Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

за съжаление jozo e прав..... още в първата седмица в коят взех аудито някой ми направи 1 ХИКС с ключ на багажника, следи от отваряне на врата в моята...... надран калник пак от някой некадърник..... а всичките бояджии из Пловдив са нЕма такива некадърници, първо че работят бавно второ че в повечето случаи ги мързи да си направят добра основа и съответно е некачествено..... един ми боядисва предната броня на БМВ-то преди да го продам 3 ТРИ пъти щото всеки път го мързеше да я подготви както трябва и съответно на втората автомивка цялата ставаше на шупли. 

 

Аз лично изчаквам още някой друг детайл да ми зажулят и ще я направя цялата с фолио.

Което ме подсеща има ли някой в Пловдив който прави цялостно облепяне и на каква цена ? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

около 900-1000лв взима Миро фолио някъв играч от Варненска област.... ма ми идва доста далече. 

Като цяло сумата не ме притеснява повечето ще мине по каско. 

Link to comment
Share on other sites

И какъв е плюса на облепяне с фолио?По лесно се поправя при последваши щети ли що ли?Как стои въпроса с каското на такава кола?Иначе много завистливи копелдаци са се навъдили из градът,на колегата му надраха предното стъкло на новичък пасат с ...шкурка.Няма такава гадост...

Link to comment
Share on other sites

Ми детайла после се облепя за 30мин. и е като нов, като ти писне махаш фолиото и си връщаш старият цвят. 

Каското - като на всяка друга кола. 

 

 

 

Иначе това с шкурка сигурно е бая кофти..... :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Ммм, той невинен ли е бил? 

Какво значи "невинен"?!?Някой селтак решил,че му е спрял на мястото пред блока в тракия,дето е спирал дедо му преди години...Единственото прегрешение на моя човек е че колата не е с Пловдивска регистрация...

Link to comment
Share on other sites

Е те такива чукундури са за трепане! 

 

Ако съм аз в тоя случай, после ще издебна кой е селтакът дето спира редовно колата си там и ще го му спретна тройни-петорни щети... 

Link to comment
Share on other sites

Е те такива чукундури са за трепане! 

 

Ако съм аз в тоя случай, после ще издебна кой е селтакът дето спира редовно колата си там и ще го му спретна тройни-петорни щети... 

Проблема е че ставаш в един момент същия боклук като него...И нали се сещаш колко ще му накривиш капата ако колата е кадет примерно...

Link to comment
Share on other sites

 

.....Иначе това с шкурка сигурно е бая кофти..... :Facepalm:
Много е кофти,не може да се полира заради кривината на стъклото,особено нощем е ужас..А стъклото е с една камара сензори атермично и струва почти хилядарка и го няма в наличност...абе отврат бахти държавата...
Link to comment
Share on other sites

Трябва да е той, съдейки по един общ приятел във фейкбука. Още е жив значи. Навремето тук имаше един програмист, дето се хвалеше, че лети с 200+ към столицата с някаква барака. Той защо спря да влиза във форума?

 

Жив и здрав съм. Радвам се, че най-после магистралата стигна до Бургас. С едно уточнение - техническото състояние на онзи автомобил е отличимо от барака - жив и здрав си е, навъртял е сигурно още 500-600 км от тогава но предпочита да си седи на топло в гаража. Не съм убил още никой, нямам дори акт за превишена скорост, а защо не влизам във форума? Защото не искам да отварям на модераторите работа да ми одобряват всеки пост.

Link to comment
Share on other sites

 

.....

Иначе това с шкурка сигурно е бая кофти..... :Facepalm:

 

Много е кофти,не може да се полира заради кривината на стъклото,особено нощем е ужас..А стъклото е с една камара сензори атермично и струва почти хилядарка и го няма в наличност...абе отврат бахти държавата...

 

Пещерско, на светофара за Прослав завивате към гребната. Там полират стъкла, някъде леко зад бензиностанцията се пада май. Вижте в нета, май във някой форум имаше тема.

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да стане перфектно...бая пара ще е. Може да стигне и 1000лв :-)

 

То ако трябва да стане перфектно ще ги и задмине малко, но говорим перфектно с цялостно внимателно разглобяване, почистване, подготвяне и т.н. пълна програма. В Пловдив, обаче, всички са с ръце в гъза и мързел та дрънка. Имам познат, който работи много добре, но е в София и се чака с месеци за него. Фолиото, като че ли, е добър вариант.

