Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

ти ги заеби тия работи като се замислиш , едно е да пиеш 1-2-3 уискита и да се замислиш какво ще стане по нататък вечерта друго е да го мислиш на трезво и аз ся като се замисля че съм харчил по няколко минимални заплати е така за няколко часа в бара ми се струва някво тъпо ама на 1 бутилка уиски някой безумни работи ти се струват изключително разумни работи .... :) :lol: :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами както се казва "been there done that"... само че нещо ми мина желанието да експериментирам какво ще стане ако се нарежа като казак, вместо това предпочитам малко но качествено и с кеф... абе всеки си знае де, на мен така ми е приятно, това правя

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

2-3 Бейлиса с мляко и какао днеска в "математиката" , ей тва ще си причиня :lol:

 

Май джобните са ти твърде много... Или въртиш незаконен бизнес :bgrin: :lol:

 

Момчета, по мои наблюдения освинванията са обратнопропорционални на тежестта на отговорностите, които носи човек. В комплект със ЕГН-то, почивката и всичко, което изброихте по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Май джобните са ти твърде много... Или въртиш незаконен бизнес :bgrin: :lol:

 

Момчета, по мои наблюдения освинванията са обратнопропорционални на тежестта на отговорностите, които носи човек. В комплект със ЕГН-то, почивката и всичко, което изброихте по-горе.

Това е абсолютно невярно...никога не е късно да станеш за резил.Ей го бащата преди една седмица така се беше нашмулил че не знаеше къде се намира...то аз не се напивам така бахти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май джобните са ти твърде много... Или въртиш незаконен бизнес :bgrin: :lol:

 

Момчета, по мои наблюдения освинванията са обратнопропорционални на тежестта на отговорностите, които носи човек. В комплект със ЕГН-то, почивката и всичко, което изброихте по-горе.

Аз събирам от закуски и веднъж месечно "нарочвам" някой час , бягам и се отрязвам ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз събирам от закуски и веднъж месечно "нарочвам" някой час , бягам и се отрязвам ... :lol:

 

Ей го ей го... и си го признава заека му със заек че бяга от часовете... Казах ли ти в другата тема че когато и да те ошамари теб човек ще ти е късно? :) Вместо да си изкараш спокойно училището, после кефа ти бягаш от часовете и то за кво - браво бе момче! То верно последната година в училище е пълен въз особено в някои училища ама ти хептен си го подкарал през просото :devil

Link to comment
Share on other sites

Момчета, по мои наблюдения освинванията са обратнопропорционални на тежестта на отговорностите, които носи човек. В комплект със ЕГН-то, почивката и всичко, което изброихте по-горе.

 

Таман щях да изтърся някакъв мъжкарски моабет, ама се позамислих и се оказва, че си много права! Т'ва последните години нещо хич не ми спори на освинвания - максимум 1-2 пъти в годината.

 

П.с. 'Пък, жена ми твърди, че или съм станал човек, или съм почнал да одъртявам (Ще вземе и тя да излезе права - само не знам за кое от двете!)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Това е абсолютно невярно...никога не е късно да станеш за резил.Ей го бащата преди една седмица така се беше нашмулил че не знаеше къде се намира...то аз не се напивам така бахти :lol:

 

Не си посочил възраст, но по спомен май си пълнолетен :unsure: Ако е така, отговорностите на баща ти са същите като на младоженец без деца :devil Що тогава да не се нашмули - оттук нататък се живее по-спокойно уж :)

 

Аз събирам от закуски и веднъж месечно "нарочвам" някой час , бягам и се отрязвам ... :lol:

 

То едно време Маргарит Мицев така забогатя - спестяваше от закуски и натрупа за нула време милиони :laughing: *бах тия закуски!!! Аз пък се опитвам да спестя от обяд, ама нищо не става (ДаТоНик обръща празните си джобове :( ) Сетих се! Що не икономисвам от пиене? :confused Ми щото не пия :cry ! Ама идеята си струва - ако пиех сигурно щях да съм богата :woot

Link to comment
Share on other sites

Реалноста е илюзия породена от липсата на алкохол - не съм го измислил аз, а хора доста по-умни от мен :P

 

Не е умно, а клише, което се ползва като оправдание...Перефразирай с дрога...айде сега шмрък :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не си посочил възраст, но по спомен май си пълнолетен :unsure: Ако е така, отговорностите на баща ти са същите като на младоженец без деца :devil Що тогава да не се нашмули - оттук нататък се живее по-спокойно уж :)

То едно време Маргарит Мицев така забогатя - спестяваше от закуски и натрупа за нула време милиони :laughing: *бах тия закуски!!! Аз пък се опитвам да спестя от обяд, ама нищо не става (ДаТоНик обръща празните си джобове :( ) Сетих се! Що не икономисвам от пиене? :confused Ми щото не пия :cry ! Ама идеята си струва - ако пиех сигурно щях да съм богата :woot

Ще си искаш повече пари за обяд за да ти остават :lol:

 

djadomraz я разясни какви са условията за тази почерпка от 100лв. и до кога е валидна :devil

 

Ех да мине тоя изпит без значение взет не взет , че да се раздвижим малко защото ще хванем ръжда и глисти ...

