Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

НИКОГА ПОВЕЧЕ ЧЕРВЕНО ВИНО + ВОДКА! ЛОШО МИ Е! :tongue

 

Добави и греяна ракия, че поне да знаеш от какво ти е лошо :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
мен от одавна вече не ме ловат нито махморлуци нито главоболия

всичко е до практика момчета хаха

 

Сигурен ли си? Да ти забъркам аз един "коктейл" (напитки под 10лв няма да меша) и като го изпиеш на следващия ден искам да ти видя физиономията... само леко ще подскажа освен силните алкохоли ще слагам и газирани неща и доста сладки ликьори... ама да не се отметнеш че теб не те боли глава само ако пиеш бира и то по 2 само?

Link to comment
Share on other sites

мен от одавна вече не ме ловат нито махморлуци нито главоболия

всичко е до практика момчета хаха

Като порастнеш още малко, пак ще си говорим! И аз като по-малък нямах проблем с махмурлуци и т.н., ама точно практиката беше главната причина да имам вече проблеми!
Link to comment
Share on other sites

Като порастнеш още малко, пак ще си говорим! И аз като по-малък нямах проблем с махмурлуци и т.н., ама точно практиката беше главната причина да имам вече проблеми!

Бе и аз винаги съм се чудил как може майка да я боли глава след като е изпила 2 малки водки?!Аз до сега колкото пъти съм пиел никога не съм имал махмурлук на сутринта...без значение дали съм пил български или вносен алкохол ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

кви са тия коктейли и ликьора вие да не сте жени

казвам ви че си пия 6-7 водки независимо кви и на другия ден съм си добре

не ви знам вие кви маже сте и кви коктейли си забърквате

нормално да ви болят главите хахаха

Link to comment
Share on other sites

кви са тия коктейли и ликьора вие да не сте жени

казвам ви че си пия 6-7 водки независимо кви и на другия ден съм си добре

не ви знам вие кви маже сте и кви коктейли си забърквате

нормално да ви болят главите хахаха

 

Не бе просто от сладкия алкохол боли глава повече. И от виното а най-кофти от шампанско. Като смесим няколко такива сигурно ще има вкус на помия но ти гарантирам че половин литър от това това чудо така ще те тресне че на другия ден ще ме молиш да ти отрежа главата.

 

6-7 водки особено ако водката е хубава може и да не те боли изобщо, но от 2 бутилки вино може да те сцепи. А от 2 бутилки шампанско + други говна не само ще те сцепи ами гарантирам така ще повръщаш че ще го запомниш! :)

Link to comment
Share on other sites

8 бири нищо не са , мене след 10тата почва да ми се пикае :)

 

Значи ще има кой да пикае вместо мен :pirate Ама нали за 0.5 става въпрос, че 0.33 мярката за първо пикане е 20 :pirate

Link to comment
Share on other sites

Не бе просто от сладкия алкохол боли глава повече. И от виното а най-кофти от шампанско. Като смесим няколко такива сигурно ще има вкус на помия но ти гарантирам че половин литър от това това чудо така ще те тресне че на другия ден ще ме молиш да ти отрежа главата.

 

6-7 водки особено ако водката е хубава може и да не те боли изобщо, но от 2 бутилки вино може да те сцепи. А от 2 бутилки шампанско + други говна не само ще те сцепи ами гарантирам така ще повръщаш че ще го запомниш! :)

На нова година изпих 1/3 бутилка шампанско и още сумати водка и на другия ден нямах проблем с глава. I AM IMMUNE!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

На нова година изпих 1/3 бутилка шампанско и още сумати водка и на другия ден нямах проблем с глава. I AM IMMUNE!! :lol:

 

1/3та нищо не е - все едно си изпил малко лимонада. Пробвай с 3 бутилки - може и без водка :)

 

 

Сериозно много искам да видя някой бабаит дето ужким никога не го боли глава и може да пие много и каквото си иска да изпие 3 бутилки шампанско и 0.4 някакъв ликьор от по-сладките. Ако успее да изпие и 0.3 водка след това и до 1час да не повърне ще е ебахти шампиона...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

1/3та нищо не е - все едно си изпил малко лимонада. Пробвай с 3 бутилки - може и без водка :)

Сериозно много искам да видя някой бабаит дето ужким никога не го боли глава и може да пие много и каквото си иска да изпие 3 бутилки шампанско и 0.4 някакъв ликьор от по-сладките. Ако успее да изпие и 0.3 водка след това и до 1час да не повърне ще е ебахти шампиона...

Аз 3 бутилки вода не мога да изпия камоли шампанско...къде го събирате тфа пиене бе хора ?? Иначе то харабия си е до практика...ако пиеш продължително време само водка лека полека започваш да не я усещаш :wacko:

 

Обаче от всичко най-лошо е бързото пиене!Мен баща ми ми казва,че ми е пробита чашата :bgrin: .Супер бързо пия и винаги като се съберем на купонче ако реша да се напивам за един час съм готов и след тфа-дръжте ма че излитам :D

Link to comment
Share on other sites

е да ,едно е да удариш 3 водки по 200 грама на екс

друго е за цяла вечер да испиеш 6-7 водки с мезета и прочие

и аз имам един приятел дето така се напива на екс ,набързо

и на другата сутрин ни пита дали е било яко, хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам дали е до практика , е ме на мене за пример , като се учех да пия пиех по 6-7 водки праа се салата , лягам в 5 и ставам в 7 никви проблеми , може да съм малко замотан още ма няма проблеми пия 1 бира и всичко е ок. А пък сега като се напия вечерта с уиски (говора за качествено не пия БГ) и си легна в 5-6 до 1-2 часа не мога да отлепя и в повечето случай ставам като ранен хеликоптер още замотан и пресъхнал ..........

