Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

 

И между другото - трябва да убиеш хора и/или себе си, за да се докаже очевадното, така ли? 

 

 

 

Всяко правило явно си има изключения. След като за 30 години ниско летене все още пиша без да съм изпадал дори в критични ситуации.... Но да спрем с тази тема дотук. Не забравяй, че всеки истински българин е най-добрия шофьор и най-великия еб... но докато за второто вече измислиха химия, за първото трябва бързощракащ акъл :)

 

За модрежима не помня, но благодаря, че го махнахте. Надявам се, че този път ще е за по-дълго. Не, че аз съм се променил :) И къде се крие днес рожденика? 

Ееее бравос, радващо да видим завърнали се.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много е кофти,не може да се полира заради кривината на стъклото,особено нощем е ужас..А стъклото е с една камара сензори атермично и струва почти хилядарка и го няма в наличност...абе отврат бахти държавата...

 

каско---->паве--->ново стъкло  :grin:

Link to comment
Share on other sites

не е задължително да е турско/китайско, аз си сложих оригинално след счупено. с всички сензори и т.н. 

 

пс : китайските също си имат сензори преди години на едно е39 си му сложихме турско стъкло - никва разлика с оригинала.

Link to comment
Share on other sites

не е задължително да е турско/китайско, аз си сложих оригинално след счупено. с всички сензори и т.н. 

 

пс : китайските също си имат сензори преди години на едно е39 си му сложихме турско стъкло - никва разлика с оригинала.

Така е само че два пъти му рисуваха с пирон по вратите и предния капак,сгънаха му врата на паркинг.Тамън я боядиса цялата и му съсипаха стъклото...Ново челно оригинално стъкло е торба с пари и застрахователите се ослушват заради много щети на куп.Май ще се окаже по-евтино да се придвижва из града с такси.А човека е изключително кротък и разбран,нито се кара с никой нито нищо,всичко е заради номера.Колата му е с табели от друг регион и не му се занимава да я прехвърля.Има някво чувство на превъзходство на местните селтаци над "пришълци" от други места...На жена ми брат и живее във Варна,като ни дойде на гости държа неговата кола в гаража ми а моята на улицата по същите причини.

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости! Аз като знам моите стъкла какви са.... Трябва да си ги търся от Франция същите, а никой застраховател не покрива това, което е било. 

Ако се возиш на някоя по-рядка кола става страшно....Тук говорим за стандартен масов Пасат.

Link to comment
Share on other sites

Каско-->паве-->ново криво китайско(турско)стъкло без сензори...

 

ТЦ! В сервиза, ама в СЕРВИЗА, който си ги обслужва - ново ОРИГИНАЛ. Колко струва - тебе не те бОли. 

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости! Аз като знам моите стъкла какви са.... Трябва да си ги търся от Франция същите, а никой застраховател не покрива това, което е било.

Както кажеш....

Link to comment
Share on other sites

Абе бая има ревали от Кобра и Мустанг... Една кола съм им карал на Кобра, нямаха стъкло същото тониране като ОЕМ,... казаха ми да изчакам 20-30 дни. Отказах, сложихме турско, и освен че колата беше нацапан целия салон друго лошо не съм видял. Джама още е на колата, нито се е надрал, нито нищо.

Link to comment
Share on other sites

Дам, евала. Дано човека успее да се пусне и чужбина по някой друг етап, че тука моторспорта е тъжна работа с тия "огромни спонсорски програми".

Link to comment
Share on other sites

Момци, някой от форума да кара Мазда 3/6 или Сузуки SX4? Че съм решил след Нова година да подменя возилото и нещо не мога да си избера кола.

На специална марка не съм се спрял, защото не съм голям фен на това или онова.

За момента искам возилото да е с четири врати, да е малко по-ново - след 2005 г., по възможност да не харчи много или да може да му се сложи газова инжекция.

Парите са ~8000 лева с възможност за таван 10000. (без комбита :) )

Link to comment
Share on other sites

Бензин, дизел? Поразгледай 407, също става. Мазда 6 - много оплаквания, че гние отдолу, та внимавай. Honda също е приличен избор :)

Link to comment
Share on other sites

Хонда за тия пари няма как да намери.Читавите акордеони,ако не са дизел след фейслифта са по 12бона и нагоре...

Преди фейса дизелите имат дефект на хода на единия оптегач на веригата и тя се износва по-бързо.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=93137

 

 

Все пак,ако искаш погледни тая тема :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Опелите бензинки са най-икономични. Астрата е добра алтернатива, но горещо ти препоръчвам да си харесаш нещо от мобил.де да си хванеш самолетчето до Франкфурт-хан и да си я докараш сам. Ако гледаш да има преглед до 2015 направо пропускаш задължителната смяна на ремъци и т.н. докато им дойдат реалните километри записани в сервизната книжка, която получаваш. 

Link to comment
Share on other sites

Дарак като другите. Ваньо Стефанов я фърли и се качи на джип Шевролет. Просто му писна за всяка миниатюрна тъпотия електрониката да изключва тотално колата и да го оставя на пътя. Не че другото не е дарак, ама поне е здрав и прост мотор. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...