Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Аз съм до рума и имах някой прекъсвания напоследък, но кратки общо взето, иначе съм достигал даунлоуд до 2мб и въпреки всичко ще ги сменям с куулбокс...

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Куулбокс на итд са вече при теб, така че бегом към офиса да се запишеш...

 

Не е вариант, защото тук имам 4 ТВ-та, нали се сещаш каква ще е цената. Май ще си остана на ЕК :)

Link to comment
Share on other sites

Не е вариант, защото тук имам 4 ТВ-та, нали се сещаш каква ще е цената. Май ще си остана на ЕК :)

Ти питаше за нета, нищо не пречи нета да е на куулбокс, а тв-то на ДСС, както смятам да направя аз.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз пък от няколко дни забелязвам, че пак са дръннали дневно ограничение, при мен е към 500 KB/сек. Точно миналата вечер свалях един филм и в момента, в който стана 00:00 ч скоростта скочи над 500 KB... Хммм... :dry:

Link to comment
Share on other sites

От една година питам някои нямали да каже как е оптиката им ,да постне снимка и няма нито един отговор

немога да повярвам че няма един абонат на оптика.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Само при мен ли ъплоуда падна на 45 КВ/s, на 15 лв. тарифа? От няколко дена е така, и се чудя дали е локален проблем, при което ще трябва да се обадя на съпорта, или е така за всички, при което няма смисъл да си губя времето с безмислени телефонни разговори.

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли ъплоуда падна на 45 КВ/s, на 15 лв. тарифа? От няколко дена е така, и се чудя дали е локален проблем, при което ще трябва да се обадя на съпорта, или е така за всички, при което няма смисъл да си губя времето с безмислени телефонни разговори.

Не е само при теб и аз от петък имам подобни наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

Може би са пропуснали да забележат, че ITD си разширяват мрежата. Или пък си въобразяват, че с 45 КВ/s ъплоуд могат да ги конкурират. Което би било странно, защото при мен DCC интернет плюс БТК телефон струва повече от съответните услуги на ITD. Все пак ще звънна да питам дали нямат някакви проблеми само в Кичука.

Link to comment
Share on other sites

И аз много търсих...

единственият начин бил на ТВ

и ...каката от офиса ми даде дистанционното на ТВ (в офиса) и ми каза да гледам...

 

Никъде не мога да намеря програмната схема на цифровата телевизия. Някакви идеи?
Link to comment
Share on other sites

Братоци, като гледам тия 45 КБ/с, с които се задоволявате, ви съчувствам. Това е престъпление да седите на подобен доставчик, освен в най-краен случай ако няма НИКОЙ друг около вас.

За около 20% повече пари (5-10 лв) получавате точно 100 пъти по-големи скорости. Не говорим в проценти, дори не и в пъти, а в десетки и стотици пъти.

Вярно скоростите не са най-важното, ама има някакъв праг на търпимост, иначе още да седим на dialup, щяха да измислят начин dialup да стане по-стабилен, ако 4-5 КБ/с стигаха.

Нямам повече думи просто..

Link to comment
Share on other sites

Ами много искаме, но се страхуваме, че ако свалим "Ангели и Демони" ще ни изпрати смс или дръпне кабела. От друга страна фактурите за месеца от принтер са добър консуматив за тоалетните помощения, така, че може да се замислим за този огромен бонус.

Link to comment
Share on other sites

Ами много искаме, но се страхуваме, че ако свалим "Ангели и Демони" ще ни изпрати смс или дръпне кабела. От друга страна фактурите за месеца от принтер са добър консуматив за тоалетните помощения, така, че може да се замислим за този огромен бонус.

Не разбрах какво общо има фактурата от принтер, тоалетните и т.н. със скоростите (,пинга и качеството), но и Coolbox ли (примерно) изключваш заради тези "бонуси", както ги наричаш?

Интересна логика имаш, наистина много интересна :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм окабелен за Куулбокс, но заради мен (че имам нешо да направя вкъщи преди да ме вържат) не са ме вързали още, та ще трябва да изтърпя още малко...

Link to comment
Share on other sites

Братоци, като гледам тия 45 КБ/с, с които се задоволявате, ви съчувствам. Това е престъпление да седите на подобен доставчик, освен в най-краен случай ако няма НИКОЙ друг около вас.

За около 20% повече пари (5-10 лв) получавате точно 100 пъти по-големи скорости. Не говорим в проценти, дори не и в пъти, а в десетки и стотици пъти.

Вярно скоростите не са най-важното, ама има някакъв праг на търпимост, иначе още да седим на dialup, щяха да измислят начин dialup да стане по-стабилен, ако 4-5 КБ/с стигаха.

Нямам повече думи просто..

 

Баце от кога те чакаме да дойдеш и да ни просветлиш нас заблудените потребители.Евала, че има хора като теб ;)

Link to comment
Share on other sites

Братоци, като гледам тия 45 КБ/с, с които се задоволявате, ви съчувствам. Това е престъпление да седите на подобен доставчик, освен в най-краен случай ако няма НИКОЙ друг около вас.

За около 20% повече пари (5-10 лв) получавате точно 100 пъти по-големи скорости. Не говорим в проценти, дори не и в пъти, а в десетки и стотици пъти.

Вярно скоростите не са най-важното, ама има някакъв праг на търпимост, иначе още да седим на dialup, щяха да измислят начин dialup да стане по-стабилен, ако 4-5 КБ/с стигаха.

Нямам повече думи просто..

 

Въпросните 20% повече, не са никак малко всъщност. Говорим си за 120 лева годишно все пак. Лично при мен тази година разликата в интернет тарифата се изрази в 1 TB WD Black.

А и както сам си отбелязал става въпрос най-вече за липса на избор - мислех си, че е повече от очевидно. Аз всъщност бих спестил около 4 лева месечно ако се прехвърля на ITD, но последните тепърва изграждат мрежа в моя район, и не виждам смяна на интернет доставчик в близките няколко месеца. Не вярвам положението при другите недоволни да е различно - ако имаха избор щяха да го направят.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...