кфо представлява аватара ти :lol: .Иначе темичката добре сте я развили ама така кат гледам се върти се около едно и също:куро-недоволен от жените...търси си дественица за жена та кат се оженят да му изневерява(явно го възбужда незнам :lol: ) ... злобил-айлякува си.Ебе колко може пък за жена...нема претенции-стига да "прай хубави тулумбички" (шегичка естествено :lol: ) .Включи се и Христуу...то без него за къде е тоя форОм :lol: .

 

Малко по темата-кфо ви пречи че жената се е ебала преди да ходите с нея не мога разбера???Може би вие искате да ебете кат разпрани та да може кат се ожените за жена дественица да сте наебали полвин Пловдив,та и жената пък жената нали е балама-тя само с вас :lol: .Еми то неможе хем вълка цял хем агнето сито ;) .Или си зимаш жена дет са е ебала,ебала та и писнало и щи е вярна или си зимаш някоя зелена дет тепърва и предстои да са ебе,ебе та да и писне :lol:

 

П.П.Вкарах изключително плоско разсъждение въртящо се около секса...просто ми се спи :D .Утре очаквайте задълбочено включване :D ...лека

Link to comment
Share on other sites

More literacy, less idiocy. Лека вечер!

кор Унир, като не си съгласен с нещо оспори го аргументирано, ква е тая путкинска реакция "аре някой да го банне за нещо, щото ме дразни", тва говори за безсилие, пич.

Link to comment
Share on other sites

Или си зимаш жена дет са е ебала,ебала та и писнало и щи е вярна или си зимаш някоя зелена дет тепърва и предстои да са ебе,ебе та да и писне :lol:

 

Ей това го чета вече в няколко поста и се чудя кой ви е излъгал така жестоко, че ще й е писнало и щяла да е вярна (важи и за мъжете) :blink: Или пък тая дето досега не го е правила, сега ще се отпуши като шампанско на Нова година!? Няма такива филми!

Link to comment
Share on other sites

...

 

Пази боже от простотия. Ако съм се научил на нещо, то ще е с прост народ да не споря. Това е последния ми пост в тая тема.

 

Михаил Болотний - това не говори за безсилие, а за нежелание да се разправям със поредния слабоумник в нета, на който акъла му стига точно колкото да реши да се прави на интересен и остроумен, но поради липса на средства може го прави само като трол.

Link to comment
Share on other sites

Абе по-малък е шанса някоя която те първа навлиза в секас и дори да не е дественица като я зимаш после да забегне и да почне да се праска с всеки

Link to comment
Share on other sites

Или пък тая дето досега не го е правила, сега ще се отпуши като шампанско на Нова година!? Няма такива филми!

 

ааа не, тука грешиш ;) аз лично познавам поне десетина момичета, които като се отпушат веднъж и не могат да се спрат. Някой по-малки (15-16 години), други по-големи(18-19), та дори и на 22(не е мит, красиво и свястно момиче, девствено до 22 години). Не можеш да им затвориш краката.

И за да не ставам обект на нападки, да уточня - не съм имал взимане-даване с никоя от тези девойки. Пък и съм девствен...

Link to comment
Share on other sites

ааа не, тука грешиш ;) аз лично познавам поне десетина момичета, които като се отпушат веднъж и не могат да се спрат. Някой по-малки (15-16 години), други по-големи(18-19), та дори и на 22(не е мит, красиво и свястно момиче, девствено до 22 години). Не можеш да им затвориш краката.

И за да не ставам обект на нападки, да уточня - не съм имал взимане-даване с никоя от тези девойки. Пък и съм девствен...

 

Много си прав, и аз до същия извод съм стигнал. "Не, не, не".. и като кажат веднъж "Да" и немож` ги спря!.. И до 3 месеца им излязло име вече :huh:

Link to comment
Share on other sites

Тва е напълно вярно.И аз ги познавам три такива дет живеят за да се праскат и не могат да се спрат.Ся една четвърта почна да върви по тяхния път -преди се праеше на много непорочна като ставаше въпрос за секс кво е тва животноо аз не съм такава,след време вече почна да се озърта и ся малко и тряя да скочи за първи път в леглото и да се почне.

Link to comment
Share on other sites

Нали го знаеш лафа "само за едно стават, и то не всички".. С правилен подход можеш да достигнеш много повече от разни развъдници на хлебарки.. пфффффф :sick

Link to comment
Share on other sites

моля за телефонните номера, на лс ;) , на мадамите, които не могат да спрат да се праскат и им е излязло име...или поне в кои заведения ходят и как изглеждат ;)

 

а за нападките, свързани с поста ми в смисъл, че трябва направо да се пита ша има ли йебън или не /х11 - happy now/и тогава да продължава срещата...има един виц - абе ти как ебеш толкова...ами като я вида мадамата и я питам дали искам. много съм ебал, ама и много шамари съм изял ;)

Link to comment
Share on other sites

Смирноф, не съм съгласен. Имам наблюдения над една девойка, която като се отпуши (бях й втория) и 6-7 години си беше луд, невъздържан и неконтролируем секс (студентски град), след което последно време се е кротнала. За поне още един подобен пример се сещам. Не казвам, че са спрели да правят секс, казвам, че им е дошъл акъла и са си намерили един човек, с който да го правят редовно. Защото никой не може да ме убеди, че секса с жена, която си срещнал днес е по-качествен от този, с постоянния ти партньор, който "ти е научил слабите места" и на кого си научил съответните.

Link to comment
Share on other sites

Абе по-малък е шанса някоя която те първа навлиза в секас и дори да не е дественица като я зимаш после да забегне и да почне да се праска с всеки

 

Dude, та ти си на 15. Разбиранията ти са размити все още.

Link to comment
Share on other sites

Туй дето го рекох най-отгоре не се отнася за бивши неангажирани девственици. От четенето на предни страници вие говорите за жени/мъже, които досега са го правили на поразия и сега, видиш ли, срещат принца/принцесата и, видиш ли, дават моментално обет за вярност и ще спре да хойка. Възможно е да стане, но над 30-те и с много психоанализа (дори пред огледалото). Обратния вариант също е в сила - ако досега не го е правила кой знае колко, сега като ви срещне, няма да й се отвори глътката с вас към чуждо. Ей за тия филми говоря. Това, дето ми го изприказвахте тук са други части (по-ранни) на сериала - когато всичко дето фърчи се яде, опаааа, лапа и живота ви зове като Ваньо... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...