Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Това да си комплексар не е лесно...

Има ли някой с мозък да го махне това или да си комплексар е модерно?

 

Прав си, но май още по-не е лесно да застанеш зад собствените си думи, а предпочиташ като модератор да се криеш зад постовете на другите - със сигурност не му е лесно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прав си, но май още по-не е лесно да застанеш зад собствените си думи, а предпочиташ като модератор да се криеш зад постовете на другите - със сигурност не му е лесно...

 

Кой бил модератор? blame? Откога?

Link to comment
Share on other sites

има ли някаква промяна в цифровата телевизия? цената за включването колко е?

колко канала са? някой не може ли да даде в момента какви са каналите?

 

мерси предварително.

 

Еднин от малкото недостатъци на ДЦЦ е липсата на актуална информация. Толкова ли не могат да разберат, че по този начин губят бъдещи абонати. Цифровата им ТВ е перфектна - ползвам я близо година вече и никога не е прекъсвала или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Кой бил модератор? blame? Откога?

 

:) Не говоря иронично, а се съгласявам с него. Просто някой от модераторите е сменил подзаглавието на темата с обидно съдържание, а даже не става ясно кой е !!! Това имам предвид, че се крие.

Link to comment
Share on other sites

:) Не говоря иронично, а се съгласявам с него. Просто някой от модераторите е сменил подзаглавието на темата с обидно съдържание, а даже не става ясно кой е !!! Това имам предвид, че се крие.

 

Хахахаха верно сега забелязах. Бързо модераторите да се строят в 2 редици и виновника да си признае :P

Link to comment
Share on other sites

Преди малко бях помолен да оправя смененото подзаглавие...имам някаква идея "как се е получило" без да съм 100% сигурен. Както и да е, нещата се поправят бързо и тъй като в някои раздели и теми влизам доста рядко - при подобни "проблеми", пуснете по едно ЛС или направо ползвайте бутона p_report.gif.

 

П.П. Ако е имало някакво друго подзаглавие на това, което изтрих...кажете ми го как е било, за да го напиша отново. :)

Link to comment
Share on other sites

стана ли ви гадно че ползвате услугите на турска фирма а некомплексари ?

... ако ще и циганска фирма да е, щом съм доволен, не виждам какъв е проблема ... излез от матрицата за малко и се огледай.

 

п.п. в днешно време май било модерно да си патриот ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

няма проблем бе ... и с изучаването ня корана в училищата нямам никъв проблем, даже и задължителни фереджета за жените ша ма кефят.

 

Оооо ivo_net-a май пак се появи но с друг ник. И гледам че алкохола отново му е дошъл в повече а определено не носи :) Кажи сега кой беше телефона на Сити Нет че да се вържем към тях? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оооо ivo_net-a май пак се появи но с друг ник. И гледам че алкохола отново му е дошъл в повече а определено не носи :) Кажи сега кой беше телефона на Сити Нет че да се вържем към тях? :lol:

Май не е тоя пациент.

 

По-скоро някой админ си прави та*ак с темата на ДСС.

Posts: 157

Но в профила му пише, че постовете му са само 2, а не 157. Това единствено може да се промени от админ-панела на IPB. Така, че вероятно някой с админски права, който не долюбва много ДСС си прави гаргара. Същият този вероятно беше сложил и Доганските хави в подзаглавието :bgrin:

 

btw в админ панела си има логове кой какво е промнеял, така, че май базика е на ниво админ, модерите май нямат аксес до това инфо по дефолт, ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

единствено от там ли може ? а не може ли и като му бъдат изтрити постовете ?

 

Mоже, ама тогава няма да пише 159. И само не знам кой те излъга, че ДЦЦ е турска фирма.

Link to comment
Share on other sites

а относно лъгането - вземи питай някой който знае за кво говори да вземе и теб да излъже.

 

Стана ми интересно. Я кажи кой да питаме за да ни даде достоверна информация?

Link to comment
Share on other sites

за твое голямо учудване ще пише толква колкото е пишело и преди триенето.

 

Ще пише, ако админ ти го напише. Администрирал съм такъв форум 2 години все пак.

Link to comment
Share on other sites

Joined: Today, 15:50

Значи ще се регнеш днес 3:30 и за половин час ще направиш 156 поста?

 

Оди са гръмни!

