Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Сори за офтопика,но тази тема не е ли да се дискутира DCC,не това кой обича и кой не обича да гледа футбол. :blink:

Момчета осъзнайте се.

Дайте да не спамим темата с този футбол

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

кой се интересува от БГ футбола, аз искам да гледам испанското и шампионска лига, много ма интерсува от наще лекета

мога да ви кажа че Гриша е един от малкото хорат, които дават пари за спорта, а не взимат от него, пример е Литекс и всиките бази в Ловеч

Link to comment
Share on other sites

а бе, как се stream-ват "китайските" мачове с тоя скапан нет ве :angry1 ... ебати и мизерията, ебати и чудото. .... 180kB/s чушки! едва стига 100 ... :huh: ..... за пинг-а просто нямам какво да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Скоростите са ми вдигнати двойно. Цял ден свалям с около 400к вместо 185к.

радвай се значи ... при мен не минават 80k, а трябва да получавам 180

 

за неверниците :lol: .... 224926202.png

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Явно си правят тестове, защото сега отново свалям с 1.5мбита.

налапа набързо въдицата, а? :lol: (т'ва смайли мноо радва)

 

Нямам вече бонуси. Цял ден свалям с 3 мегабита.

 

и аз т'ва бях го уловил преди няколко дни - че след 13 ч. скоростта беше към 380kB/s, ама кат' знам с к'во isp съм се хванал на хорото, не бързах да се радвам.

ако имаше нови скорости, щяха да ни продънят ушите

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Не знам и не ме интересуват клиентите от Пловдив, но ние клентите от Асеновград, които дадохме хляба на тая фирма, сега сме направо прее**ни. Сякаш Асеновград е от друга планета, като гледам пловдивските клиенти какво получават за същата цена каквато плащаме и ние. А пък да не говорим, че от 1 месец интернета е турбо зле, поне тук.. даже турбо зле е доста бедна дума в случая...

Link to comment
Share on other sites

Не знам и не ме интересуват клиентите от Пловдив, но ние клентите от Асеновград, които дадохме хляба на тая фирма, сега сме направо прее**ни. Сякаш Асеновград е от друга планета, като гледам пловдивските клиенти какво получават за същата цена каквато плащаме и ние. А пък да не говорим, че от 1 месец интернета е турбо зле, поне тук.. даже турбо зле е доста бедна дума в случая...

Знам, че е не приятно, но не мога да разбера защо постянно се мрънка. Магазините, заведенията, заплатите, обслужването и въобще стандарта на живот в Пловдив и по-висок от този в Асеновград.

 

В този смисъл, ако вие получавате по-малко качество/количество за същата цена - уравнението е подобно за случая Пловдив/София. За същите пари на МегаЛан на тарифа от около 30лв можеш да пуснеш интернет на цял вход. Това е реалността за София, обаче. В Пловдив или още повече в Асеновград това няма как да стане поради милион причини. По мое мнение трябва да се радвате, че въобще имате възможността да ползвате интернет.

 

Сега нещо интересно. При мен има леко завишен пинг към бг и инт. При една връзка и спийдтестовете вдигам максимум 1.5мбита. С торентите обаче свалям с около 400-500к цял ден. Някой да има наблюдения по въпроса?

 

torrentzd2.gif

Link to comment
Share on other sites

По мое мнение трябва да се радвате, че въобще имате възможността да ползвате интернет.

 

Това беше най-голямата простотия която съм чел наскоро и прилича да го каже човек живееш в София с манталитет - "тука е истината, държавата е Столицата и останалото е провинция - кучетата ги яли там пък и кой му пука - там няма нищо освен студ и вълци"?

 

Сериозно вземи да се прегледаш да не си с температура нещо защото такова изказване "трябва да се радвате че в Асеновград изобщо имате интернет" е върха на глупостта. И не виждам защо трябва да има особена разлика в тарифите след като Асеновград е направо квартал на Пловдив - имах съученици в гимназията които от Асеновград се придвижваха по-бързо от тези от Тракия.

Link to comment
Share on other sites

Това беше най-голямата простотия която съм чел наскоро и прилича да го каже човек живееш в София с манталитет - "тука е истината, държавата е Столицата и останалото е провинция - кучетата ги яли там пък и кой му пука - там няма нищо освен студ и вълци"?

