Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Абе вие се мъчите да унифицирате нещо, което не се поддава на унификация. Нещо, което в самия си замисъл е заложено като нестандартно. Нещо, като човешките взаимоотношения.

 

Всъщност един от проблемите на страната ни е липсата на толерантност заедно с изграждането на стереотипи за абсолютно всичко. И то стереотипите тук не са както в белите държави, а именно някакви морални ценности и всичко, което е надградено отгоре да са някакви специфични индивидуалности. Тук липсват моралните ценности, а надграденото, което уж трябва да е отгоре е стандартизирано. И когато някой не се води по стандартите бива изкаран от гей през емо до идиот. Обаче не всичко спира до лепенето на етикети. Следват неща като личното ви раздразнение, неприязън и все определения от този род. Предразсъдъци и то какви. Много омраза има в тая държава...

 

Това обхваща целия ви светоглед, но нека сега говорим за жените, конкретно. Искате най-умната, най-красивата, най-развратната и разбира се да има чисто минало...ааа да и нужното промишлено количество наивност в тонове, че да бъде точно тя с вас :laughing: . Абе нещо като 6-тица от тото-то, съизмеримо не само по голямата печалба, ами и по малката цена, с която се купува фиша...60 стотинки(~). Много фантазии виреят в тая държава...

 

Това пък за чистото минало бива неразбрано от скромната ми персона :laughing: . Секса, преди всичко останало, е удоволствие. И не ми е ясно как така създавате лошо име на консумацията на удоволствието. Стига да се прави както трябва, с предпазни средства и от една възраст нататък, то не виждам какъв проблем има. Аааа да, предразсъдъците. Те пък от своя страна карат нещата да се случват или по-трудно, защото вече избора ви леко намалява или пък ви кара да правите големи компромиси. При първия вариант, евала....хубаво е човек да държи на своето, а при втория вариант нещо на лицемерие ми бие. Вие как го наричате това, човек да говори с големи грозни думи против нещо при положение, че го няма, а когато това нещо му се случи, то думите стават от умерени към хубави? Иначе сами си преценете кой от вариантите е по-разпространения. С други думи май лошото име на секса идва от това, че някои хора го правят повече от други, много повече. Много завист има в тая държава, деба...

Не съм очаквал , че ще бъда съгласен с теб , ама.. факт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply
Не мога да разбера кво очакваш да постигнеш с тая помия дето избълва , като повечето от форума те виждат за първи път (включително и аз) , нямаш много влияние, особено като нападаш така с тоя твой анализ.

Винаги ще те свързвам с тоя пост, деба :laughing:

С това за виждането за първи път и форомното влияние, смеха придоби нов облик за мен :laughing:

 

КУЛТ !!!

 

п.с. Дружелюбен смях де, недей да спичаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе днес бях на една среща с едно момиче, където се запознахме чрез skype. Ами леко разочарован останах, съвсем различна от снимките да го е..а :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе днес бях на една среща с едно момиче, където се запознахме чрез skype. Ами леко разочарован останах, съвсем различна от снимките да го е..а :bgrin:

Бате , нали знаеш как повечето се зарибиха по тоя фотошоп и тук таме скриват нещо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Винаги ще те свързвам с тоя пост, деба :laughing:

С това за виждането за първи път и форомното влияние, смеха придоби нов облик за мен :laughing:

 

КУЛТ !!!

 

п.с. Дружелюбен смях де, недей да спичаш ;)

 

Титан. Отивам да по прочета малко творби да се посмея малко... Евала ;)

Link to comment
Share on other sites

В самото развитие на темата, четейки я, някакво по-странно чувство ме обзема. Всъщност ако трябва да го обясня по някакъв начин, то е не особено малко по размери съжаление към жените като цяло. Няма я тук обичайната усмивка, щот радиото ми работи сега на вълна реализъм, драги, черноглед реализъм...

 

Колко ли повече унижения са изпитвали от нас мъжете? Обиди, подвиквания, идиотски свалки, бибиткания, лошо отношение, изнасилвания, побоища, домашно насилие. Колко повече престъпления има към жени, отколкото към мъже? Колко по-предпазлива трябва да е една жена денем и нощем по улиците, отколкото трябва да е един мъж? Колко по-уязвима е тя? Ами злоупотребите с власт към жените? В университета? На работата? При шофьорските курсове? Всеки си иска. Почти целия ти околен мъжки свят да иска да проникне физически в тялото ти, кофти мисъл, с която трябва да свикнеш. И как трябва да им бъде отказано по най-добрия начин без последствия? Колко от отрязаните го приемат достойно като уважават правото на избор? Колко пък реагират обидено и правят мизерии? Колко от вас се отнасят прелюбезно към тези представителки на нежния пол, които смятате за по-красиви, а се отнасяте обичайно пренебрежително и зле към останалата час от жените? Колко от вас се държат нормално и колко се мъчат да се харесат? Колко жалко звучи само...да се мъчиш да се харесаш, да казваш и правиш само неща, които биха направи впечатление, добро впечатление. Та, въобще не им е лесно на жените, си мисля...щот при тях най-интимната им част никога не е била и никога няма да бъде покрита с бельо...

