Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Аз общо взето оплаквания нямам освен понякога високият пинг, но много ме тревожи факта, че повече от 1 месеца насам, ъплоуда не е такъв какъвто трябва да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Единствено ме дразни лисата на каквато и да е информация за профилактики или евентуални прекъсвания и проблеми - типичен пример е занижения ъплоуд от известно време. Не мога да ги разбера този малоумен сайт защо го държат при положение, че всичко в него е супер НЕ актуално за момента.

Link to comment
Share on other sites

не разбирам много,но искам да попитам защо скороста ми към Пловдив е:download-962kbps, upload-240kbps, а към София е по-висока download-1872kbps,upload-242kbps?това е на 13.01.2008г към 11 часа.тествах го чрез speedtest.net Имам и друг въпрос,ако може някой да ми отговори ще бъда много благодарна,защото от фирмата така и не получавам отговор?вечер след 17часа скороста ми е около 400kbps download,до 650kbps.това нормално ли е?благодаря!

Link to comment
Share on other sites

вечер след 17часа скороста ми е около 400kbps download,до 650kbps.това нормално ли е?благодаря!

не е нормално. те какво ти казват като им споменеш, че получаваш по-ниски скорости от определените за тарифата?

Link to comment
Share on other sites

ами пуснала съм си писмена жалба,на която трябва да ми отговорят в едномесечен срок,това беше към 25.11.2007г.отговор нямам до сега.натоварен трафик и нищо по конкретно,така и не идват техниците и за това реших да попитам тук.

Link to comment
Share on other sites

ами пуснала съм си писмена жалба,на която трябва да ми отговорят в едномесечен срок,това беше към 25.11.2007г.отговор нямам до сега.натоварен трафик и нищо по конкретно,така и не идват техниците и за това реших да попитам тук.

 

 

На кой тарифен план си?

Link to comment
Share on other sites

Собственикът на Литекс Гриша Ганчев, който закупи 51% от акциите на пловдивската телевизия "Евроком", ще я превърне в спортна медия. Меракът на бизнесмена за собствена медия не е от вчера. С купуването на "Евроком България" Ганчев става собственик на отлично оборудвана технически телевизия, която има правата върху немското първенство. Наскоро Валентин Михов призна под тепетата, че каналът е единият от петте кандидати за излъчване на българската "А група. Ганчев вече е започнал преговори за мачове от Испания, Бразилия, Аржентина и Холандия. Освен това Гриша Ганчев ще се опита да сложи ръка и върху Шампионската лига, която до момента върви само по bTV. По изискване на УЕФА от 2 години насам двубоите от най-комерсиалния футболен турнир трябва да вървят по две независими една от друга телевизии.

 

 

 

 

 

абонатите на ДЦЦ ще имат ли възможност да гледат Евроком, защото ако това стане, ще има голям наплив за телевизията

Link to comment
Share on other sites

Абе такива окрупнявания и сделки в Бг не водят към добро. На висшите ръководни места в Бг на всички места стоят или олигофрени и мутри, или разни мазни глупаци и мафиоти. А начело на държавата стоят най-големите. Някой си к упува телевизия, почва да прави каквото си иска, използва я за свои си цели, къде законни, къде не, според мен ЕК ще последва съдбата на доста от големите монополисти в България, то се почна откакто ЕК купи нашенския ЕК Пловдив. Щял да прави спортна телевизия, да прави квото ще, аз като вида мач по ТВ, и ми се драйфа, даже като имам запек и пускам някой мач. Дано DCC изобщо да няма нищо общо с ЕК ако стане това което си мисля.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Абе такива окрупнявания и сделки в Бг не водят към добро. На висшите ръководни места в Бг на всички места стоят или олигофрени и мутри, или разни мазни глупаци и мафиоти. А начело на държавата стоят най-големите. Някой си к упува телевизия, почва да прави каквото си иска, използва я за свои си цели, къде законни, къде не, според мен ЕК ще последва съдбата на доста от големите монополисти в България, то се почна откакто ЕК купи нашенския ЕК Пловдив. Щял да прави спортна телевизия, да прави квото ще, аз като вида мач по ТВ, и ми се драйфа, даже като имам запек и пускам някой мач. Дано DCC изобщо да няма нищо общо с ЕК ако стане това което си мисля.

... ти ще си сигурно един от малкото в тоя град, дето не се интересува от футбол. :lol:

според мен т'ва е на добре. не му знам произхода на "първият милион" на ганчев (със сигурност не е чист, както и на доса от следващите), но определено той е един от малкото хора в бг, които в буквалния смисъл на думата си пръскат парите за спорта.

 

п.п. ако тоя вземе правата за излъчване само на аржентинското и испанското първенство, *бал съм ти и скапаното dcc :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След закупуването на телевизията, не виждам причина абонатите на DCC да не могат да я гледат, тъй като тя вече не е конкурентна кабелна телевизия. Едва ли ще носи името Евроком България.

