Jump to content
BulForum.com

Наредени/уредени срещи?!


Recommended Posts

Скорпус, трябва ли така неприятно да пристъпваме границата на шеговитото заяждане и добрия тон? :hmmm:

 

Всъщност, ти можеш, забравих, ти си големия суров мъж, който оцелява в София и си помпи адреналина в бесни планински спускания, аз съм просто един геймър, който не може да ти стъпи на малкия пръст.

 

[Edit] Не те Томахокс, просто никога не съм търчал по фусти като Рокфор след сирене, факт. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

/me поднася извиненията си с поклон.

 

Куру, знаеш, че и теб те обичам. Не колкото (и както) Ваньо, но все пак.

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, трябва ли така неприятно да пристъпваме границата на шеговитото заяждане и добрия тон? :hmmm:

 

Всъщност, ти можеш, забравих, ти си големия суров мъж, който оцелява в София и си помпи адреналина в бесни планински спускания, аз съм просто един геймър, който не може да ти стъпи на малкия пръст.

 

[Edit] Не те Томахокс, просто никога не съм търчал по фусти като Рокфор след сирене, факт. [/Edit]

Рокфор котарака от Чип и Дейл ли беше?

Link to comment
Share on other sites

Бахти докато хората като мен спят, тук темата се вихри. И аз не мога да смогна да защитя Куру, че то явно няма кой да го направи. Сексът си е секс...ако толкова искате неангажиращ секс, идете на някой купон/бар, почерпете едно пиене, сладки приказки и сте готови. В много случаи не се и изисква да правите каквото и да е друго освен точка първа - ходенето до конкретното място. Но да си уреждаш срещи...еми да, аз пък мисля, дали съответната жена може да бъде майка на децата ми. Проблем? Да е нещо не естествено? Оттам вече идва и това, дето Куру ви казва - като ти е ясно, че няма да го бъде, не ходи. А аз да питам - на вас като ви е ясно, че няма да го бъде, що ходите? За секса?

 

Междувременно Roquefort (оригинално име Monterey Jack, ама кой ти го знае това сирене в България...) разбира се е мишка...все пак бягаше след сирене... За негова сметка пък котката имаше по-добро име на български - Al Cotcone, докато оригиналното е Fat Cat.

Link to comment
Share on other sites

След 2-3ти пост темата се отклони в напълно друга насока и няма нищо общо с това което трябва да бъде. Следователно skip-нах следващите постове, за да стигна до този на Георги, който пък прочетох от чисто любопитство, а може би и заради това, че с него имаме доста сходно мислене и ми беше интересна неговата гледна точка. Както и предполагах мненията ни съвпадат. И да, наскоро приключих повече от тригодишна връзка и в нея виждах майката на децата ми. Но живота поднася неприятни изненади и се разделихме, най-вероятно в следващото момиче, с което започна да излизам пак ще виждам майката на децата ми. Така искам да бъде, искам да имам задълбочена и емоционална връзка, в която да има и хубаво, да има и лошо, но най-важното е да го посрещна с някой до себе си, на който държа и който държи на мен. Та мисля, че ми разбрахте гледната точка, просто съм такъв човек, обичам да се обвързвам емоционално, което пък не всеки път е най-добрият вариант.

 

И като за последно темата спокойно може да се преименува на... де да знам и аз на кво... и да се направи нова тема със същото заглавие, защото е интересно да се види какво мислят хората за уредените/наредените срещи. А може и някоя анкетка да се вкара :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм... Жоре, Стенли.. За да идиш на наредена среща, с мисълта да срещнеш майката на децата ти, требе просто да си отчаян!

Не, не си ме разбрал. В случая не коментирах изобщо срещите като цяло - наредени или не. Исках да кажа, че ще виждам тези неща в следващата си приятелка, а може би и ще ги търся в нея . Но да ида на среща с подобна мисъл все още не :lol: Може би ако не съм се задомил на 35-40 години да започна да ходя с тази мисъл :pirate

 

Днеска определено влизам чудесно в групата на спамърите :devil

Link to comment
Share on other sites

Не думай, Ванка, не думай... Нямаше да се досетя сам... В същност след като ти се досети сам след толкова време, може пък да е имало нужда да споделиш.

 

Тоник, всички се радваме, че за теб се е получило. Имам и други примери. Явно е, че такива неща стават. Ама то какви ли неща не стават. Твоят случай обаче не може да ми изгради друго мнение. А нали затова е тоя форум....за мнения...

Link to comment
Share on other sites

Хм... Отговорих в момента, в който прочетох. Праа пици в момента и за това нямам време да те иронизирам или да правя саркастични забележки. Скорпиона е наоколо и ще ме замести.

Link to comment
Share on other sites

Тоник, всички се радваме, че за теб се е получило. Имам и други примери. Явно е, че такива неща стават. Ама то какви ли неща не стават. Твоят случай обаче не може да ми изгради друго мнение. А нали затова е тоя форум....за мнения...

