Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
По-горе sasho_1989 като ти зададе въпрос си направи оглушка, ама сега бързаш да кажеш кой крив и кой прав, пък и ми разправяш по-горе за бълграски манталитет , типичен пример за него си ти Botev1912 с оглушките. Или сигурно не си видял или ти е под нивото да ми отговориш ?

аз нямам отговор на по-горното, защото дори не живея в България и няма как да знам какво ще направя в такава ситуация, защото никога не ми се е случвало да ме спира полиция, защото винаги спазвам правилата за движение. Колкото и да ми се иска да карам над лимита много рядко го правя. Сега доволен ли си?

Link to comment
Share on other sites

err0r^, благодаря за отговора. Гледам че не понасяш особено добре критиките и съвсем буквално разбираш написаното, затова ще спра с дискусията до тука. Но все пак това е форум а той е затова за да може изкаже всеки мнението си, настрана че ако трябва да се вслушаш в своите думи ти като начало не трябваше да се обаждаш защото аз бях отговорил на sasho_1989 а не на теб но спирам да се дърля - файда няма и вместо да се забавляваме почваме да си хабим нервите кой крив и кой прав и кой какво имал предвид. Съжалявам ако съм те обидил някак, приеми искрените ми извинения - не е било нарочно, просто исках да кажа какво смятам за неправилно а не да се правя на светец.

Link to comment
Share on other sites

и аз давам пари и то редовно , не карам по правилника постоянно , защото има булеварди на които да караш с 50 си е престъпление а пък всичките дето уж все карате с не повече от 50 тия може да ги разправяте някъде другаде , то даже и рейсовете от градския транспорт не карат постоянно с 50 такива ма аз винаги спазвам скоростта , не я превишавам аз не ги вярвам хората които карат с не повече от 50 в града ни сигурно се броят на пръстите на едната ми ръка

мен като ме хване нещо ината и заковавам стрелката на 50 ей така да дразня другите. иначе рядко се движа под 70 особено по големите булеварди :bgrin: колкото до рушветите хората са го казали доста преди нас "не е виновен тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава", така че аз лично не виня полицаите.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/40048.html Край, намесиха се евреи.Сега пловдивските пътища стават част от свет. конспирация и вече няма спасение.

 

Едит:По отношение на скоростта.Еми не може да се кара по 6-ти септември вече никак!За това след Съдебна Палата 1-вата пресечка и излизам на марица и от там ни светофари, ни нищо!Спокойствие( само да ми тръгнете и вие така да правите :) ).Иначе 50 км/ч се е нормална скорост, но вече не е адекватна за трафика в Плд.Ама и лайнарите на Руски дето ми фучат с над 130 на тоя скапан булевард не подозирад колко са близо до дървото/стената на къщата от ляво/от дясно.Всяка скорост е подходяща според мен ако е съобразена с условията.Както казва един приятел "Карам си аз по Пещерско със 180 и хоп излиза някав Москвич, хубаво, че го видях отдалече!" ами не.Пещерско не е за 180 нито в 1-2ч през нощта, когато става това, нито когато и да е.Просто трябва всички малко повече да се съобразяваме.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/40048.html Край, намесиха се евреи.Сега пловдивските пътища стават част от свет. конспирация и вече няма спасение.

 

Едит:По отношение на скоростта.Еми не може да се кара по 6-ти септември вече никак!За това след Съдебна Палата 1-вата пресечка и излизам на марица и от там ни светофари, ни нищо!Спокойствие( само да ми тръгнете и вие така да правите :) ).Иначе 50 км/ч се е нормална скорост, но вече не е адекватна за трафика в Плд.Ама и лайнарите на Руски дето ми фучат с над 130 на тоя скапан булевард не подозирад колко са близо до дървото/стената на къщата от ляво/от дясно.Всяка скорост е подходяща според мен ако е съобразена с условията.Както казва един приятел "Карам си аз по Пещерско със 180 и хоп излиза някав Москвич, хубаво, че го видях отдалече!" ами не.Пещерско не е за 180 нито в 1-2ч през нощта, когато става това, нито когато и да е.Просто трябва всички малко повече да се съобразяваме.