 

Ако този пасат беше мой и бях разбрал кой ми надрал стъклото, щеше да ми го платил вече двойно сигурно. Бахти гадините мръсни... Но народът толко е изпростял, толкова нагли са станали всички... Та в единия блок, където имам апартамент, две години не могат да се оправят с един, който краде ток. Накрая от EVN се видяха в чудо и завариха таблото, а на следващата вечер, боклукът разбил асансьорното и си пуснал ток от там... Шах с пешката. Полицията казва да се обадят на EVN, а EVN казва, че щом е от асансьора, токът ще им се плати така или иначе и те са до таблото, откъдето вече не се крадяло и да се обърнели към полицията. Цирк пълен е...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав съм. Радвам се, че най-после магистралата стигна до Бургас. С едно уточнение - техническото състояние на онзи автомобил е отличимо от барака - жив и здрав си е, навъртял е сигурно още 500-600 км от тогава но предпочита да си седи на топло в гаража. Не съм убил още никой, нямам дори акт за превишена скорост, а защо не влизам във форума? Защото не искам да отварям на модераторите работа да ми одобряват всеки пост.

 

А кой и защо те е слагал на мод режим? Или поне кога?

 

И между другото - трябва да убиеш хора и/или себе си, за да се докаже очевадното, така ли? 

Ако този пасат беше мой и бях разбрал кой ми надрал стъклото, щеше да ми го платил вече двойно сигурно. Бахти гадините мръсни... Но народът толко е изпростял, толкова нагли са станали всички... Та в единия блок, където имам апартамент, две години не могат да се оправят с един, който краде ток. Накрая от EVN се видяха в чудо и завариха таблото, а на следващата вечер, боклукът разбил асансьорното и си пуснал ток от там... Шах с пешката. Полицията казва да се обадят на EVN, а EVN казва, че щом е от асансьора, токът ще им се плати така или иначе и те са до таблото, откъдето вече не се крадяло и да се обърнели към полицията. Цирк пълен е...

 

Добре де, какви хора сте да търпите такова нещо!?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Защото не искам да отварям на модераторите работа да ми одобряват всеки пост.

Можеше да пуснеш ЛС на някой от екипа, този мод режим явно е нещо много старо. Вече е премахнат.

Link to comment
Share on other sites

А кой и защо те е слагал на мод режим? Или поне кога?

 

И между другото - трябва да убиеш хора и/или себе си, за да се докаже очевадното, така ли? 

 

Добре де, какви хора сте да търпите такова нещо!?!?!??!

 

Аз не търпя, аз взимам наем... :D Предложих решение, бабите от входа ги е страх, тоест няма как да се събере мнозинство. Нищо повече не мога да направя. Поне вече не краде ток от таблото. Знаеш точно каква е ситуацията, обяснявал съм ти. Аз и още 10 собственика не можем да се сборим. Още няколко трябват и излита, ама тези другите кога ще се задействат, не мога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Поредно доказателство, че сме страната на абсурдите! 

 

А наясно ли си как може да подпали асансьорното табло и да ви разгони фамилията? Защото тогава всички ще плащате като попчета на скара... И то много дебело, освен ако не ви се ходи пеша...

 

И изобщо как се чувствате групата, плащайки му тока колективно?!?!? Ебати хората честно...  

Link to comment
Share on other sites

А тия баби може ли да са толкова зле ?  Като им краден ток и имат след тва 200лв сметка ще им е много забавно.

 

IGAT добър антифриз ли е ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Поредно доказателство, че сме страната на абсурдите! 

 

А наясно ли си как може да подпали асансьорното табло и да ви разгони фамилията? Защото тогава всички ще плащате като попчета на скара... И то много дебело, освен ако не ви се ходи пеша...

 

И изобщо как се чувствате групата, плащайки му тока колективно?!?!? Ебати хората честно...  

 

Ааа, не знам. Моят апартамент е на втория етаж и следователно асансьор не се плаща :grin: Затова и се отказах в един момент.

Link to comment
Share on other sites

И между другото - трябва да убиеш хора и/или себе си, за да се докаже очевадното, така ли? 

 

Всяко правило явно си има изключения. След като за 30 години ниско летене все още пиша без да съм изпадал дори в критични ситуации.... Но да спрем с тази тема дотук. Не забравяй, че всеки истински българин е най-добрия шофьор и най-великия еб... но докато за второто вече измислиха химия, за първото трябва бързощракащ акъл :)

 

За модрежима не помня, но благодаря, че го махнахте. Надявам се, че този път ще е за по-дълго. Не, че аз съм се променил :) И къде се крие днес рожденика? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...