 

Всъщност не е ли всичко свързано с народопсихологията на българина? С това да се печели на дребно, а не да се печели от оборота? Дай да я излъжем или държим лошо с тази, щот те жените са много. Дай да го излъжем тоя клиент, щот те клиенти бол. Дай да се изпикаем в морето, щот то морето ще разреди урината до толкова малки стойности клонящи към нулата. Дай да се изпикаем в морето, щот така или иначе е вече мръсно. Познато? Тук хората не искат да печелят от отношение, защото отношението не се осребрява мигновено, докато лъжите в кратък период имат далеч по-голям шанс за бърз кратковременен успех. А за дълъг период кой ще ти мисли? А лъжи в дълъг период как виреят? От трудно към непосилно и нататък градацията си я направете сами...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

След няколко такива срещи реших да напиша наръчник , 5те бири които съм изпил ми действат вдъхновяващо почти съм готов да се обясня в любов на лелката в магазина ...... леееко е застаряла ама кво боли ма , да няма да е варя :lol:

 

 

пълната идилия е пишеш си с приятно момиче да не кажа красиво , слабичко такова изписано телце , малки спортни цици , негърско дупе оговаряте си среща примерно в Ескейп ,( всъщност не всички срещи трябва да се оговарят някъде около гребната база близо до зоопарка за да могат бързо да реагират от управата и да си приберат животинчето в клетката....... ) и кво става срещата е уточнена слагаш парфюми работи , къпеш се (ако има вода у бойлера че неделя кът са окъпе цялото семейство и стрелката на бойлера показва "туто финито" и трябва да чакаш следващата неделя ) ама и да пропуснеш не е фатално ако та харесва миризлив явно си пада леееко извратена и секса ще е приятен , слагаш фон ду тен-че (ако приличаш на бекъм и носиш розова гривна с надпис ПОДКРЕПЯМ КАМПАНИЯТА ЗА БОРБА С РАКА НА ГЪРДАТА) . Ако си се запознал с момичето примерно в ИМПУЛС и в профила е написала "ХАУсъ Е мОЯ ЖИвоТ" взимаш лакочистител и изтриваш всички думи от розовата гривна и оставяш само думичката "ГЪРДАТА" тогава вече ше те мисли за мега батка и лошо момче . Та приготовленията са готови , палим на татко колата (задължително от опел астра нагоре , ако е голф 3 със светещи чистачки и отзад пише "ЛУД СЪМ" е почти сигурно че ще правите секс още първата вечер) Отиваш да е вземеш до тях , ако на снимките в профила си е снимала само лицето срещата пропада , явно момичето е МЕГА ДЕБЕЛО и ако нямаш яки амортисиори на колата извозването на такова ТЕЛЕ е невъзможно . Да приемем че е хубава (ако е хубава значи и има нещо я е болна от спин я друса или пък е прикрит психопат ) водиш я някъде да пиете по кафе , тя стои и мълчи и ти стоиш и мълчиш започвате разговор на някаква много тъпа тема примерно "Кво учите по химия" почне ли да ти разказва и да се забавлява с производните на сярата и сероводорода , плащаш сметката и беш да те няма , професори не търсим . Срещата е към края си , отивате към Голфа , цъкваш алармата (ако може при изключване да пее нещо на Ашлито - там лъки ю ала бала си МЕЕЕга култов) закарваш я до тях леееко и намекваш да подръпне смукача в случай че го подръпне начи не и е чиста работата търсип капути задължително че може да е скрила меню с венерически болести ама кво да се прави никой не е перфектен ...... ако се дърпа биийш и 2 шамара (ква е тая кифла да ти са прай на кроасан) казваш и че с тоа голф и тая прическа можеш да лашнеш и марая кери , тръгваш с мръсна гас прибираш се , сядаш на компютъра отваряш импулса и почваш да търсиш някоя която да изглежда по нахъсана.... ииииии задължително да е снимана от гърдите надолу........ :ph34r: щото бате по тия сайтове кви същества са крият леелееее ...... джаба от междузвездни войни е като антонио бандерас до тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...