 

и аз налазвам принципно задните улица ама бая народ и те се усетиха и задръстванията се пренесоха и там :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колеги,бяла Астра с номер PВ 5384 ВС БЕЗ обозначения,в момента е на околовръсното на Тракия след колелото за пожарната,оборудвана с радар+камера...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да отбележа, че на Хотел Марица на левия завой няма камера. Правил съм го това нарушение десетки пъти в последните месеци и нищо не се е случило. Освен това, специално съм се заглеждал и никъде не се вижда такова устройство ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да отбележа, че на Хотел Марица на левия завой няма камера. Правил съм го това нарушение десетки пъти в последните месеци и нищо не се е случило. Освен това, специално съм се заглеждал и никъде не се вижда такова устройство ;)

 

Аз пък спрях специално и 2-3 мин блях по диреците - камера не се видя... Все пак докато се убедя няма да рискувам

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля че няма , щото ако има до сега трябва да имам поне 1231231 акта , там го правя редовно тоя завой че даже някой път и по 2 пъти на ден

Link to comment
Share on other sites

Забраниха пътните камери в Германия

 

 

13.03.2008

 

 

От днес в Германия пътната полиция е лишена от най-сполучливите им до този момент оръжия - пътните камери.

 

По решение на Конституционния съд на Федеративната република полицията няма право да заснема регистрационния номер на превозните средства. Според върховния съд използването на камери е противоконституционно, тъй като дава прекалено голяма възможност на полицията да се намесва в личния живот на граджаните.

 

Не е зле да напомним, че такива камери съществуват и у нас. Неотдавна имаше протести, свързани с решението МВР да има достъп до личната ни кореспонденция в интернет. Но за съжаление по въпроса с камерите повечето хора остават пасивни и не изглежда скоро да се появи движение срещу ограничаването на нашите свободи.

 

автор: СЛАВА

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

до метро от 2 дена стои бяла астра цивилна която снима и не прощава даже си мисля че и аз изгорях , вчера беше точно пред реал ковачев до салоните днеска беше от другата страна снима и не прощава , карах зад 1 приятел понеже си забравих документите и точно когато ги подмина ми изпиука антирадара а кола пред мене нямаше а бях без колан (айде още 10 точки) . така че внимавайте докато стигна от метро бо БОШ сервиза след надлеза радара ми изпивка поне 40 пъти значи горе долу толкова народ е изгорял

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не знам дали в тази тема обсъждахме за радарните детектори. Тези дни ме спряха полиция и ми казаха, че вече глобата за антирадар е 70 лева. Тока вече няма да могат да правят проблеми за детекторите.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, 10 точки отнемат за антирадар и разбира се имаме сериозен проблем с дефинициите антирадар и радар детектор. Аз моя го прикрих в сенника ми за всеки случай докато се прекрати простотията. Васко пък твърди че си държи неговия на таблото...

Link to comment
Share on other sites

Не в тази тема Ванка, а в темата за камерите. 10 точки отнемат за антирадар и разбира се имаме сериозен проблем с дефинициите антирадар и радар детектор. Аз моя го прикрих в сенника ми за всеки случай докато се прекрати простотията. Васко пък твърди че си държи неговия на таблото...

Ами и аз моя го държа на таблото. В неделя ме спряха с 160 на магистралата. Акт ми казаха, че ги мързи да пишат. Тогава споменаха за детектора и те ми казахо, че за анти-радар е вече 70 лева или го вдигнали. Както се сещаш ако е 70 лева може да се обжалва. Според мен трябва да упоменеш какъв модел е ако ти напишат акт.

Link to comment
Share on other sites

Я ми кажи направиха ли ти проблем за детектора че тук пак спорим с баща ми.

Не никакъв проблем. По - точно може би се опита. Каза ми нещо от този род: А, имаш и антирадар. Отговорих му, че това е детектор и той само каза "добре". Каза после и на колегата си пак, че имам антирадар при което пак казах, че е детектор. Тогава те ми казаха, че няма проблеми и ми споеманаха за новите глоби за антирадар. Но като цяла никакви проблеми. Просто нормален разговор. Спряха ме в района на Костенец. Малко преди тунела на магистралата в посока Пловдив. На много кофти място бяха. Малко след отбивката за Костенец. След един от завоите. Бяха оборудвани с камери и други подобни "техники".

Link to comment
Share on other sites

Значи последно детектор може, антирадар - не? Ако наистина детектора е без проблем... я кажете ориентировъчни цени, магазини, че има файда от тая работа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ванка точно така би трябвало и да е! Обяснил съм го по-назад.

 

Относно купуване - при момчетата, които монтират аудио и аларми в Технополис има WHISTLER (два съм взел - идеални са), иначе Кобри има на доста места.

Link to comment
Share on other sites

на мене кобрата ми се вижда по добра макар че съм ползвал и уислър и то висок клас , някак си по така ги лови кобрата

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R Публикувано на Днес, 12:47

Я ми кажи направиха ли ти проблем за детектора че тук пак спорим с баща ми.

Ако са на кеф, и за цветът на тапицерията могат да ти направят проблем ! :P

Човекът го каза по - нагоре, в сенникът или, ако е с отделен датчик се монтира като като все едно е обемен датчик за алармата.

 

П.С. Нали знаеш че, покритото мляко, котките не го лочат !?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...