 

Сигурно си някво мекере, което работи за ебано ИСП, на което ДСС сипва в манерката доволно и ти е кофти.

 

Ако ще на Азис да е ДСС, боли ме фарат. Услугата е перфектна. За това, ако си мислиш, че ще го накравиш на някой...сбъркал си темата.

Link to comment
Share on other sites

питай гн. Langame, на него знам че вярваш колкото и да те лъже. И той развива дейност благодарение на "подпомогнатата" DCC.

 

Е и? Всички са маскари, мафиоти и т.н. - това ли искаш да кажеш? Начело с енергото, топлофикация и БТК... И така да е. Не че това ни е спряло да ползваме услугите им. В интерес на истината слабо ми пука кой откъде е започнал и кой му е помогнал и прочее докато си вършат работата като хората. Има конкуренция, нещата се подобряват. Искаш ли да знаеш във други държави как стоят нещата? 512кбита са доста добра скорост при това говорим за най-високата тарифа. Я кажи на някой тинейджър че ще има интернет 128кбита (т.е. 16кб/сек) и гледай какъв цвят ще придобие :)

 

 

Брей - да се отбележи в календара - по случайност с blame сме на едно мение :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

малко да посъбудим тая тема :) ... скорости към този момент (22:10)

 

320253253.png320254142.png320254709.png

 

по принцип по това време скоростите на dcc са най-зле т.е. 4-5 пъти по-ниски в сравнение с останалото време. става въпрос за времето между 19-23 ч.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,как е кабелната на DCC?

 

По-добра ли е от ЕКК?Става въпрос стандартната тарифа.

И дали си струва да премина на тях от ЕКК?

Абе добре е, ама то при мен и на евроком е добре. Хубавото е, че е с 5 кинта по- тънко. На мен лично обаче и двете ми се струват боза сравнено със сателитните канали на подчертавам небългарските оператори(Булсат и ИТВ респективно не влизат в това число). С две думи качествено излъчване на български програми почти няма на сателит, а какво да очакваш да стигне при теб след километър или два коаксиален кабел. :wacko: Много зависи и на какво гледаш телевизия, защото на различните телевизори високото/ ниското качество си личи по коренно различен начин.

Edited by avokado6
Link to comment
Share on other sites

Аз съм на DCC и гледам на Sony KDL-32V4500 който отваря цифровите канали +4 HD канала.Това е най добро за момента.Незнам ако се обадя в офиса и върна приемника ,а продължа да си плащам цифровата дали ще отключат и TV1000 например ?Както и някои други канали ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на DCC и гледам на Sony KDL-32V4500 който отваря цифровите канали +4 HD канала.Това е най добро за момента.Незнам ако се обадя в офиса и върна приемника ,а продължа да си плащам цифровата дали ще отключат и TV1000 например ?Както и някои други канали ;)

Откога DCC имат HD канали и кои са те? И с какво ги отваряш, с техен приемник или с приемника на телевизора? Приемниците на DCC, не са ли SD?

Link to comment
Share on other sites

Откога DCC имат HD канали и кои са те? И с какво ги отваряш, с техен приемник или с приемника на телевизора? Приемниците на DCC, не са ли SD?

 

Точно такива са и те не стават за HD канали.

Link to comment
Share on other sites

Точно с тунера на телевизора ги отварям.С техния тунер на ДЦЦ даже не излизат тези канали а те са:ANIXE HD,ASTRA HD+,EUROSPORT HD BULGARIA и M2 HD.

Мисля че AVC MPEG4 се водеше тунера на телевизора..

Edited by kario88
Link to comment
Share on other sites

1.С колко мегабайта се сваля от DCC-то на най-евтината тарифа ?

2.Скоростта еднаква ли е за Пловдив/БГ/и извън БГ ?

3.Скоростта постоянна ли е или зависи от трафика ?

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

1.С колко мегабайта се сваля от DCC-то на най-евтината тарифа ?

2.Скоростта еднаква ли е за Пловдив/БГ/и извън БГ ?

3.Скоростта постоянна ли е или зависи от трафика ?

 

1. 1

2. Еднаква е, като от българия е по-висока само заради по-добри канали. ако хванеш добър сървър и добра линия от чужбина, скоростта е същата.

3. зависи от времето на денонощието.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...