Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

Ако са на кеф, и за цветът на тапицерията могат да ти направят проблем ! :P

Човекът го каза по - нагоре, в сенникът или, ако е с отделен датчик се монтира като като все едно е обемен датчик за алармата.

 

П.С. Нали знаеш че, покритото мляко, котките не го лочат !?

 

 

Само, че така трябва да го сложиш, че да има видимост през прозореца... и видимост през задния прозорец ако искаш да хваща назад... - демек вграждането е почти невъзможно... освен ако искаш да не ти работи на 100% радара :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Искам да попитам дали има камера на кръстовището на Plazma light. Тва дето е точно преди голямото кръстовище на Сточна Гара :):):). :P :P

Link to comment
Share on other sites

То стационарни камери май няма никъде?

 

По пътя за Асеновград тия мръсници са паркирали една цивилна бяла астра с камера пред едно ресторантче и гледайте кво става... :D

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с тази бяла Астра която е оборудвана с камери. Когато си нарушил нещо те спират веднага или ти изпращат честитка по пощата?

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко ги мързи Ванка, виждал съм ги да спират на място, виждал съм и как си кибичат вътре и радара ми засича техния - тоест пощенски поздрави...

Link to comment
Share on other sites

Одеве май карах пред тая астра :(

 

 

Някой да е обърнал внимание днес по карловско шосе за бяла астра дали беше с камера? Между 11 и 12 часа.

Link to comment
Share on other sites

da dneska hodih do trud i malko sled izhoda za plovdiv ima6e astra s kamera , dano da ne si izgorql .

 

 

a ina4e dali spirat ili ne , mene me sprqha i li4no mi napisaxa akta , 4uvstvam se polaskan ..... mama im kravopiiska

Link to comment
Share on other sites

Защото някой го е излъгал явно. 3 пъти подред се спирам там да я търся - няма такава. След като видях как двама моторизирани се бяха скрили под дърветата да дебнат нарушители ми стана ясно че явно търся нещо, което го няма.

Link to comment
Share on other sites

Няма, и аз търсих търсих и пак почнах да си завивам, там имам сигурно 100 завоя и няма дерт. Само трябва да се оглежда човек за мишки под дърветата.

Link to comment
Share on other sites

стационарни камери няма никъде в града не разбрахте ли ..... всичко е митове и легенди

И(ма!

На нашето кръстовище(България и Априлов) има такава, сигурен съм на 100%, на кръстовището има точно 3 блока, от които има видимост, сложили са камерата на блока срещу нас.Вчера гледах с бинокъла има я камерата и в интернет има линк гледах скоро.Ще го дам на едит.

П.П.И между другото е доста скъпа камерата, със защитен купол и на специално рамо е сложена за по-добра видимост.

 

Едит:

http://oncho.hit.bg/oko/oko.htm

Третата от ляво на дясно- пише "от ж.к. Захарна фабрика , кръстовището на България и Априлов.

Само че друг въпрос е, че тази камера според мен по никакъв начин не може да покаже номера ти.Разстоянието от блока до кръстовището е поне 20-30 метра(по моя преценка), още повече, че камерата е монтирана на последния етаж.

Link to comment
Share on other sites

стационарни камери няма никъде в града не разбрахте ли ..... всичко е митове и легенди

 

Има Васко в Тунела поне от доста време, но не са вързани с радар. В града стац камери вързани с радар няма

 

..все още

Link to comment
Share on other sites

Е то камери може всеки да си сложи. Въпроса е колко от тях имат нещо общо с полицията.

 

Ако на кръстовището на руски и 6ти септември се сложат камери да снимат минаващите на червено за 2 дена максимум ще си избият парите, и после още месец-два докато свикнат хората да карат като трябва ще има да правят гуша ей така без да си мърдат пръста...

Link to comment
Share on other sites

Има Васко в Тунела поне от доста време, но не са вързани с радар. В града стац камери вързани с радар няма

 

..все още

 

е аз за камери с радар говоря ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма, и аз търсих търсих и пак почнах да си завивам, там имам сигурно 100 завоя и няма дерт. Само трябва да се оглежда човек за мишки под дърветата.

Освен че правиш задръствания наистина няма проблеми :sick. Дано да сложат по - скоро камери там и из целия град.

 

Когато си бях за последно се кефих много на разни бързаци. Не знам защо си мислят че след като карам с 50 и малко отгоре съм длъжен да им отстъпвам лявата лента по булевардите.

Link to comment
Share on other sites

хм защо си мислите че камерата трябва да е свързана с радар ?

в закона има ли място дето е казано че трябва да е отчетена скороста точно с радар

защото до колкото знам има системи (камери) които засичат скороста без радар :bgrin: примерно могат дори да разпознават коли в 2-3 паралелни ленти

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...