 

Иначе идеята е чудесна и от "нещо като телевизия" ще се превърне в една от най-гледаните в България.

Link to comment
Share on other sites

... ти ще си сигурно един от малкото в тоя град, дето не се интересува от футбол. :lol:

 

Тъй си мислиш ти. Не е единствен tedy - аз също не мога да го понасям футбола. Такава скука просто не е истина - стоиш и гледаш и нищо не става - ритат топката, подават си един на друг и аха аха да стане нещо ама не става. Виж баскетбола ми е по-интересен, както и формулата а още повече обичам да гледам ски скоковете или слалома въпреки че не мога да кажа че съм голям фен или нещо - ако случайно като пусна ТВто ги дават може да се зазяпам докато правя нещо друго но да следя кога ги дават и да ги чакам не е било. Обаче от футбола по-скучна игра за мен няма.

 

но определено той е един от малкото хора в бг, които в буквалния смисъл на думата си пръскат парите за спорта.

 

Айде айде - сега ако кажеш и че се връзваш на рекламните трикове на ПР-ката на Еврофутбол как подкрепяли не знам си каква благотворителност и ще ти дам медал за глупост. Тези пари те ги пръскат щото благотворителност и други подобни им намаляват данъците. Ако не ги дадат там ще ги дадат за данъци а хората си гледат интереса - спонсорират това, дали за благотворителност онова - после по вестниците ги изкарват най-големите светци...

Link to comment
Share on other sites

Още един (моя милост), който не го интересува футбола....последно гледах активно, когато станахме 4-ти, а след това бях много разочарован като ни го набутаха с не знам колко си на нула...и малко по малко спрях да гледам....а регионалните срещи пък никога не съм ги гледал по причини, които няма да обяснявам, за да не се засегнат някои фенове на футбола... :rolleyes:

 

Иначе относно по-горния пост за окрупняването...цифрата в изречението "Собственикът на Литекс Гриша Ганчев, който закупи 51% от акциите.... " е много важна, защото от другата тема за ЕК чета в последния пост..."...Ганчев е купил 50% от акциите на медийната компания, т.е. не държи контролния пакет акции, както писаха някои медии..." :)

 

Според мен обаче именно заради тези покупко-продажби стана цялата тази идиотщина с ЕК...докато новите собственици започнат да инвестират в това, дето са купили....докато се се разберат помежду си кой какви проценти ще притежава и за какво ще отговаря....нещата се забатачват дотолкова, че минава време, клиентите напускат и отново се налага да го препродават на друг и всичко започва отначало... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, говориш за неща, с които не си наясно. нали знаеш някой като почне да говори by default как изглежда отстрани ... а с midex ставате 3-а! направо може да си направите едно анти-футболно парти! :lol:

 

п.п. хем не се интерусваш от футбол, хем си наясно ... тц тц тц, де и аз да можех да ги правя тея неща в сферите, които са доста далеч от мен :laughing:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, говориш за неща, с които не си наясно. нали знаеш някой като почне да говори by default как изглежда отстрани ... а с midex ставате 3-а! направо може да си направите едно анти-футболно парти! :lol:

 

п.п. хем не се интерусваш от футбол, хем си наясно ... тц тц тц, де и аз да можех да ги правя тея неща в сферите, които са доста далеч от мен :laughing:

Аз не виждам за кое ставаме 3-ма?! Понеже правя извод, че и мен вкарваш в групата. Да, мразя футбол, djadomraz мрази футбол, Midex и той не гледа, не разбрах само какво by default има в случая, освен че доста хора не гледат футбол, за тях това е много тъпо нещо и т.н. Повечето ми познати не обичат футбола. Това че твоите обичат, не означава, че целия град обича, и само ние тримата сме анти-футболисти ;) .

Може повечето мъже да гледат, + някои жени, но другите не са по-малко мъже примерно.. Аз пък си мисля, че една жена обича мъжа й да не гледа футбол, най-малкото няма да стават глупави скандали за телевизора вечер :bgrin: .

А ако визираш думите му за благотворителността, нима би отрекъл нещо от казаното..

Link to comment
Share on other sites

Първо да се извиня за офтопика ама не мога да се сдържа и да не отговоря на samkijot :)

 

@djadomraz, говориш за неща, с които не си наясно. нали знаеш някой като почне да говори by default как изглежда отстрани ... а с midex ставате 3-а! направо може да си направите едно анти-футболно парти! :lol:

 

п.п. хем не се интерусваш от футбол, хем си наясно ... тц тц тц, де и аз да можех да ги правя тея неща в сферите, които са доста далеч от мен :laughing:

 

 

<offtopic>

И за кое точно не съм наясно? Би ли ме светнал? За това че не ми е приятно да гледам футбол и че не става нищо ли? Я се опитай да подходиш леко непредубедено - през 99% от времето си подават топката и ако се вкара гол е голяма работа. 1:0, 2:0, 2:1 са редовно резултатите. Аз ако гледам футбол и резултата е 0:0 ще се чувствам излъган - направо никаква работа не са свършили (вероятно освен вратаря). Сериозно тъпо ми е да гледам и нищо да не се променя по резултата. Да стават разни работи но в крайна сметка е едно голямо нищо. Това е моето мнение и отношение.