 

Ако се зачетеш по-внимателно ще откриеш, че може би и аз съм на твойто мнение, но мисълта за секс с човека на срещата е една от първите... :excl:

Link to comment
Share on other sites

На наредени срещи няма лошо да ходиш, стига обаче да не чувстваш че ти си нареден накрая, както се казва в рекламата на PlayStation: "Странно животни обитават света"

 

П.С В темата има много потенциал, щом за 4 часа има вече 4 страници :punk

Link to comment
Share on other sites

piq 5ta bira , dove4era sam svoboden , nqkoi moje li da mi uredi momi4e za dove4era moje i da ne e mnogo hubava , i bez tova do dove4era 6te sam piqn i nqma da mi puka :D

 

Така те искам ! :D А то кво ми мрънкаше в другата тема.... - Ма знаиш ква беше грозна....

Отрязваш се душмански и после квото стане (ако стане ;) ), то и без тва после може би няма да помниш нищто......

 

 

Хм... Жоре, Стенли.. За да идиш на наредена среща, с мисълта да срещнеш майката на децата ти, требе просто да си отчаян!

 

Именно колега ! Не е като да не сме ходили и на такива срещи, не е и като да не сме ревали заради няква дето ни е разбила сърцето и се е подиграла с чуствата ни. Но ! Аз лично видях майката на децата ми в лицето на жената до мен, едва след като същата ми роди дете (преди 10 години).

Link to comment
Share on other sites

Ако се зачетеш по-внимателно ще откриеш, че може би и аз съм на твойто мнение, но мисълта за секс с човека на срещата е една от първите... :excl:

а може би с това трябва да започват уредените срещи - има ли шанс за ръца-пръца? ако отговорът е "да", ок - срещата продължава, ако е "не" - кой от къде то е :music

ша е много по-лесно, спестено време, нерви, пари и т.н. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

а може би с това трябва да започват уредените срещи - има ли шанс за ръца-пръца? ако отговорът е "да", ок - срещата продължава, ако е "не" - кой от къде то е :music

ша е много по-лесно, спестено време, нерви, пари и т.н. :laughing:

 

Точно така - директно към въпроса.. Кой каквото и да ми обяснява, това е крайната цел - съвокупление :lol:

 

"..са савокупляями, са савокупляями, па га са фанахме са н******е.." както казват в едно село до плд..

Link to comment
Share on other sites

"..са савокупляями, са савокупляями, па га са фанахме са н******е.." както казват в едно село до плд..

 

Или по точно в една касетка с вицове от на майка ми и баща ми младежките години.

 

Едит: не бях сигурен дали е той и затова нищо не казах. Имах съмнения...

Link to comment
Share on other sites

Или по точно в една касетка с вицове от на майка ми и баща ми младежките години.

Тва са великите скечове на шкумбата бе :D

Link to comment
Share on other sites

а може би с това трябва да започват уредените срещи - има ли шанс за ръца-пръца? ако отговорът е "да", ок - срещата продължава, ако е "не" - кой от къде то е :music

ша е много по-лесно, спестено време, нерви, пари и т.н. :laughing:

ха-ха ако ставаше така, щеше да е просто чудесно,но ако сега пристъпиш към подобна стъпка,ответната реакция 95% ще е отрицателна :lol:

Link to comment
Share on other sites

ха-ха ако ставаше така, щеше да е просто чудесно,но ако сега пристъпиш към подобна стъпка,ответната реакция 95% ще е отрицателна :lol:

 

Не е задължително... Важно е как ще подходиш към ситуацията...

Link to comment
Share on other sites

ха-ха ако ставаше така, щеше да е просто чудесно,но ако сега пристъпиш към подобна стъпка,ответната реакция 95% ще е отрицателна :lol:

 

Точно така става, Саше! Децата не ги носи щъркела! И женската реакция е същата. Но просто мъжете сте по-плашливи :blink: . Ама споко, ако две те отхвърлят, третата ще те одобри, просто не трябва да спираш да Я търсиш (а това се прави дори и в секса за една нощ).

 

kva hubava tema be6e i napisaha 5-6 seriozni posta i i ebaxa mamata.... sq spama nqma da e tolkova priqten :D

 

Айде сериозните си лягаме! Давай ти си! Аз си помислих, че си на някоя наредена среща :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно така става, Саше! Децата не ги носи щъркела! И женската реакция е същата. Но просто мъжете сте по-плашливи :blink: . Ама споко, ако две те отхвърлят, третата ще те одобри, просто не трябва да спираш да Я търсиш (а това се прави дори и в секса за една нощ).

Ми не мога да се съглася просто. :)

 

Ако й го кажеш директно в лицето на първата ви среща(наредена), гаранция, че нищо няма да се получи - най-много да те помисли за поредния простак и да си вдигне чукалата :lol:

 

Разбрахме, че момчетата отиват на наредените срещи с мисълта за секс,както Злобил каза, е заложено в подсъзнанието ни(мисленот за секс при вида на класиво момиче де :P ),на мен ми е интересно обаче момичетата за какво отиват на подобни срещи.И не.не е за секс или да открият любовта на живота си според мен,а от чисто любопитство в повечето случаи или защото приятелка/братовчедка ги е накарала и не искат да я разочороват.Позволи ми да съм по-запознат с инфантилното мислене на повечето 17 - 19-годишни девойки :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде сериозните си лягаме! Давай ти си! Аз си помислих, че си на някоя наредена среща :lol: ;)

Браво , Дай Тоник , за малко да го наредиш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...