Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Понеже от измисления им саит не става ясно колко аджеба струват пакетите кабелна + нет /наи-евтината тарифа/ и струва ли си изобщо да се минава на дцц.Ще се местя в южен в нов блок и има прекарани кабели и кутии на дцц та се чудя да поема ли тоя риск или не :P

Ха ти май ще ми ставаш комшия!

Да не си на Асен Христофоров. Аз ги привиках първо тях там, кабелната им е по-добра от Евроком, за нета още не съм решил, дали да е от тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хм...някой да каже кой МАК се ползва при събуждане през мрежа(на ЛАН или модем) и въобще става ли това от компютър свързан към друг доставчик, различен от този на заспалия компютър!

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Ха ти май ще ми ставаш комшия!

Да не си на Асен Христофоров. Аз ги привиках първо тях там, кабелната им е по-добра от Евроком, за нета още не съм решил, дали да е от тях.

 

не съм сигурен но маи е тоя адреса :D 3 входа е блока отдолу ще има заведения маи ,близо е до паркинга до рума...

маи ше минавам на бтк+ булсат ,дцц не ми вдъхват доверие

Link to comment
Share on other sites

Кооперацията е една оранжево и сахара, с магазини отдолу, точно до паркинга на зикото. Иначе ако имаш повече от един телевизор булсат са си набутка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

имам питане към абонатите на dcc, които са с цифровия пакет - има ли tv1000 в него (тук родителското тяло задава този въпрос)>

Link to comment
Share on other sites

имам питане към абонатите на dcc, които са с цифровия пакет - има ли tv1000 в него (тук родителското тяло задава този въпрос)>

 

Да има го :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Тая шибана фирма що не си е посочила в измисления им саит че за да си пуснеш интернет трябва да си пуснеш задължително и кабелна...да им е## маиката аман от договори и условия

Link to comment
Share on other sites

Тая шибана фирма що не си е посочила в измисления им саит че за да си пуснеш интернет трябва да си пуснеш задължително и кабелна...да им е## маиката аман от договори и условия

 

А ти да се сещаш за фирма която ти пуска "кабелен" интернет (не лан, а кабелен в смисъл като за кабелна телевизия) и да може да пуснеш само интернета?

 

От друга страна "кабел" има винаги - освен ако не си в офис. Или ще е ЕК или ДЦЦ, аз ако мога ще разкарам ЕК но засега нямам алтернатива...

Link to comment
Share on other sites

От друга страна "кабел" има винаги - освен ако не си в офис. Или ще е ЕК или ДЦЦ, аз ако мога ще разкарам ЕК но засега нямам алтернатива...

Булсат, ITV?

Link to comment
Share on other sites

Булсат, ITV?

 

Мммм верно... тези ги забравих :)

 

Само че не ми се занимава сега да закачам сателитни чинии на терасата + че трябва да прекарвам кабели по цялата къща. Настрана че напоследък почти не гледам ТВ а жената не се оплаква много - оплаква се чат пат ама по 1-2 пъти на седмица, не е дошъл момента като с ЕК да дойде и да ми постави ултиматум че докато не направя нещо по въпроса може да забравя за някои работи щото нея вече я боли глава ;)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Поразчистих темата от мнения, които не са по нея. Ако има какво още да си обсъждате в страни от темата - ЛС. Въздържайте се и от обидни определения към други участници във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

309342353.png 309342656.png 309342893.png

 

dcctorromj5.th.png

 

Download Speed: 9504 kbps (1188 KB/sec transfer rate)

Upload Speed: 1494 kbps (186.8 KB/sec transfer rate)

 

От ДСС гледам са ъпнали даунлоуда на 1МБ. Ако остане така за 15лв хич няма да се сърдя.

Link to comment
Share on other sites

при dcc скоростите винаги са относителна величина. вчера след полунощ скоростта стигаше 900kB ...

 

в момента:

 

309787335.png

 

аз по-висок upload от 70kB не съм засичал

Link to comment
Share on other sites

Интересно, имаш по-ниски като цяло показатели. Специялно Лондон и Франкфурт. Да не би да ти е пуснат торент?

 

 

309817092.png 309817432.png

 

 

Едит

Между другого няма значение дали тестовете се правят към София или Пловдив. И в двата случая се насочват към един съръвр, този на ИТД или по-скоро на CoolBox.

 

Когато се избере София, използва сървър sf.speedtest.coolbox.bg, а за Пловдив pl.speedtest.coolbox.bg. И двата сочат към един и същ сървър 84.22.1.10 или host.itdnet.net. Така, че на практика няма разлика.

Edited by blame
Link to comment
Share on other sites

Това за София и Пловдив не го знаех :) Вече ще го имам предвид :) Инче не беше пуснато нищо, което да черпи трафик по време на тестовете. Интересно ми е защо има разминавания в скоростта при една и съща тарифа.

Link to comment
Share on other sites

има ли някаква промяна в цифровата телевизия? цената за включването колко е?

колко канала са? някой не може ли да даде в момента какви са каналите?

 

мерси предварително.

Edited by paspartu
Link to comment
Share on other sites

Доган Кейбъл Къмпъни

 

Това да си комплексар не е лесно.

 

Какво общо има Доган? И дори на Доган да е ДСС, все едно останалите големи компании в БГ не са на мутри? Ако пък наистина ДСС е на Доган, то тогава нека повечко фими да са негови, защото интернета и кабелната на ДСС са перфектни.

 

Излиза така, че за 15лв на ДСС получавам повече от колкото за 30лв на ЕК. Да се чуди човек кой и за какво го е написал това?

 

Има ли някой с мозък да го махне това или да си комплексар е модерно?

Link to comment
Share on other sites

има ли някаква промяна в цифровата телевизия? цената за включването колко е?

колко канала са? някой не може ли да даде в момента какви са каналите?

 

мерси предварително.

Цялата ти необходима информация ще получиш на тел. 624442

 

П.С. Това Dogan Cable Company е гадно, махнете го.

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

мислиш ли че не съм се сетил за телефона при условие че съм абонат над една година.

търся мнението на хората които я ползват.

dcc имат един списък с канали в офиса си дето половината вече не ги излъват.

пък и едва ли ще ми кажат ако цифровата не си жаслужава.

Edited by paspartu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...