Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пуу, снощи дето не обичам да пия уиски си викам, айде, преял съм на вечеря, няма какво повече да се тъпча с ракии и мезе или бира и скара, ще си взема само едно уиски със содичка и ядки, па така добре ми дойде, после пийнах още едно малко, идеално беше!

Link to comment
Share on other sites

Как какво?!Зависи колко си курназ :) Или почваш да ги пиеш двойни...или минаваш на друг твърд алкохол.Ако и тогава ти няма нищо ... всички други участници в високоинтелигентното събиране трябва да паднат на пода и да ти се кланят като на божество от тихоокеански остров.

Link to comment
Share on other sites

Защо кат пиеш едно голямо уиски, 1 бира, мента и мастика - трябва да те боли глава :wacko:

За да разбереш, че не трябва да смесваш видовете алкохол!!!

Link to comment
Share on other sites

Какво става ако 2 големи водки спрат да ти влияят по всякакъв начин? Дори не си ги усетил... Ама изобщо?

Е чак да не ги усещаш...значи си достигнал пика на свите алкохолни възможности!Сега ще започне спад и след време ще се напиваш само от една бира :lol: :lol:

 

Дон-Чефо...дори брат ми(който е на 9) знае,че алкохол от различни видове не се смесва...аз тфа го прайх в осми клас."Ари първо ша пия една бира и после на водка" ... лапешки изпълнения-бива ли така да прайш :D

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте на колегата.Без експериментатори като нас този сложен научен проблем няма никога да бъде решен.Ние( аз ) провеждаме често практически опити в стремежа си да преборим нежеланието на различните видове алкохол да бъдат смесвани и някой ден ще отрием формулата.До тогава джина + водка може и да вземе жертви, но ние( аз ) няма да се откажем.

 

Едит: Пък и това е тема за алкохолици.Такива пораженчески изказвания, ае молим.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Е чак да не ги усещаш...значи си достигнал пика на свите алкохолни възможности!Сега ще започне спад и след време ще се напиваш само от една бира :lol: :lol:

 

Дон-Чефо...дори брат ми(който е на 9) знае,че алкохол от различни видове не се смесва...аз тфа го прайх в осми клас."Ари първо ша пия една бира и после на водка" ... лапешки изпълнения-бива ли така да прайш :D

 

Ама много курназ бре :bgrin: :P . Аз не ги меша за спорта. Просто нямаше друго. В нас пих Бушче( 1 голямо), после викам една бира и се прибирам......е да ама се объркАха плановете :lol: . Но като цяло дори и един вид алкохол да е. Повече от 350 400 грама НЕ пия никога. Просто ставам труп. И тва е съвсем сериозно ;)

 

Не се карайте на колегата.Без експериментатори като нас този сложен научен проблем няма никога да бъде решен.Ние( аз ) провеждаме често практически опити в стремежа си да преборим нежеланието на различните видове алкохол да бъдат смесвани и някой ден ще отрием формулата.До тогава джина + водка може и да вземе жертви, но ние( аз ) няма да се откажем.

 

Едит: Пък и това е тема за алкохолици.Такива пораженчески изказвания, ае молим.

 

Последно като ги омеших сериозно - бях още ученик. Нямаше алкохол на масата, от който да не опитам. Резулата - адски болки в рамото. Щях да се пречукам по едни стълби и съседа ме е хванал, а после ме намериха в храсталака да пея: Земи огин запали ме. Не е много за Фалби, но пък е обеца на ухото да внимавам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега да ви се оплача- онази вечер сядаме с едно приятелче да поразпуснем- кротичко и по домашно- бурканче туршийка, 2 шишенца мастичка, 2 бурканчета кисело млекце разбъркано на айранче... Абе както си му е реда... За фон- "Арн- рицарят тамплиер"- не че го гледаме, ама да не кажат хората че сме пиянки- ето повода- гледаме филм... Дотук добре, ама ставайки сутринта намирам огромна синьо-лилава джонга в ляво на челото. Спомен да съм се таркалял по пода- няма... Звъня на другия участник в запоя- отрича категорично копелето- "бе аз такова, тръгнах си към 11 часа- джонга нямаше"... Убедителен е... Нежно питам гаджето- "абе мацко, тука една джонджица ми се е появила на лоба, ако знаеш нещо- сподели, че съм в невидение"... Отговора- "Ми муцко, ти много хъркаше и аз, кво да правя лекичко ти позасилих главата в ръба на раклата"... Мисля, че няма нужда от повече коментари :punk

