Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Именно щото знам кви са коптори за тва се изненадах за имат нещо читаво в тях. Моторита са им тотален боклук и те... Няма кво да ги гледам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тукашните са по-зле принципно. Ма един дизел га го запалиш, трудно спира, ако няма "Йелетроники" от Москвич корпорейшън... 

Link to comment
Share on other sites

Днес пак ми удариха колата, предната маска сгъната. Без думи. Пак паркирана, тоя път до офиса... Дава си на задна човека... Прас. Маската и капака малко. Без думи.

Хвърли някви пари и по живо по здраво. В тоя град нз как може да ти оцелее колата.

 

(за 3ти път за една календарна година я удрят, все паркирана, без да пречи на никой и на позволено място)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Дарак като другите. Ваньо Стефанов я фърли и се качи на джип Шевролет. Просто му писна за всяка миниатюрна тъпотия електрониката да изключва тотално колата и да го оставя на пътя. Не че другото не е дарак, ама поне е здрав и прост мотор. 

 

Тва да се качиш от Опел на Шевролет Каптива е точната илюстрация на приказката "От трън та на глог".....  :lol:

 

Днес пак ми удариха колата, предната маска сгъната. Без думи. Пак паркирана, тоя път до офиса... Дава си на задна човека... Прас. Маската и капака малко. Без думи. Хвърли някви пари и по живо по здраво. В тоя град нз как може да ти оцелее колата. (за 3ти път за една календарна година я удрят, все паркирана, без да пречи на никой и на позволено място)

 

Моята има 5 детайла за боя, като я взех нямаше драскотина. 

Още на 2-ят ден някой байчо ми надра багажника с ключ, 2-3 отваряния на врати в моите, надран капак пак с ключ, надрана врата (няам идея с кво е надрано но има 3 черти по 1 педия.....) в момента обмислям изобщо дали да я правя или да я карам така.......  :sick

Link to comment
Share on other sites

За това една маска 2ра ръка цвят като моя... слагам и чакам следващия удар. Никав смисъл от боядисване, нови панели и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Много съм се влюбил в Merc W220 S320 и S500 бензините, че за същите пари около 10к. До сега гледах БМВ-та Е39, ама не си заслужават парите. За 10-12к мисля, че може да се намери такава С-ка не мисля, че има база за сравнение с Е39. Питането ми е да ме насочите към някой монтьор, който да си разбира от работата и по възможност да се занимавал с такива машини. За да мога да я закарам там преди покупката... балканстар опция ли е или ще ми одерат кожата? Защото в БМВ форума видях, че си имаме в града 1-2 такива специалисти, ама те за БМВ.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

за толкова стара С-ка (щото тва е С класа и си се поддържа като С класа макар и на 15 години) гледаш задължително бензинов двигател без air matic, демек С320/500 и т.н. това което можеш да поддържаш. За 10-12К най-вероятно ще е гробница но всеки си знае...... 

Link to comment
Share on other sites

Аз бих си взел е38 с 2.8 мотор ... супер евтин мотор за газ, добри цени на частите, много масова (ако трябват панели) ... верно не гъзарска и т.н. ама ще си се возиш като човек. И няма много ел модули.

Link to comment
Share on other sites

щото тва е С класа и си се поддържа като С класа макар и на 15 години

Именно.

 

А да и провери цените на гумите, да не ти се дореве после като купуваш нови. И не ми казвай, че ще караш със стари или регенерат, че по-голяма тъпотия трудно може да свърши човек

Link to comment
Share on other sites

Днес пак ми удариха колата, предната маска сгъната. Без думи. Пак паркирана, тоя път до офиса... Дава си на задна човека... Прас. Маската и капака малко. Без думи. Хвърли някви пари и по живо по здраво. В тоя град нз как може да ти оцелее колата. (за 3ти път за една календарна година я удрят, все паркирана, без да пречи на никой и на позволено място)

 

Когато си късметлия и вързано куче те хапе нали знаеш. Моята кола пред родителите ми за 1 година ми сгънаха 3 пъти калника, после ми се качи камионче с безалкохолни на капака...... От 3 години не живея при родителите ми, на това място което спирах всекидневно има кола, дори одраскана кола няма...

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми е решила да ми купува зимни гуми тъй като ще взима книжка скоро и иска да е сигурна като кара :D 

 

Кажете каква марка да избера ?

Видях в примекс някви ханкок 4 за 336лв. Цената не е фактор.

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми е решила да ми купува зимни гуми тъй като ще взима книжка скоро и иска да е сигурна като кара :D 

 

Кажете каква марка да избера ?

Видях в примекс някви ханкок 4 за 336лв. Цената не е фактор.

Гледай UTQG индекса на гумите. Колкото по-близо е до 100 толкова е по-гумена и по-малко пластмасова. Верно износват се по-бързо, но пък е доста по-стабилна колата. Само че това го намирам само за разни гуми, които се продават в щатите. Тука може да гледаш скоростния индекс и взимаш тези с най-висок, като изобщо не слушаш глупостите "ама ти нали няма да караш с 280 км/час, защо са ти - недей да си хабиш парите". Дори с 60 се усеща по-стабилен автомобила - завива по-добре, спира по-добре... при това чувствително по-добре.

 

Runflat аз не ги харесвам - вози по-твърдо и ми е некомфортно.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Сега съм с едни мишелин алпин 4,но точно какъв им е дота не съм гледал.

Я дай параметрите да видя в дианата от любопитство какъв ти е избора (според тях)

Link to comment
Share on other sites

не са на 4 години.Утре сутринта ще ги погледна :D

 

На колоната вратата Размера е 195/70/15,но аз карам със 195/65/15,защото има по-голям избор.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...