 

Иначе е до свикване да , мене глава не ме боли просто ми е леко отпаднало и ако не пия 2-3 бири нямам апетит , такъв махмурлук да повръщам да ме боли глава не съм имал никога май само от 1 червено вино ма тва не се брои единичен случай е , но определено се свиква към уискито аз пия горе долу само уиски като се зарибих да пия примерно Джак пиех по 3 джака и незнам кво става ся като изпия 3 и тъкмо почва да ми се припива......

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам дали е до практика , е ме на мене за пример , като се учех да пия пиех по 6-7 водки праа се салата , лягам в 5 и ставам в 7 никви проблеми , може да съм малко замотан още ма няма проблеми пия 1 бира и всичко е ок. А пък сега като се напия вечерта с уиски (говора за качествено не пия БГ) и си легна в 5-6 до 1-2 часа не мога да отлепя и в повечето случай ставам като ранен хеликоптер още замотан и пресъхнал ..........

 

 

Дърт си вече, затова така. Младия организъм преработва алкохола много по-бързо от дъртия. Освен това не си физически толкова активен, колкото на млади години. Това също е от значение. Кога бех на 18 сме правили ебахти маратоните с по 3-4 часа сън почивка и не сме се спирали с дни. Сега два дена поредни и на третия вече умирам. Даже на втория съм леко умрял ама докато почне веселото успявам да възстановя горе-долу.

Link to comment
Share on other sites

А пък сега като се напия вечерта с уиски (говора за качествено не пия БГ) и си легна в 5-6 до 1-2 часа не мога да отлепя и в повечето случай ставам като ранен хеликоптер още замотан и пресъхнал ..........

 

Дърт си вече, затова така. Младия организъм преработва алкохола много по-бързо от дъртия. Освен това не си физически толкова активен, колкото на млади години. Това също е от значение. Кога бех на 18 сме правили ебахти маратоните с по 3-4 часа сън почивка и не сме се спирали с дни. Сега два дена поредни и на третия вече умирам. Даже на втория съм леко умрял ама докато почне веселото успявам да възстановя горе-долу.

 

Само 1 мога да кажа - добре дошли в клуба. Не е от пиенето а от недоспиването и от ЕГН-то :)

Link to comment
Share on other sites

може да има нещо вярно тогава тренирах всеки ден ......

недостпиването също играе роля ама ЕГН-то е само при вас на мене са ми големи първите цифрички :)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Според мен всичко е до ген.Както ти е генетично заложено да правиш мускули-така ти е генетично заложено да носиш на алкохол :D .Е в нашето семейство тази "дарба" се предава от поколение на поколение...дядо ми супер много носи на алкохол,баща ми носи и сега аз продължавам традицията :D

Link to comment
Share on other sites

xXx, малък си още и си отспиваш редовно. Дай да те държа аз недоспал няколко поредни дни (4, 5, 6 - средно по 3часа сън на ден, единия примерно 6 ама следващия хич) после да те пробваме какво ще успееш да изпиеш и на следващия ден дали няма да си и ти като ранен хеликоптер. Аз 3 дни като не съм доспал после ръмжа на всичко живо около мен, а даже и не съм пил изобщо.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

xXx, малък си още и си отспиваш редовно. Дай да те държа аз недоспал няколко поредни дни (4, 5, 6 - средно по 3часа сън на ден, единия примерно 6 ама следващия хич) после да те пробваме какво ще успееш да изпиеш и на следващия ден дали няма да си и ти като ранен хеликоптер. Аз 3 дни като не съм доспал после ръмжа на всичко живо около мен, а даже и не съм пил изобщо.

Има го и тоя фактор прав си.

 

 

П.П.Нз обаче в тая тема всички сме сродни души :lol: .Във форума в почти всяка тема се заражда някаф спор...тука не :D

Link to comment
Share on other sites

П.П.Нз обаче в тая тема всички сме сродни души :lol: .Във форума в почти всяка тема се заражда някаф спор...тука не :D

 

Ами аз колко пъти се опитвам да организирам нечия публична екзекуция... ъъъ освинване... но засега никой не е изявил желание да изпие пиене за 100тина лв от избрани от мен напитки. Колкото пъти питам не иска ли някой от имунизираните от махмурлук да го почерпя и някак се оказва че нямало такива...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

но да дъртини човек придобива алкохолна култура, знае как да пие и по колко за да не се изложи пред роднини, близки и познати....

 

Именно пък и му е минала тръпката за експерименти, знае какво е да се нарежеш като свиня, ако е случил и на приятели - направили са му и някой и друг номер като описаните в една друга тема... ясно му е какви "приятни" усещания го чакат ако изпие ей тази бутилка водка на екс и е минал през подобни басове без да забогатее особено... Пък и от друга страна вече има достатъчно пари да си позволи я Чивас я нещо по-скъпо и като се замисли че се движи със скорост 100 кинта на вечер само за пиен'ьето някак почват да си идват нещата на място

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...