Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Я да попитам - в жк Тракия дали са стигнали до 265 блок (м/у у-ще Черноризец Храбър и Скобелева майка), че идва време да се задомявам?

Edited by Joro Filipov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами това да имаш 20 и кусур мегабита към София и един голям х*й международен.

danzel_ явно тотално бърка понятията, за целта има wikipedia да се образова :) ,

но дори да беше казал Ethernet, пак нямаше да е казал с думи това което е искал да каже :) .

 

Да допълня Дядомраз от горния пост и да коментирам тия 20 мбита към София.

Освен скоростите, цитирани от Дядомраз, към София имаме не 20, а 80-90 мегабита. Като дори за 20 лв не са 20 mbit-a, а много повече.

За големия х*й международен, Дядомраз го каза.

Link to comment
Share on other sites

Я да попитам - в жк Тракия дали са стигнали до 265 блок (м/у у-ще Черноризец Храбър и Скобелева майка), че идва време да се задомявам?

 

Ако не са още - отлагай сватбата докато е време :P

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ - 10-12 мегабита към щатски сървър. Определено е голям х*й това.

 

В момента пускам тест специално за теб към един сървър в www.intelenet.net (Irvine, California): през HTTP свалям с 8 thread-a

Мале, ти бая си се назорил с 8. Ети ти single connection от Сан Франсиско сървър:

 

sanca.png

 

Ето ти single connection от Chicago, Ill.

 

nyny.png

Link to comment
Share on other sites

Мале, ти бая си се назорил с 8. Ети ти single connection от Сан Франсиско сървър...

 

Връзката ми минава през един утрепан linksys, сървъра е зад няколко рутера и е Windows 2003 качен на виртуална машина (VMware GSX) та single connection ако ще 100мбита да имам няма да успея да докарам кой знае колко а по подразбиране съм оставил на flashget-a 8 thread-a. А за TCP стека на win xp/2003 теди преди време описа къде и как са го скопили и защо с 2008 или linux (не съм сигурен за виста май и с виста също) можеш да изкараш доста по-добри скорости на single connection. Както и да е - това по повод интранета и единия гол х*й за международен трафик.

Link to comment
Share on other sites

Ето за всички недоволни от вечерните скорости:Цък

На 8 мегабита съм

 

Хубавото е, че вече това е всяка вечер :) Аз принципно държа 1,2 - 1,6 което ми е напълно достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За пореден път пак питам нямали един да каже как е оптиката им ? Да

даде една снимка на спиид тест , да знам дали си заслужава

да си я пусна?

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се замислям дали да мина на оптика,но все още не се решавам.И на мен ми се иска, ако има някой да покаже за какво става дума.

Ето и нов рекорд:Цък

Поне до сега това е най-бърата скорост, която съм хванал.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се замислям дали да мина на оптика,но все още не се решавам.И на мен ми се иска, ако има някой да покаже за какво става дума.

Ето и нов рекорд:Цък

Поне до сега това е най-бърата скорост, която съм хванал.

 

Слабо:

speedl.th.png

Link to comment
Share on other sites

Е не се ли разбра от преди още, че все още няма потребители на оптика :) Аз съм в списъка от мисля края на Януари ;)

 

@slick за какво ти е това "L" в ника ;) определено такава скорост не съм виждал.макс до 2,2 или 2,5 бях правил, но пък чак 3 и нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой ще изкаже ли мнение за нета в района на Камела в Кючука? По-точно ул. Михалаки Георгиев :) Питам, защото ЕК последния месец се дънят ужасно и ще им казваме сбогом :)

Link to comment
Share on other sites

Тия боклуци от снощи ми правят мизерии. В момента са се окрили като мишки и т.нар. "денонощна поддръжка" никаква е няма. Пълни аматьори! Вече тотално започва да ми писва от абсолютната им некадърност и простотия. Нямам нет цял ден - т.е. ту има, ту няма, само дето повечето клони към няма. От 3 часа насам няма никой! По никакъв начин не мога да се свържа с тия говеда за да им кажа, че имам проблем. В момента пиша от wireless мрежата на някой съсед, чиято парола налучках съвсем случайно. Бесен съм!

Link to comment
Share on other sites

Тия боклуци от снощи ми правят мизерии. В момента са се окрили като мишки и т.нар. "денонощна поддръжка" никаква е няма. Пълни аматьори! Вече тотално започва да ми писва от абсолютната им некадърност и простотия. Нямам нет цял ден - т.е. ту има, ту няма, само дето повечето клони към няма. От 3 часа насам няма никой! По никакъв начин не мога да се свържа с тия говеда за да им кажа, че имам проблем. В момента пиша от wireless мрежата на някой съсед, чиято парола налучках съвсем случайно. Бесен съм!

 

Яко! Дайте алтернатива в района? N3 скоро няма да идват, Гаров ли, какво ли? Телевизията ще оправим, ама нета...

Link to comment
Share on other sites

Яко! Дайте алтернатива в района? N3 скоро няма да идват, Гаров ли, какво ли? Телевизията ще оправим, ама нета...

 

днес за пръв път от 2 месеца нямах интернет

обаче наистина е абсурдно толкова време да няма кой да каже какво става(0700... busy)....

Link to comment
Share on other sites

Сутринта нямаше (сточна гара), Капитан Райчо - нямаше, Смирненски - нямаше.

 

Прибрах се към 5 - нямаше. Съпорта - заето. Дойде за 5-6 минути и си отиде пак.

 

Чак сега тръгна. Да видим до кога.

 

Сигурно е имало авария.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще изкаже ли мнение за нета в района на Камела в Кючука? По-точно ул. Михалаки Георгиев :) Питам, защото ЕК последния месец се дънят ужасно и ще им казваме сбогом :)

 

 

от трънка на глог! бавно, но сигурно вървят по стъпките на евроком .... айде, днес повреда, разбирам ... ама може ли този телефон, дето са го дали за съпорт да не можеш веднъж да се свържеш, та да ти кажат "днес, утре, след една седмица ще имате интернет" .... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сутринта нямаше (сточна гара), Капитан Райчо - нямаше, Смирненски - нямаше.

 

Прибрах се към 5 - нямаше. Съпорта - заето. Дойде за 5-6 минути и си отиде пак.

 

Чак сега тръгна. Да видим до кога.

 

Сигурно е имало авария.

 

Пълен ташак са !!!!

От другия месец ги сменям

днес поне половината ден нямаше нет (ако не и повече). Преди няколко дни - ту има, ту няма. Звъня на съпорта и получавам следния отговор:

При нас не е проблема , ама сигурно при вас някой кабел ви се е откачил. Включен ли ви е модема wtf?????/

Link to comment
Share on other sites

E, аз до сега нямах нет. От 17 ч вчера... с изключение на няколко пъти по 2-3 минути... Ей как ме ядосаха... :angry: Да видим колко време ще се задържи сега...

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

Яко! Дайте алтернатива в района? N3 скоро няма да идват, Гаров ли, какво ли? Телевизията ще оправим, ама нета...

Куулбокс на итд са вече при теб, така че бегом към офиса да се запишеш...

Link to comment
Share on other sites

Дам, днес мизерията продължава с пълна пара. 2 дни не могат да си оправят проблема - мн са добри, спор няма :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам само оплаквания последните дни.Аз съм в района на Камела.Нета не ми е спирал изобщо.Даже скоростта на даунлоуд леееко се е качила.1,2-1,7мб.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...