Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Блажиш ли, блажиш ли дедо попе? :laughing: Приготвили са ми 17 годишно домашно червено, с мирис на ягода/бали го как се казваше гроздето/ + 20 годишна тетевенска.Не ми се мисли, ора!!!

Link to comment
Share on other sites

Bah nqkyv salam :) Drugo si e domashen babek ti zaebi tiq :) I to praven ot pravilnite hora :P

 

Тук изобщо не позна! Това е по-хубаво от всички луканки и други подобни в магазинната мрежа. Отделно че има вкус, който е различен от обичайните. За мен е номер едно за момента. Отделно че домашни изпълнения нямам налице. Подсещаш ме обаче че няма да е зле да спретна малко пастърмица от сърца.

 

Блажиш ли, блажиш ли дедо попе? :laughing: Приготвили са ми 17 годишно домашно червено, с мирис на ягода/бали го как се казваше гроздето/ + 20 годишна тетевенска.Не ми се мисли, ора!!!

 

Гроздето е ОТЕЛО

Link to comment
Share on other sites

тука съм си бе , проблема беше че преживях малко здравословни проблеми и извесно време няма да пия , съжалявам че пак провалих организацията ама беше по независещи от мен причини ..... 6 месеца без алкохол мъкаааа, мъкаааааа...... :(

 

 

 

едит : разбирам че ми се сърдите , ама нямаше да се навият докторите да ме пуснат от болницата да отида да се напия :wacko: :sick :wacko: :wacko: :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Подсещаш ме обаче че няма да е зле да спретна малко пастърмица от сърца.

Гроздето е ОТЕЛО

Е тва е сега приказка, пъстърма от сърце, rulezzzz them all

Link to comment
Share on other sites

Василе бая сърдити бяхме, но тъй като положението бе спасено и събирането се състоя бързо ни мина.

 

Ти там оздравявай пък другото лесна работа. Разбира се следващия път ще бъдем събрани у нас и ще чакаме оная наденица дето е пред БУДА да ни закара до Крумово :devil

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли, все повече се убеждавам, че да си пещерняк не е необходимо да си алкохолик.Но много помага...Пък и...То тва пещерастите, ебати пиянската сган бе!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли, все повече се убеждавам, че да си пещерняк не е необходимо да си алкохолик.Но много помага...Пък и...То тва пещерастите, ебати пиянската сган бе!!! :lol:

 

Щот не си виждал водолазите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Щот не си виждал водолазите... ;)

 

3-ма познати, единият ми е съквартирант.

И най-вече пилотите..

Шефът ми е пилот.

 

И от мойте лични наблюдения общите работници тираджиите и най вече барманите

Бил съм общак и барман.

 

 

Е, имам ли опит или не?

Link to comment
Share on other sites

3-ма познати, единият ми е съквартирант.

 

Шефът ми е пилот.

Бил съм общак и барман.

Е, имам ли опит или не?

 

Абе..., някога когато бях доста по-айляк и аз се пишех пещераст ;) , та не е като да не съм присъствал на пещерняшки разпивки. Обаче се сещам за един случай (с участието на "олд скул" водолази от ОСО) на който бях пряк свидетел (все още бях непълнолетен).

Това беше през 87година на един летен практикум на леководолазите към ОСО - "Морски клуб-Пловдив"

Действието се развива в Созопол в кръчмата която се намираше на тогавашното риболовно пристанище. Та значи, сключва се бас, че единия от тези нечовеци може да изпие каса бира (20 х 0.5л = 10л.) без да се изпикае през това време.

 

за протокола : човекът който ще пие бирата тежи към 50тина кила, метър и двайсе с вдигнати ръце, шофьор на КРАЗ и точно в този момент беше с риболовен гащеризон (цял)

 

И го направи гадината, изпи цяла каса бира след което се свлече под масата.

 

П.с. След като се свлече се оказа, че все пак е пикал... и то доста :lol:

 

А ти такова чудо през живота си виждал ли си ?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

................................

 

За протокола - виното отдавна е изпито, тъй като си пълен несериозник, а ние сме сериозни пиющи.

 

На мен рекорда ми е 9 бири без да пикая!

