Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Иначе открих сезона на тъмната биричка :)

 

 

И аз, и аз!!!Снощи лочихме тъмничко, ебати меелема за гърлото и душата е! :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз, и аз!!!Снощи лочихме тъмничко, ебати меелема за гърлото и душата е! :love

 

Дааам много върви. Нямам търпение като стане -8274 градуса тогава ще се усети на макс :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На Димитровден и аз такива съм ги натворил...Като гледах клипа, не можех да повярвам, че съм способен на такива неща...А сега и 16 ноември, и 1 декември....Тежко...

Link to comment
Share on other sites

На Димитровден и аз такива съм ги натворил...Като гледах клипа, не можех да повярвам, че съм способен на такива неща...А сега и 16 ноември, и 1 декември....Тежко...

има такива моменти :laughing:

събота отидохме в ликьор, а си тръгнахме от сенса :confused

пътят между двете места липсва :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз скоро не съм се напивал,че нали почнахме даскало и...кофтейшън :D .Обаче за сметка на тфа пих Kameniza LEV ... бреее бре бре много ми хареса :P

Link to comment
Share on other sites

На Димитровден и аз такива съм ги натворил...Като гледах клипа, не можех да повярвам, че съм способен на такива неща...А сега и 16 ноември, и 1 декември....Тежко...

А клипа къде е? :unsure: ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко един приятел ми разказа какви съм ги вършил съботната вечер...направо ще ме е срам да се видя с някои от хората,които бяха там :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

има такива моменти и аз обяснявах на бармана 20 минути кви работи бих правил с колежката му (яка беше заклевам се ) ама в подробности пози ала бала , по 1 време видях че нещо му стана тъпо , викам еебааа тоя пък на къв са прай , ще ме слуша нали затва са барманите и пак го емнах още 30 минути извращения и накрая му викам абе брат тая как се казва телефонче нещо ала бала и той вика ми ...... браттт тя ми е сестра ...... и аз Е ТАКА , щом бях пиян и се засрамих нямам думи.......

Link to comment
Share on other sites

има такива моменти и аз обяснявах на бармана 20 минути кви работи бих правил с колежката му (яка беше заклевам се ) ама в подробности пози ала бала , по 1 време видях че нещо му стана тъпо , викам еебааа тоя пък на къв са прай , ще ме слуша нали затва са барманите и пак го емнах още 30 минути извращения и накрая му викам абе брат тая как се казва телефонче нещо ала бала и той вика ми ...... браттт тя ми е сестра ...... и аз Е ТАКА , щом бях пиян и се засрамих нямам думи.......
Хахахахаха що не го довърши с : "Еми нищо де, кво от тва :lol: "
Link to comment
Share on other sites

и той вика ми ...... браттт тя ми е сестра ......

 

 

Е нищо де, ти няма око да и вадиш, само хубави работи ше и правиш :D

Link to comment
Share on other sites

Българската водка е такъв кенеф,че няма на къде :angry: ... добре си бях свикнал да си пия само маркова водка ама тооо пустата финансова криза и мен удари :D

 

 

П.П.Ама иначе оная вечер с пълна сила доказах един от резултатите от "натравяне с алкохол(или сиреч напиване :D ) "

 

-Загуба на самоконтрол...отпадане на морални граници и норми(тфа ми е любимо :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Снощи кво се направих.. в някво село бяхме , 2ма именника.. че и бой щеше да стане , селските пръчки се надървиха нещо.. ся главата ми е компот..

Link to comment
Share on other sites

Българската водка е такъв кенеф,че няма на къде :angry: ... добре си бях свикнал да си пия само маркова водка ама тооо пустата финансова криза и мен удари :D

 

 

П.П.Ама иначе оная вечер с пълна сила доказах един от резултатите от "натравяне с алкохол(или сиреч напиване :D ) "

 

-Загуба на самоконтрол...отпадане на морални граници и норми(тфа ми е любимо :D :D )

Аз бих казал, че водката като алкохол си е кенеф... Снощи се счупих от пиене с уиски и въпреки това сега си ставам абсолютно ок, съвсем леко замаян :)
Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че водката като алкохол си е кенеф...

Добре че беше да ни просветлиш и да знаем да не пием КАЧЕСТВЕНА водка повече.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че водката като алкохол си е кенеф...

Изцепи са като "чекия на мокър пясък". Ако ти си пил само савой, филирт и подобни марки водка, някои хора са пробвали и от вносната продукция, за която ти или не си чувал, или не си пробвал. Така че образовай се малко и тогава коментирай ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Добре че беше да ни просветлиш и да знаем да не пием КАЧЕСТВЕНА водка повече.

 

пииич :blink: не се изхвърляй така , има водки които са по 200$ и отгоре и няма да ти казвам колко са добри , елексир , скоро ми донесоха от русия БЕЛУГА ...... няма такава водка :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...