Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

...

ДСС спят. Успяха да разклятят клона на Евроком, но с тези си условия трудно ще се опрат на ИТД.

Забравяш нещо.

ITD каква част от града покриват, и DCC какво покриват. И разбира се колко от тия обещани и написани скорости на ITD се покриват с реалността. Всичко е много хубаво, но като гледам тия лъжи в сайта им за 20, 40 и т.н. мбит вече лъсват. И за симетричността. Поне според темата им тук.

Ако не говорим за качество, то ЕК все пак на хартия се посъбудиха малко, като ДЦЦ и други по-разпространени доставчици на нет и ТВ им отнеха толкова хора.

Когато ITD покрият голяма част от града, предполагам и ДЦЦ ще се посъбудят.

 

Иначе и аз тайно се надявам на оптика от Нетгруп скоро. Дано и те се събудят :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Послъгват си всички, това е обществена тайна. И на брошурата на ДСС пише 23мбита, а не 20бг +3инт. Да речем и при ИТД се получават идентични стойности. Дефакто и при двата доставчика ще се сваля от БГ с 3,4МБ и качва с 2,3.

 

Какви са плюсовете при ИТД:

- Телефонен пост и 300 безплатни минути

- Стабилна фирма с успешен дългогодишен опит в бранша

 

За покритието не бих се притеснявал много. Още преди повече от година ИТД си пуснаха оптиките из целия град. Самото трасе е изградено. Явно си следват техен план за действие при включване на абонатите. Така или иначе тежката и трудоемка работа по прекарване на оптиката е приключила. Въпрос на време е да започнат активно в целия град.

 

На този етап, аз бих изчакал ИТД. Като теглиш чертата става ясно, че от ИТД получаваш повече за парите си.

 

Не че не съм доволен от ДСС, напротив. Просто ИТД са поизпипали офертата си.

Link to comment
Share on other sites

Това за ИТД не е вярно, мрежата се изгражда в момента.

 

А има ли някъде инфо, кои квартали са запланувани да бъдат покрити най-скоро? Аз лично обислям вариант за нов доставчик, защото от 2 седмици ДЦЦ са яко в г*за и май няма изгледи за оправяне.

Link to comment
Share on other sites

ITD имат покритие уж на 100% в града.Все пак неможе да се налее техника и техници за да почне изведнъж включане из целия град.Почнаха от бив. Чака-Рака :) , защото там им се намира "базата" ( склада ) :)

 

П.С. Колкото до телефона... пускал съм на... малко повече от 25 човека интернет и да ти кажа мин. 20 от тях не искат и да чуят за този телефон.

 

"Ние цялото семейство сме с GSM-и и говорим безплатно"

"Не нямаме познати в Чужбина и едва ли ще го ползваме"

"То няма на кой да се обадиш вече, защото повечето нямат стационарен телефон"

 

и т.н. ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

добре де, само при мен ли в момента скоростта е между 130 kB/s и 180 kB/s :huh:

все по-често засичам подобна скорост на download, когато реша да си сваля нещо за гледане.

Link to comment
Share on other sites

добре де, само при мен ли в момента скоростта е между 130 kB/s и 180 kB/s :huh:

все по-често засичам подобна скорост на download, когато реша да си сваля нещо за гледане.

 

И при мен е така, споко ;)

Link to comment
Share on other sites

И при мен е така, споко ;)

 

Изобщо не си е за споко, при положение, че по друго време се достига 900. То тва си е подигравка.

 

Един ден си останах в къщи през деня, защото бях болен и като пуснах да свалям нещо, свалях с 900КБ/сек. Бях втрещен. Моя нет ли е... не е ли..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

още ли е активна тази оферта за кабелна, цифрова и нет за 35 лв, че питах във форума на дсс, но никаква реакция. ако някой е запознат, нека даде и подробности, моля!

Link to comment
Share on other sites

да актуална е аз плащам 36.90лв. за нет, кабелна, цифрова и пакет HBO, като само НВО-то е 6лв. При ползване на пакет нет, кабелна и цифрова имаш 10% отстъпка,

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

Интернет услугата в Асеновград е под всякаква критика. ЪПЛОУД скоростта е трагична - 995 б/с, даунлоуда играе също... някакво становище относно интернета в АСЕНОВГРАД?

Link to comment
Share on other sites

дайте някъде да прочета повече инфо, или някой запознат да ми каже за какъв срок се подписва договорът? 2 години ли е ?

 

Няма срок на договора. Безсрочен е. Можеш да се откажеш на 2-рия ден. Мен това ме накара да ги пробвам. Губиш само инсталационна такса, която за кабелна телевизия е 0лв, за интернет е 15 или 30 (не помня вече), а за цифрова е 30лв. По бегли спомени, общо инсталациите бяха 45лв, така че интернета сигурно е 15.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чух, че май и те са почнали да прекарват оптики. Има ли нещо вярно?

Някой има ли информация дали това дето в момента го прекарват между Метро и Акваленд е някаква оптика или са си нормалните кабели?

Link to comment
Share on other sites

Чух, че май и те са почнали да прекарват оптики. Има ли нещо вярно?

Някой има ли информация дали това дето в момента го прекарват между Метро и Акваленд е някаква оптика или са си нормалните кабели?

 

Верно е оптики има из целия град.

За проверка има ли техническа възможност във вашия дом : 0700 11099

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де. Напишете нещо на тоя сайт като има оптика из целия град. За какво го рекламирате като няма информация нито за HDTV, нито за оптиката.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де. Напишете нещо на тоя сайт като има оптика из целия град. За какво го рекламирате като няма информация нито за HDTV, нито за оптиката.

Прав си. Аз затова и тръгнах да питам тук, че в сайта няма почти никаква информация. Струва ми се, че от доста време не е пипано по-него. Кума ми е на най-ниската тарифа и май нета му е по-бърз от дадените скорости на сайта, което ме води до мисълта, че е имало увеличения, но никой нищо не е преправил.

Link to comment
Share on other sites

уж целия град покриват, но не покриват зоната около прелеза на гребната .. от страната на центъра

:blink: точно от другата страна на прелеза имат покритие

Link to comment
Share on other sites

знам, жената ми каза, че от другата страна имат, а от тази към центъра нямат :lol: :blink: :blink: :blink:

 

Те май покриват само покрайните тея хора.Исках да мина на тях ама нямали покритие на бул.Христо Ботев.Ми много хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...