Link to comment
Share on other sites

Сега да ви се оплача- онази вечер сядаме с едно приятелче да поразпуснем- кротичко и по домашно- бурканче туршийка, 2 шишенца мастичка, 2 бурканчета кисело млекце разбъркано на айранче... Абе както си му е реда... За фон- "Арн- рицарят тамплиер"- не че го гледаме, ама да не кажат хората че сме пиянки- ето повода- гледаме филм... Дотук добре, ама ставайки сутринта намирам огромна синьо-лилава джонга в ляво на челото. Спомен да съм се таркалял по пода- няма... Звъня на другия участник в запоя- отрича категорично копелето- "бе аз такова, тръгнах си към 11 часа- джонга нямаше"... Убедителен е... Нежно питам гаджето- "абе мацко, тука една джонджица ми се е появила на лоба, ако знаеш нещо- сподели, че съм в невидение"... Отговора- "Ми муцко, ти много хъркаше и аз, кво да правя лекичко ти позасилих главата в ръба на раклата"... Мисля, че няма нужда от повече коментари :punk

 

Сега сподели нейната "джонджица" от коя страна е :devil

Link to comment
Share on other sites

Сега сподели нейната "джонджица" от коя страна е :devil

 

Не съм от тия... Ама ми мина през главата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега да ви се оплача- онази вечер сядаме с едно приятелче да поразпуснем- кротичко и по домашно- бурканче туршийка, 2 шишенца мастичка, 2 бурканчета кисело млекце разбъркано на айранче... Абе както си му е реда... За фон- "Арн- рицарят тамплиер"- не че го гледаме, ама да не кажат хората че сме пиянки- ето повода- гледаме филм... Дотук добре, ама ставайки сутринта намирам огромна синьо-лилава джонга в ляво на челото. Спомен да съм се таркалял по пода- няма... Звъня на другия участник в запоя- отрича категорично копелето- "бе аз такова, тръгнах си към 11 часа- джонга нямаше"... Убедителен е... Нежно питам гаджето- "абе мацко, тука една джонджица ми се е появила на лоба, ако знаеш нещо- сподели, че съм в невидение"... Отговора- "Ми муцко, ти много хъркаше и аз, кво да правя лекичко ти позасилих главата в ръба на раклата"... Мисля, че няма нужда от повече коментари :punk

 

нямаше по-смешен начин за разказване.......едвам се сдържам да не се захиля :lol:

Link to comment
Share on other sites

нямаше по-смешен начин за разказване.......едвам се сдържам да не се захиля :lol:

А аз съвсем откровенно си се хиля кат' малоумен :lol:

 

Ново откритие! Cuvee OC (каберне, реколта 2001) ме'елем направо...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

А аз съвсем откровенно си се хиля кат' малоумен :lol:

 

Ново откритие! Quvee OC (каберне, реколта 2001) ме'елем направо...

 

Шефа беше на много скъсена дистанция. Нямаше как :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз съвсем откровенно си се хиля кат' малоумен :lol:

 

Ново откритие! Cuvee OC (каберне, реколта 2001) ме'елем направо...

 

Момче, виното ти те чака, но няма да те чака вечно :devil Само снощи с бащата отнесохме 6 литра и твоята туба е почти на дневен ред

 

Между другото започнахме червеното - страхотно е! Веднага се разбра защо е 5 лв литъра...

 

----------------------------------

 

Абе забелязвате ли, че Васко никакъв го няма из Форума? Точно от онзи злополучен петък. Някой да го е чувал или виждал?

 

EDIT: Сега забелязвам, че е влизал вчера... Поне знаем, че е жив и здрав да не се притесняваме :)

Link to comment
Share on other sites

Абе забелязвате ли, че Васко никакъв го няма из Форума? Точно от онзи злополучен петък. Някой да го е чувал или виждал?

 

EDIT: Сега забелязвам, че е влизал вчера... Поне знаем, че е жив и здрав да не се притесняваме :)

 

Онзи ден с Ванчо и ние това коментирахме. Явно е мнооооооого гузен, че 1 седмица да не се вясне. Ние си помислихме, че нещо му е станало, поне да се беше извинил. Много несериозна работа!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...