 

Сериозно вземи да се прегледаш да не си с температура нещо защото такова изказване "трябва да се радвате че в Асеновград изобщо имате интернет" е върха на глупостта. И не виждам защо трябва да има особена разлика в тарифите след като Асеновград е направо квартал на Пловдив - имах съученици в гимназията които от Асеновград се придвижваха по-бързо от тези от Тракия.

 

Изказването вярно беше малко грубо, но пък има доста вярно в него.

Тук чета, че при някой ИСП-та дори има разлика в кварталите на Пловдив, така че всичко е възможно в днешни дни :)

 

П.С. По средата на темата някъде бях споменал, че... абе с 2 думи в Асеновград има доста често мн интересни случки.

Къде някой прострелял кабела ( някъде в Д.Воден беше тази случка ), къде се запалил травопост ( мисля в кв.Изток ).За тези дето се включват с топлийките няма какво да ги споменавам, макар че те правят най-много поразия.Кабелна има що годе, но интернет-а става леш на всички след него.

 

П.С.2 За пинг незнам, но снощи интернета ми беше леш.Някъде 120-130к на торенти, а извън бг... 30к-40к ( тъкмо реших да си напълня тел-а с мп3-ки , но... :) )

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

@пцчервей, аз да те питам пак - що падна up-а бре? :lol:

 

незнам :bgrin: трябва и аз да питам, но ще е др седмица :) Моя е има няма 40к.Или никой неще филмите които сийдвам или... :)

Link to comment
Share on other sites

Вярвай ми, не са ти филмите проблема. Аз сийдвам 140 парчета и вързвам максимум 90, а от 2-3 дни, даже гледам, че максимум 60 стига. И не го гледам през торент клиента, а през програма, която следи всичкия изходящ трафик от компютъра. Няма как да се обърка.

Link to comment
Share on other sites

Изказването вярно беше малко грубо, но пък има доста вярно в него.

 

С останалата част съм съгласен, но това "Вие с Асеновград изобщо да сте доволни че имате интернет" не бих го нарекъл грубо изказване а откровена тъпотия... А съм се наслушал на изказвания от сорта "Столицата това, Провинцията онова" та ми е дошло до гуша от въпросния "Столичен" манталитет.

 

Иначе човека си го знаем де - всички реват от ЕК, той ги хвали че откак ги купили Софиянци се били оправили, то положението точно обратното... при това той няма преки наблюдения защото очевидно е на DCC а не на ЕК :bgrin:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

По мое мнение трябва да се радвате, че въобще имате възможността да ползвате интернет.

wow каква беше тази глупост, значи ако не си от голям град трябва да се радваш и на мизерно качество, щото може и без него?

Link to comment
Share on other sites

Между другото оказа се че и вездесъщите БТК имат разлика в интернета между малките и големите градове. Имам познати от Хисар които доста се оплакват от стабилността на връзката - нещо което направо не можах да повярвам преди да го видя с очите си...

Link to comment
Share on other sites

ебаси и пинга, ебаси и чудото .... ако играете игри онлайн (дори да е шах), просто забравете за интернет от dcc :excl:

днес играх малко cs с хора, които са на ggbit, visio, langame, evrocom cabel ..... и познайте на кой пинга беше над 100 :bgrin:

 

просто ако имах възможност за isp, което да не пробива дупки в панелката, одма да съм ги разкарал тея асеновградски келеши :devil

 

btw сега видях това във форума на dcc:

 

Makena

G.M.

Администратор

Активен потребител

 

INTERNET ПРОБЛЕМИ !!!

« -: January 26, 2008, 11:51:59 pm »

 

Извиняваме се за неудобството че близо 2 часа Булгартел доставчика на свързаност между Пловдив и София неуспява да си изправи оборудването и проблема продължава от което страдаме всички просто ви моля за разбиране проблемите не са в наши ръце и освен да изчакаме колегите да си свършат работата няма какво да се направи до колкото е възможно всичко е прехвърлено на резервни трасета.

 

За информация основен комутатор в гр. София спря да функционира в 21:20 на 26.01.2008г - сега 23:40 проблемът все още не е решен

 

само дето тоя проблем с пинга не е от вчерта, а присъства почти всяка вечер (е, аз го забелязвам когато играя, а т'ва не се случва доста често напоследък)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...