Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

А дисковете баща ми ще ги занесе при Чарлито да ги стръгнат като се върнат от морето :D А до тогава умната ;)

 

Пълна простотия! Купи си дискове.

 

Гено няма книжка ;)

 

Плесни го зад врата следващия път... Николчо, разбира се...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бая хора си карат със стъргани дискове и никой от тях до ся не ми е обяснил, при положение, че материала от който са направени е лайно и е изкривил един път, защо мислят че "стъргането" прави нещо освен козметично отстраняване на кривината? После пак си караш със също толкова лайняния диск... ама хора всякакви.

Link to comment
Share on other sites

 

Бая хора си карат със стъргани дискове....
Просто много народ нищо не разбира от автомобили.Стъргането на дискове започнаха да правят по сервизите преди години,когато нямаше от къде да купиш(или трудно се намираха).Дисковете бяха масивни и с нови накладки нещата криво-ляво ставаха.Сега обаче дисковете на на новите коли са вентилирани,и изкривят ли се няма смислена причина да не си купиш нови,просто не става...И цените вече са далеч по достъпни-за Пежо 306 преди десетина години в СфАуто ми поискаха 240 кинта за нови дискове(оем невентилирани) без смяната.Само за сравнение:на скоро смених на Мазда-та си предните дискове(вентилирани-Ferodo)+японски накладки на 4-те колела+пълна ревизия на четирите спирачни апарата(разглобяване почистване,смяна на уплътнения, смазване на водачите)+смяна на цялата спирачна течност и почистване на спирачната помпа-350 кинта...
Link to comment
Share on other sites

Едно 50-60% от шофьорите не могат да поддържат постоянна скорост по магистралата...Карат примерно със 110 след тва почват нещо да правят и падат на 90 и така през 5 минути.

Link to comment
Share on other sites

Едно 50-60% от шофьорите не могат да поддържат постоянна скорост по магистралата...Карат примерно със 110 след тва почват нещо да правят и падат на 90 и така през 5 минути.

 

Captain Random at his best...

 

Това с каква цел го казваш?

 

 

Плесни го зад врата следващия път... Николчо, разбира се...

 

 

Аз брат ми пляскам, че вече му е време за книжка. Започва да му трябва

 

 

 

Между другото - някой видя ли малоумието, което са сътворили на Водната паклата?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Заслужава ли си motul synergie 6100 10w40 5л за 40лв :D А да и бива ли го това масло ? Внос е от Англия ;) 

Ако е истинско си заслужава,за туба 5л говорим,не от варел нали?

Link to comment
Share on other sites

Нямаш ядове тогава. А твойто момче с маслата, кви други марки има? Милърс, Роял пърпъл?

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако цената ти е Ок си вземи Амсойл, Редлайн или Милърс ;) вЕрвай ми. А тоз младеж някакви координати? Или може и през теб? Щото ако е хонда форум предпочитам през теб да си комуникирам с него вместо да се регвам :D

 

Питай го за ценички на горните марки за 10в40 и 5в40 ;) и ми драсни ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Пиши му на скайп ASUSfen.Странното е че в темата не е писал за 5/40,10/40 само за 5/50 и 10/60,но предполагма че като питаш ще ти каже за другите ;)

 

едит:REDLINE High Performance Synthetic Motor Oil 10w-40 1 US Gallon(3.785л) 107,50лв./ 1 US Quart(0.946л) 27,40лв доста са :D И като знам кво е вътре някак си не ми се налива такова масло.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Къде ги намиратите тия скъпарщини. Аз взимам почти 5 литра Кастрол(5 техни куорта или квато там е шибаната им мерна единициа) за двойно по-малко пари, че и с фуния, руло хартия(не тоалетна), леген и каша за миене :D. 5000 мили или в случая два месеца и ново.

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че ми пука дали е по-добър? Виж последната част. На всеки два месеца го сменям. Не ме интересува какво е маслото. Особено за тия дараци, които караме. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая събота сменях масло, пак сложих Yacco, има и на варел, пичът е адски свестен.

Никакъв не ми е, ама съм доволен, а ми се струва, че маслата са много подценявани.

 

За това говоря: http://shop.yacco-bulgaria.com/index.php?route=product/product&product_id=116

Направи ми впечатление, че е сертифицирано за Porshe.

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

В онда форума има и тема на Yacco официалният магазин,74лв 4л туба.Иначе аз си му преведох на пича пари за 1 туба 5л Motul и така :) Сега чакам да пристигнат кашоните :P 

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: моля ти се, недей ги разпробива на 114.3 

 

Тия 15ки за хонда нещо редки ли са или кво? Щото нормални 15ки алумин са 60 до 150лв?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...