Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да сподели впечатления от оптиката? Смятам януари да сменям доставчика, и тъй като след обаждане на ITD разбрах, че в моя квартал идват догодина по това време, трябва да търся нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Гледам нещата изглеждат доста по-добре от предните няколко седмици.Дано да се задържи така и за на пред, да не е само за по празниците ;)

 

otnovospeeduc7.th.jpg

 

Продължавам да си дърпам торента с тази скорост и пуснах още тестове:

 

372893427.png

 

372895047.png

 

372895375.png

 

otnovospeed1jf8.th.jpg

 

П.С. Дърпам от arenabg.com

 

П.С2. И аз чакам за оптика, но все още не се включват клиенти.Казаха ми да чакам и като гледам ще е поне до към Февруари

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
тези които са с цифровия пакет могат ли да кажат дали вътре присъства re:tv

Да присъства или поне преди два-три дни я видях, че я има.

Link to comment
Share on other sites

На някой направило ли му е впечатление, че DCC почти всяка вечер последните дни и седмица, към 11 прекъсва сигнала (телевизията), вероятно и интернета?

 

Става въпрос за Кичука, може да е само до квартал.

 

Това сериозно започва да дразни домашните, а поддръжка йок.

Link to comment
Share on other sites

На някой направило ли му е впечатление, че DCC почти всяка вечер последните дни и седмица, към 11 прекъсва сигнала (телевизията), вероятно и интернета?

 

Става въпрос за Кичука, може да е само до квартал.

 

Това сериозно започва да дразни домашните, а поддръжка йок.

 

При нас / Смирненски / го няма този проблем.

Link to comment
Share on other sites

На някой направило ли му е впечатление, че DCC почти всяка вечер последните дни и седмица, към 11 прекъсва сигнала (телевизията), вероятно и интернета?

 

Става въпрос за Кичука, може да е само до квартал.

 

Това сериозно започва да дразни домашните, а поддръжка йок.

Аз съм в кичука и нямам такъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

На някой направило ли му е впечатление, че DCC почти всяка вечер последните дни и седмица, към 11 прекъсва сигнала (телевизията), вероятно и интернета?

 

Става въпрос за Кичука, може да е само до квартал.

 

Това сериозно започва да дразни домашните, а поддръжка йок.

 

Нямам такъв проблем аз.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм в Кючука и нямам такъв проблем.Общо взето от както съм абонат на DCC(септември 2008г.)никога не съм имал прекъсвания на нета и кабелната,въпреки че,имаше едно спиране за профилактика.За таксата, която плащам(30лв.)съм доста доволен.А още по-доволен съм,че разкарах Евроком.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм имал едно прекъсване за някъде около година. Беше постоянно прекъсване на мрежата. Oбадих се на поддръжката и веднага ми го оправиха, даже щяха да ми пращат техници, ако не бяха успели.

 

Само ме изнервя намалянето на скоростта вечерно време и намалената ъплоуд скорост.

Link to comment
Share on other sites

Днес успях да се свържа, оказа се, че EVN им правели мизерии и знаели за проблема, всяка вечер почти им резвали тока в 11 вечерта. Уж поради претоварване.

Така че явно не е и в целия Кичук.

Link to comment
Share on other sites

Само ме изнервя намалянето на скоростта вечерно време и намалената ъплоуд скорост.

Честно казано не съм обръщал внимание има ли разлика вечер и през деня,но нета е стабилен и почти всички страници се зареждат за части от секундата както се казва.

А относно торентите макс., който съм постигал е около 1,2-1,5мб на сваляне и не повече от 150-180кб. на качване.Знам че това са ниски скорости,но...

В спийд теста ми показва 8мб на сваляне и оооколо 2мб. на качване. :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези пакети 31 лв кабелна + нет? Е*ахти скапания нет честно... Днес седнах на един комп с дсс е то скорост повече от 300 не хваща, а прекъсвания... За 5-10 минути 3-4 и се оправя само с рестар или repair. На какво може да се дължи това? Или е нещо нормално

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези пакети 31 лв кабелна + нет? Е*ахти скапания нет честно... Днес седнах на един комп с дсс е то скорост повече от 300 не хваща, а прекъсвания... За 5-10 минути 3-4 и се оправя само с рестар или repair. На какво може да се дължи това? Или е нещо нормално

Не мога да ти кажа на какво се дължи това(явно компа се е сдухал),но е факт,че никога не съм имал прекъсване на нета или кабелната.5-ти месец вече.Както писах по-горе имаше само едно спиране за някаква профилактика и това е било.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...