Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Ееее... тва ващо на нищо не мяза ! Седнали да ми се разбират да праат такива работи в понеделник !? Кво напиване в понеделник вечер бре ? Тва да не ви е отпускарски сезон? Такива работи се спрятат събота, та като се омаже човек в неделя ква му е друга работата освен да изтрезнява ?

 

 

Edit/ Да, ама някои са и сериозно работещи...

 

Edit 2/ А и един приятел (от с. Свежен) казваше.. -Е'на ра'ота не я ли за'фанеш от сабалямта, по-хубуу хич не я за'фатяй ! :devil

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И как да се свържа с тебе по-рано като нямам телефона ти бе главо? Дай ми друг вариант освен Форума! Пак се измъкна еееей! В петък обаче за наказание идваме орда орки от WoW и елфи от Lineage и ще навъртим зловеща сметка в тва пусто заведение да ти дойде акъла в главата!

 

Чакам да ми дадеш актуален телефон между другото...

 

Бахти и цял кег поръчах преди да е изпит предишния!

 

gado сериозните пиЮщи не ги грее кой ден от седмицата е :devil

Link to comment
Share on other sites

Иначе дет викате че съм несериозен айде да пием утре ?

От мене мезетата ? Давайте идея за място и сме готови .

 

Гледайте датата горе :ph34r:

 

-----------------------

 

Весо нищо не отпада бре! Раптор думата си на две не цепи! Аз да не съм ти Васко хахаха

 

-----------------------

 

За тия дето пътуват и прочее:

 

1273379_t.jpg

 

Току що го донесоха :devil

 

В тази връзка Наско ако пак чуя, че си пил Ариана, за мен ще си винаги закъсал алкохолик, а не сериозен пиЮщ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В тази връзка Наско ако пак чуя, че си пил Ариана, за мен ще си винаги закъсал алкохолик, а не сериозен пиЮщ :bgrin:

 

.... И не само това ами и е повръщал от нея.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Страхотно първо събиране на Сериозно пиЮщите! :punk

 

Чудесна обстановка, чудесни момчета, чудесна сладка приказка

 

Ракии, туршии, ракии, туршии, към полунощ свършиха ракиите, минахме на ТУБОРГ, че и скара се врътна! От зор Василе и при затворени магазини се наложи да импровизираме ТАКА.

 

Предстои ти сериозно наказание в петък! Долитат две коли сериозни, предварително огладнели и ожаднели юнаци и изяждаме де що виси из камерите. Също така изпиваме колосални количества питиета! Мисли му!

Link to comment
Share on other sites

В тази връзка Наско ако пак чуя, че си пил Ариана, за мен ще си винаги закъсал алкохолик, а не сериозен пиЮщ :bgrin:

 

 

Стига бе!!!Докато не свършат тия 15 кила ракия никва бира не ща!!!

Link to comment
Share on other sites

Дайте да го отложим и в ПЕТЪК вечерта да направим едно пиене в заведението ми , тоя път аз съм организатора , ем билярдче ще поиграем , ем ще пием ОФЕРТА ГУД ?

Ако не ви пречи че не е в пловдив аз съм офертиран и предоставям мезетата , аз шофиор си имам мислете му вие , за информация таксито от Крумово през Кичука до Смирненски на старите пари излизаше към 10-12лв така че не мисля че и тва е проблем :ph34r:

едит : аз изчезвам , ако сте навити пишете тука , тоя път вече ви поканих официално няма как да се отметна ;)

 

Днес е ПЕТЪК, часът е 10.07 сутринта. Все още нямам актуален телефон на Васил. Никакъв не се е обадил, единствено чрез Форума може да се свържа. Призовавам групата да бъде подготвена до последния момент. Да видим сега какво ще се получи.

Link to comment
Share on other sites

Днес е ПЕТЪК, часът е 10.07 сутринта. Все още нямам актуален телефон на Васил. Никакъв не се е обадил, единствено чрез Форума може да се свържа. Призовавам групата да бъде подготвена до последния момент. Да видим сега какво ще се получи.

С брат ми сме на имен ден, но ако кажете, че ще останете до по-късно може да дойдем. Като гледам още нищо не се знеа, ще очаквам обаждане от някой ;)

Link to comment
Share on other sites

Весо, хващай влака насам. Срока на Васко е почти изтекъл :devil

 

Сериoзните пиЮщи вече сме на маса :punk

 

Ще го наказваме впоследствие

Link to comment
Share on other sites

момчета тая вечер отивайте на гости у кръчмата на злобил-а. Яжте, пийте, преяжте...и кат дойде време да се плащата - кажете да я пишат на сметката на шефа ;)

Link to comment
Share on other sites

Снощи отново се допусна грешката с многолитражно наливане с бира... Главата ми е мазало... Но важното е, че беше весело :punk

 

В заведението на Васил изобщо няма да отида. По-голям несериозник от него няма. Лично аз съм много обиден. Издъни се тотално тоя път. И то пред всички. Оттук нататък приемам негови покани само като видя да ме чака кола долу. Ауди ли ще е, БМВ ли ще е, Тундра ли ще е - значение няма. Просто вече като каже добър ден ще се оглеждам за слънцето. Резил...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...