Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това го прати на plovdiv24.com . Гледах преди седмица една такава 1-ца, но нямах бързи рефлекси да я снимам. С такива гробници ще ни изтровят.

Link to comment
Share on other sites

То да беше само тва...Оня ден се прибирах от някъде и видях едно 66 ли беше или някво друго без хидравлика от едната страна...Беше си яко наклонено и си го караха все едно му няма нищо :D 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

На моно-инжекция е сложена обикновена газова. 1 година нямаше проблем, но взе да гърми и смених свещите. Оправи се, но сега, няколко месеца след това усетих, че на бензин се държи много по-зле от на газ. Както с некачествена газ примерно ... Липса на мощност и едно бумтене на двигателя. Пали се и се кара по малко на бензин.

Какви може да са най-честите причини  :confused 

Link to comment
Share on other sites

При мен рядко зареждане на бензин . Тъй като сега съм така сложих 100 октана да се издуха стария . Затова ако искаш да си запазиш възможността да караш на бензин зареждай или по малко 95 всяка седмица или по рядко 100 , но трябва да си караш и на бензин . 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мнение за 1.2MPI на VW? И с хидравлични или механични клапани е?

За клапаните намерих инфо, сега остава някой мнение за мотора да каже - здрав ли е и ако не - слаби места. Също ме интересува дали е достатъчно тих?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Яко ускорява или яко недозавива? Напиши малко впечатления де.

 

Като цяло за градска кола е хубава, вътре е удобна, тая се водеше "Лимитид", което си нямам на идея какво и е лимитираното. Има старт-стоп, голям дисплей за навигация и т.н. екстри от него, камера за гледане на заден ход. Сложили са надписи на български на борд компа. Аз не съм особено висок, ама зад мен трябва да седне човек без крака. Въпросната беше с 1.5 dCi мотор дизел, 90 коня на около 16 000 км.

 

Еми бих казал, че има супер малък радиус на завой, яко недозавива. Има ряз, но трябва да надуе турбото, в по-високи обороти като мине пак забива яко. Може и аз да не съм свикнал дизел и за това да не ми допада.

 

Ако има друго дето ти е интересно питай.

Link to comment
Share on other sites

При това Клио интересното моторче е 0.9 бензин с турбо. Върви, та върви. За недозавиването - за този клас кола си е достатъчно маневрена, според мен. Карах 2 дни такова и ми допадна, само че за мен е малка. С афинитет съм към по-големи коли.

Друго, което карах скоро Skoda Rapid с 1.2TSI - пак много върви. Не знам тоя мотор какъв ресурс ще има, но екземпляра, който карах беше на почти 30к и вървеше като бясна, чак много ми се видя за такава кола.

 

Някой да се включи за 1.2MPI?

Link to comment
Share on other sites

Ако питаш за Шкодата и Реното с моторите с турбо - около 8 градско и 6.5 смесено.

Този, за който аз питам КАЗВАТ, че гори 9 градско, но колко е така не знам.

Link to comment
Share on other sites

Aко някой се е притеснил за pazu дали е жив ... да и ся вилнее из БМВ форум като ogata > https://www.facebook.com/ogataa :)

 

Не се е затрило момчето с бързия гоУв.

 

Ти сигурен ли си, че това е оня малоумник? Щото ако е той имаме наистина сериозен убиец на пътя. С тая барака ще нанесе повече демидж от предишната кошница... 

Link to comment
Share on other sites

99%... но има еволюция, от "Иначе БМВтата са възможно най-недодяланите,грозни и не изпипани коли според мен ...
Харесвам рендетата и лексусите ... и пежо !" до върл гаражен тунер без идея какво прави http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=8&t=328920&start=90&p=3733350&view=show#p3733350  :laughing:

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Стабило малоумие. Тъпомерът е строшен - най-вероятно е нашто кретенче...

WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:  Кви са тия змейове бе? :lol:

Само не можах да разбера защо този идиотски форум е недостъпен от чужбина, освен ако не ползваш българско прокси. Явно не искат света да вижда какви гении са се насъбрали там. :laughing1:

 

При мен работи.

Знам ли го, не се отваряше както в офиса, така и от къщи, докато през проксито се отвори веднага.
Link to comment
Share on other sites

WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:  Кви са тия змейове бе? :lol:

Само не можах да разбера защо този идиотски форум е недостъпен от чужбина, освен ако не ползваш българско прокси. Явно не искат света да вижда какви гении са се насъбрали там. :laughing1:

При мен работи.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...