 

Туй требе да се види... Аз съм докарвал до 8 и знам какво е... Да не си пил 330мл

Link to comment
Share on other sites

Охх...как ми се иска да прекъсна малко алкохола ама покрай тея празници :lol: .В събота оправих 6 големи J&B(компанията общо изпихме 3 литра) и си казах,че до нова година няма да пия...в неделя пак бяхме на маса :D .Утре по случай посрещането на новата 2009 година сме си приготвили марково пиене в големи количества,100 кебабчета и разни други мезенца-ще ви пиша пак на втори Януари :lol:

Link to comment
Share on other sites

Туй требе да се види... Аз съм докарвал до 8 и знам какво е... Да не си пил 330мл
Нее - наливни бири по 500мл. За 2 часа. Обаче после като пикаех, едно, че се уморих да стоя прав, а и ме срязаха бъбреците - не знам защо се получи така. После изпих още 3 и се напих :)

 

Xeon, сега няма да издържа в никакъв случай, но пък не се знае! Човешкият организъм е много странно нещо. Примерно ти можеш ли да си представиш, че можеш да стоиш прав на 1 място в продължение на 11 часа? Аз и това постигнах на концерта на Металика! Сега ми се струва невъзможно, но беше факт!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Пичове, аз заминавам днеска за Брестница/ там с вино карат воденица/...Ще има такова освинване, че не е истина.Ай до следващата година.

Link to comment
Share on other sites

Колеги и умната тази вечер! Текста по- долу го прилагам само да напомня, че трябва и мярка ;)

 

Отделението по токсикология включва интензивен сектор с шест интензивно-реанимационни легла. Извършва се високоспециализирана токсикологична и реанимационна дейност, включително и апаратна дихателна вентилация. През консултативния кабинет на токсикологията средногодишно преминават до 900 болни с остри отравяния, които се изследват и наблюдават амбулаторно.

Обучават се студенти по медицина и от медицински колеж, специализанти по клинична токсикология.

Специалистите от отделението са републикански консултанти към Центъра за спешна помощ и не на последно място имат сериозна отговорност към структурите на Гражданска защита.

 

Ръководител – доц. д-р Станка Андонова, дм

тел: 032/602 488

 

Весело изкарване на празника от мен!

Link to comment
Share on other sites

Колеги и умната тази вечер! Текста по- долу го прилагам само да напомня, че трябва и мярка ;)

 

Отделението по токсикология включва интензивен сектор с шест интензивно-реанимационни легла. Извършва се високоспециализирана токсикологична и реанимационна дейност, включително и апаратна дихателна вентилация. През консултативния кабинет на токсикологията средногодишно преминават до 900 болни с остри отравяния, които се изследват и наблюдават амбулаторно.

Обучават се студенти по медицина и от медицински колеж, специализанти по клинична токсикология.

Специалистите от отделението са републикански консултанти към Центъра за спешна помощ и не на последно място имат сериозна отговорност към структурите на Гражданска защита.

 

Ръководител – доц. д-р Станка Андонова, дм

тел: 032/602 488

 

Весело изкарване на празника от мен!

Е т'ва само трябва да ни успокоява...., явно има кой да се погрижи за попрекалилите ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Колеги и умната тази вечер! Текста по- долу го прилагам само да напомня, че трябва и мярка ;)

 

Отделението по токсикология включва интензивен сектор с шест интензивно-реанимационни легла. Извършва се високоспециализирана токсикологична и реанимационна дейност, включително и апаратна дихателна вентилация. През консултативния кабинет на токсикологията средногодишно преминават до 900 болни с остри отравяния, които се изследват и наблюдават амбулаторно.

Обучават се студенти по медицина и от медицински колеж, специализанти по клинична токсикология.

Специалистите от отделението са републикански консултанти към Центъра за спешна помощ и не на последно място имат сериозна отговорност към структурите на Гражданска защита.

 

Ръководител – доц. д-р Станка Андонова, дм

тел: 032/602 488

 

Весело изкарване на празника от мен!

Ръководителката ми е съфамилничка :lol: ... Споко бе!То на Нова Година не е хубаво да се осира човек-как ще си напрая сички простотии които съм намислил ако не мога да гледам :lol:

Link to comment
Share on other sites

n1192422260_233746_4565.jpg

 

Посрещане на Новата година в пещера "Съева дупка"

 

n1192422260_233747_4927.jpg

 

Първа шкембе-чорба за 2009 в "При Бачо Кольо", с. Брестница.Между другото, шкембето е много на ниво.Най вдясно Морския все едно уй ще лапа, така е зейнал :D

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...