Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

пииич :blink: не се изхвърляй така , има водки които са по 200$ и отгоре и няма да ти казвам колко са добри , елексир , скоро ми донесоха от русия БЕЛУГА ...... няма такава водка :punk

Не схвана иронията ;). Казах му че е в голяма грешка и че всеки алкохол може да е отвратителен ако се попадне на менте. Водката ми е любимия алкохол ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изцепи са като "чекия на мокър пясък". Ако ти си пил само савой, филирт и подобни марки водка, някои хора са пробвали и от вносната продукция, за която ти или не си чувал, или не си пробвал. Така че образовай се малко и тогава коментирай ;)
Май - май ти се изцепи алкохолен експерте... Естествено че съм българския алкохол въобще не го броя! Говоря за Абсолюти, Руски стандарт, Путинка, Смирнов и всякакви подобни!
Link to comment
Share on other sites

Май - май ти се изцепи алкохолен експерте... Естествено че съм българския алкохол въобще не го броя! Говоря за Абсолюти, Руски стандарт, Путинка, Смирнов и всякакви подобни!

OK, BOSS!!! Като изтезнееш на сутринта(утре), пиши пак, щото ми се струва, че си прекалил с некачествената водка или "черните козлета" са дошли в повече ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

OK, BOSS!!! Като изтезнееш на сутринта(утре), пиши пак, щото ми се струва, че си прекалил с некачествената водка или "черните козлета" са дошли в повече ;)
Мойто момче, първо аз български алкохол не пия с изключение на няколко вида ракии, тва ти с кво се тровиш си е твой проблем, второ аз одавна съм си намерил мярката за пиене и рядко нещо го правя в повече, освен това както казах още в първия пост се чувствам идеално след снощното напиване, и трето след като казах че водката е най-гадния алкохол за мен е близко до акъла че не съм се напил с нея, но явно не си много умен така че ти прощавам
Link to comment
Share on other sites

БЕЛУГА ...... няма такава водка :punk

Така е. :bgrin:

 

Путинка

 

 

Е много гадна, дори тази, която я правят за износ.

Да живее перцовката!!

Link to comment
Share on other sites

Не схвана иронията ;). Казах му че е в голяма грешка и че всеки алкохол може да е отвратителен ако се попадне на менте. Водката ми е любимия алкохол ;).

 

az ne govorex za tebe prosto taka se e slu4il posta sled tvoq , ti si umno mom4e nqma kak da izcepi6 takava glupost :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мойто момче, първо аз български алкохол не пия с изключение на няколко вида ракии, тва ти с кво се тровиш си е твой проблем, второ аз одавна съм си намерил мярката за пиене и рядко нещо го правя в повече, освен това както казах още в първия пост се чувствам идеално след снощното напиване, и трето след като казах че водката е най-гадния алкохол за мен е близко до акъла че не съм се напил с нея, но явно не си много умен така че ти прощавам

 

Приятелю, водката е най- чистият алкохол, който можеш да си купиш... И в България, и в Америка, и в Северна Корея ако щеш... В нея (водката) има само 4 съставки- спирт, вода, 2-3 грама захар (на литър) и глицерин. Нищо друго не се слага. На теб може да ти е гадна на вкус, но си е най- доброто питие, което се прави...

Link to comment
Share on other sites

Мдаааам...водчицата и аз много я уважавам :) .Руски Стандарт,Финландия-направо като медец влизат.Макар че последно време някак си предпочитам уиски да пийвам.Jack Daniels,Johny Walker :P

 

 

П.П.Обаче нека някой ми каже че зимата предпочита да пие Руски Стандарт пред едно хубаво,домашно,червено винце :P :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

всъщност водката ми е любимото питие за лятото .... уискито нещо не ми влиза както трябва лятото , друго си е едно стандартче в запотена чашка със студена сода и лимон.........

 

макар че е ся ако има с кой да пия 2-3 водки с кисели краставички няма да откажа :)

 

 

 

пс : иначе петъка беше незабравима нощ...... всъщност забравима шото не помна всичко....... заведоха ме на ретро чалга и като излезна радо шишарката избухнах..... сутринта се събудих и до мене имаше половин бутилка тюламор и почти никакви спомени :)

 

 

пс2 : тоя инфиденс ебати тъпия бар може ли да не продават джони....... ебати смотаното ...... пък е персонала един такъв надъхан...... аз и викам дай 2 литровици тюламор тая вика ебаваш ли се с мене....... :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Мдаааам...водчицата и аз много я уважавам :) .Руски Стандарт,Финландия-направо като медец влизат.Макар че последно време някак си предпочитам уиски да пийвам.Jack Daniels,Johny Walker :P

П.П.Обаче нека някой ми каже че зимата предпочита да пие Руски Стандарт пред едно хубаво,домашно,червено винце :P :)

хахаха...определено...друго си е да слезнеш до бъчвата с каната и да си го наточиш :D

Link to comment
Share on other sites

Приятелю, водката е най- чистият алкохол, който можеш да си купиш... И в България, и в Америка, и в Северна Корея ако щеш... В нея (водката) има само 4 съставки- спирт, вода, 2-3 грама захар (на литър) и глицерин. Нищо друго не се слага. На теб може да ти е гадна на вкус, но си е най- доброто питие, което се прави...
И точно затова няма приятен аромат, вкус и не изпитвам удоволствие да го пия...
Link to comment
Share on other sites

всъщност водката ми е любимото питие за лятото .... уискито нещо не ми влиза както трябва лятото , друго си е едно стандартче в запотена чашка със студена сода и лимон.........

Е то си има пиене за всеки сезон дагоеба :D .Аз лятото обичам да пийвам биричка и студена водка,зимата обичам wiskey или винце-според обстановката.Е тая събота/неделя бяхме на Пампорово...ми то ти арно на душицата да пийнеш така червено винце :love .

 

П.П.Асеновградското уиски е доста хубаво като за българско :P .Поне аз с такова впечатление останах-не е лошо.Е...не е като Джонито,но все пак става ;)

 

П.П.2 Някой тоя петък ще ходи ли в Планета Пайнер?Ако има някой,който ще ходи да се обажда че много ми е мерак да се запозная с някои от хората дето си пишем редовно в тая тема :D :D

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

по принцип до петък мнооо време да го еа .... в понеделник като стана като си бръкна в джоба и а.... усмивка има парички ма в повечето случай до петък съм изпукал всичко и пия някъде с приятели най - често в офиса :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам...Знам само, че комбинацията Ариана+ китайско на корем, води до мощно изригване...Повече няма да пия Ариана, бахти гадната бира...

Link to comment
Share on other sites

Не знам...Знам само, че комбинацията Ариана+ китайско на корем, води до мощно изригване...Повече няма да пия Ариана, бахти гадната бира...

 

Grim ти сериозно ли ? Мислиш си че е от бирата? btw и аз съм пил бира и после съм имал проблеми (изригване) но просто.. не е само от бирата :) Иначе ресторант фън-и рулз :lol:

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Е, може и от китайското да е...Малко прекалих с ориза....

Да бе ! Китайското ще да е... Арианата и в Китай я знаят каква е помия...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...