 

Ако ти обичаш да гледаш формула 1, какво разбираш от спортни коли, двигатели с вътрешно горене и т.н.? Или като гледаш ски скокове трябва ли да си тренирал поне 2-3 години за да можеш да ги гледаш "компетентно"? Приятно ми е да гледам ските, футбола ми е скучен и толкова. Аз с това съм наясно а не с футбола като цяло.

 

Между другото за анти-футболното парти направо си е добра идея. С tedy се знаем, като гледам и с midex ще ми е страшно приятно да се почерпим :) Ако има още желаещи да си пуснем темичка и да се разберем кога и къде и айде на купонааааааа :D

</offtopic>

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

....хем не се интерусваш от футбол....
Извинявам се за отклонението от темата, ма ставаме повече от трима..... Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

или аз не се доизезнявам, или вие четете "избирателно" ... това by default беше по повод коментара на дядомраз за "Тези пари те ги пръскат щото благотворителност и други подобни им намаляват данъците." ... и много хора го правят в дейстивелност, но онзи селянин е "друга бира" ;) аз по принцип не му харесвам маниерите, но има неща, които трябва да му се признаят. аз като фен (на футбола) го правя.

 

тук наистина се получи сериозен оффтопик, за което се извинявам.

Link to comment
Share on other sites

или аз не се доизезнявам, или вие четете "избирателно" ... това by default беше по повод коментара на дядомраз за "Тези пари те ги пръскат щото благотворителност и други подобни им намаляват данъците." ... и много хора го правят в дейстивелност, но онзи селянин е "друга бира" ;) аз по принцип не му харесвам маниерите, но има неща, които трябва да му се признаят. аз като фен (на футбола) го правя.

 

тук наистина се получи сериозен оффтопик, за което се извинявам.

 

Ами да така го написа неразбрано, след като поне 3ма човека те разбраха погрешно... :)

 

За пръскането на пари за благотворителност и други подобни ако си направил труда да прочетеш че говорех за Еврофутбол в частност, а за другите подобни дай да поспекулираме малко... Значи има човека начин да прави много кинти. Замисли се какво става - прави много кинти - плаща много данъци. Кофти работа нали? Сега ако има футболен отбор примерно и харчи пари за заплати на футболистите и други такива според теб това какво е? Не са ли разходи? Значи кеф му е на човека - плаща кинти, дето и в противен случай пак нямаше да ги види. Не съм казал че е кофти, просто се дразня на PR-ите които се опитват да изкарат това нещо такава голяма работа и тези хора такива великодушни меценати че нямам думи. За това говорех а не толкова че футбола ме дразни или че нам си кой бил мутра ... може пък изобщо да не е, това не променя факта че парите които тъй или иначе щеше да плати като данъци той ги дава за благотворителност а PR-ите му после си чешат по половин час езиците колко много пари били дали и как видиш ли по най-добрия начин ги били похарчили тези пари... дрън дрън та пляс. Ако нещо има неясно питай ще се радвам да ти отворя малко очите :)

Link to comment
Share on other sites

пак ти казвам - говориш by default.

еврофутбол и черепа са "друга бира" ;)

 

не ги разбираш тея работи. примири се :P

 

п.п. т'ва винаги ме е учудвало в българина - от всичко разбира (или си дава фасон, че разбира)

 

btw трудно е да говориш с хора за нещата около футбола, когато те самите се определят като такива, които са доста далеч от него ... т'ва не е като мишката и клавиатурата :lol:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

О, please... Като си по-отворен и сведущ от мен я обясни тогава за какво става дума и кой каква бира пие, откъде я взима и кой му я сервира. Или и ти сега говориш by default?

 

И не ми казвай че тез хора са направили пари именно защото са се занимавали с футбол - първо са почнали като играчи, после с някое малко отборче в някое село, после са отишли в някой град, после в по-голям град и така докато стигнат до където са. Кинтите си ги имат от другаде, остава въпроса как да се похарчат така че не само да направят още повече ами и кефа да е по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Един глас против футбола и от мен.

Според мен футболът е твърде комерсиализиран, нашите футболисти некадърни мъзеливци, а техните фенове се събират да по крещят, да се понатупат един друг и да изпочупят някой друг автобус.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...