Link to comment
Share on other sites

djadomraz я разясни какви са условията за тази почерпка от 100лв. и до кога е валидна :devil

 

Цялата идея е следната. Аз приготвям качествен алкохол а не ментета за около 100тина лв. Жертвата се съгласява да изпие всичко което съм приготвил (списъка ще го има отпреди да тръгна да го купя) и го пие в избраната от мен последователност... не че има голямо значение, но предполагам, че може и да не се стигне да изпие всичко а да се разповръща още по средата, та поне една част от уискито да остане за сеирджиите. Разбираме се кога и къде бронирания срещу махмурлук и можещ да изпие до към 3 литра алкохол човек (основно към литър е шампанското - много важен играч се пада) и така... след това заставам на вратата да късам билетчета :) Обещавам поне едната бутилка шампанско да е хубаво френско шампанско, някакво хубаво вино като онова мерло резервата с металните етикети, уиски - примерно джони червен етикет (или черен - ако още някой спонсорира), водка danzka, такива работи - все хубави неща. Искам един път да видя някой майстор да е изпил поне 200мл водка, 200мл уиски и поне 1 бутилка шампанско и половин вино и да издържи над 2часа без да повърне мощно :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Без (качествeни) мезета не става Шефе - недей хитрува на дребро :bgrin:

 

Аааа мезета сега... екстри. Нали организираме освинване - няма да чакам 6 часа я. Трябва експедитивно да стане всичко :)

Link to comment
Share on other sites

Като ме награбихте за незаконния бизнес ... лошо ли да ми е .. 50 бележки по 1.50 парчето :D

 

Ще се пие бейлис с пиня колада на корем , като добавим и комара в даскало , благодарение на който всеки ден съм със 6-10 лв. отгоре .... открих сезона :bgrin:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Аааа мезета сега... екстри. Нали организираме освинване - няма да чакам 6 часа я. Трябва експедитивно да стане всичко :)

Мислих и за разредители да отворя дума (или поне лед), но май няма нужда :)

 

освен Раптор не виждам кой майстор на спорта би издържал на този маратон - но определено би било интересно зрелище отстрани :punk

Link to comment
Share on other sites

Първо точно той не е твърдял че е имунизиран от махмурлук а и не се прави на много корав пияч като други момчета от форума.

 

И второ - тая комбинация и на кварталния алкохолик да му го дам да го изпие ще вземе да се дърпа :)

 

Иначе що да не - за разредител газирана вода. Тъкмо ще укори процеса :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

да е изпил поне 200мл водка, 200мл уиски и поне 1 бутилка шампанско и половин вино и да издържи над 2часа без да повърне мощно :)

 

С това мога и да се справя, но подозирам, че ще ми счупиш главата... Освен това съм добил алергия от шибаното шампанско. Като безрасъдни тийнове навръх Великден някъде 1995-та се съсипахме 3-ма човека с една каса шампанско. При все, че доста трудно повръщам дори и пиян, тогава се съдрах просто... Уникална тъпотия (както и всяко неправилно миксиране на алкохоли). Няма по-голям убиец от шампанското... Остави ги тука децата да се правят на мъже. Ние като по-будали ще си пиеме маркови питиета без да правим супа в същото време.

Link to comment
Share on other sites

Тихо сега, не издавай какво ги чака. То шампанското след първите 3 чаши не само се услажда ами почва да влиза като лимонада и направо ти иде да си пиеш водката а него да го ползваш за разредител вместо фанта.. при това някакси е вкусно... Изненадата идва малко по-късно само че доста бурно някак :)

 

Чета и си мисля... 3ма човека - 1 каса... що ли и ми се струва познато... май и ние бяхме толкова, и ние изльокахме по 2бутилки и нещо на човек, за да е по-красив микса имахме и малко бяло вино (шампанското половината бяла а другата половината червена Искра, виното не помня вече)... НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Тихо сега, не издавай какво ги чака. То шампанското след първите 3 чаши не само се услажда ами почва да влиза като лимонада и направо ти иде да си пиеш водката а него да го ползваш за разредител вместо фанта.. при това някакси е вкусно... Изненадата идва малко по-късно само че доста бурно някак :)

 

Чета и си мисля... 3ма човека - 1 каса... що ли и ми се струва познато... май и ние бяхме толкова, и ние изльокахме по 2бутилки и нещо на човек, за да е по-красив микса имахме и малко бяло вино (шампанското половината бяла а другата половината червена Искра, виното не помня вече)... НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!

 

Ееее....!!!! "Искра"! Човече, къде ти е бил акъла!? Не стига, че е изкуствено газирано, ами и е сладко :sick :tongue Отврат!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...