Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

честно да ти кажа, имам чувството, че нарочно се гаврят с абонатите..

 

Хм...според мен всеки който след онзи цирк в периода август-септември не се махна от тях си го заслужава.Човек в крайна сметка трябва да си знае правата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хм...според мен всеки който след онзи цирк в периода август-септември не се махна от тях си го заслужава.Човек в крайна сметка трябва да си знае правата.

ами някой нямат алтернативи :)..освен ако Близу може да се нарече такава :)..ти като не си на ДСС просто недей да влизаш да се "гавриш" с нас :)

Link to comment
Share on other sites

Хм...според мен всеки който след онзи цирк в периода август-септември не се махна от тях си го заслужава.Човек в крайна сметка трябва да си знае правата.

 

Еми,виж сега,ако живееш в Кичука или центъра,Кулбокс е добра алтернатива,според мен.

Link to comment
Share on other sites

Еми,виж сега,ако живееш в Кичука или центъра,Кулбокс е добра алтернатива,според мен.

добра алтернатива, ама като имаш 3 телевизора к'во правиш? нали на всеки ще искаш сигнал, пък бил той и аналогов ... с 3 телевизора, цената на кулбокс става към 47 лв./мес.

Link to comment
Share on other sites

добра алтернатива, ама като имаш 3 телевизора к'во правиш? нали на всеки ще искаш сигнал, пък бил той и аналогов ... с 3 телевизора, цената на кулбокс става към 47 лв./мес.

Е вия хем искате хубаво, хем не давате пари. Не става така !!!

Link to comment
Share on other sites

Ти сам го каза е брат. Как какво да правим. Плащаш по 47 лева. Кой е казал, че като имаш три телевизора трябва да искаш да има канал на всеки. Като нямаш да си платиш няма да искаш, ще гледаш на един. Качество за без пари няма. Демокрация му се викало. :)

Link to comment
Share on other sites

Еми,виж сега,ако живееш в Кичука или центъра,Кулбокс е добра алтернатива,според мен.

 

41.90лв с 3 телевизора,но пък знаеш,че си купуваш спокойствието :)

Link to comment
Share on other sites

41.90лв с 3 телевизора,но пък знаеш,че си купуваш спокойствието :)

Хм,ти вчера си се регнал и веднага почна да хвалиш Куулбокс.......всеки си е преценил на кой доставчик да е и си има причина за това - дали финансова и/или "географска" :) . Темата не е "защо още не сте се махнали от ДСС",а е за проблеми и евентуално отстраняването им. А отсностно кулбокса имам някои познати, които са на интернет само и определено не са си купили "спокойствие",а си имат доста повече проблеми от ДСС(но това е за друга тема :) )

Link to comment
Share on other sites

Е неее, Това искам да го видя с повечето проблеми. Вземете малко научете математиката, че не излизат сметките :) И да така е всеки сам преценя кое да избере според вкуса си, дохода си, месоположението си.

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

41.90лв с 3 телевизора,но пък знаеш,че си купуваш спокойствието :)

 

Какво спокоствие бе момко, ти въобще видял ли си телевизията на кулбокс? Защото аз съм и трябва да ти кажа, че това което причинява е обратното на спокойствието.Аман от рекламни агенти вече.

Link to comment
Share on other sites

Виж за телевизията си напълно прав в това отношение,но по Съпорт и нет и телефония са №1!!!

 

За интернета и любезните телефонисти съм съгласен, но когато при толкоз негативни мнения за телевизията им, да ти изкочи един образ с два поста и да ти каже супер е... съвсем не е случайно, че го написа точно в тази тема!

Link to comment
Share on other sites

За интернета и любезните телефонисти съм съгласен, но когато при толкоз негативни мнения за телевизията им, да ти изкочи един образ с два поста и да ти каже супер е... съвсем не е случайно, че го написа точно в тази тема!

 

Идея нямам защо всички измислихте,че съм казал,че ТВ-то е супер!Доколкото чета собствените си писания,такова нещо не съм писал.Но всеки има право на мнение!Просто ви казах,че Cooolbox е добра алтернатива в Кичука и центъра,особено за нет и телефонни услуги.

П.П. Четете малко преди да коментирате постовете на другите!!!

Link to comment
Share on other sites

Случайно корпорацийката да има общ проблем с аналоговата телевизия? От 6 месеца имам писмено заявлвние за "развод" и с двата клонинга на DCC но и досега кабела не ми е резнат. Само корпорацийката си прибра цифровия приемник (другите казаха да го предам на техниците им при изключването които така и не пристигнаха) Тази сутрин по грешка пуснах телевизора на кабел и гледам че няма сигнал. Та питам се дали е местно или глобално явление за да зная дали да пратя в контейнера за боклук кабела им и разпределителната кутия които се намират без разрешението ми в моя двор :devil

Link to comment
Share on other sites

нямам си на идея как продължават да крадат сигнал от булсат, но тв+ и филм+ са с доста влошен сигнал. общо взето дали ще гледаш даден мач през интернет или на тях - все тая.

Link to comment
Share on other sites

Случайно Коропрацията да спечелила делото окончателно, имам лепнато на вратат да ходя да им връщам техниката, дали имат старите поротоколи(ака оригиналните) + спечелено дело вече ?

 

Щото иначе мисля да пусна жалба за тормоз :devil

Link to comment
Share on other sites

Случайно Коропрацията да спечелила делото окончателно, имам лепнато на вратат да ходя да им връщам техниката, дали имат старите поротоколи(ака оригиналните) + спечелено дело вече ?

 

Щото иначе мисля да пусна жалба за тормоз :devil

 

Защо трябва да им връщаш оборудването?!

Link to comment
Share on other sites

Случайно Коропрацията да спечелила делото окончателно, имам лепнато на вратат да ходя да им връщам техниката, дали имат старите поротоколи(ака оригиналните) + спечелено дело вече ?

 

Щото иначе мисля да пусна жалба за тормоз :devil

 

Жалба, нищо не са спечелили.

Link to comment
Share on other sites

Случайно Коропрацията да спечелила делото окончателно, имам лепнато на вратат да ходя да им връщам техниката, дали имат старите поротоколи(ака оригиналните) + спечелено дело вече ?

 

Щото иначе мисля да пусна жалба за тормоз :devil

съмнявам се:

на мен ми искаха да им върна модем Моторола, а са ми дали да ползвам Арис.

Викам им- С Арис съм, а те- Ми тя касиерката го е писала тоя списък...

Link to comment
Share on other sites

съмнявам се:

на мен ми искаха да им върна модем Моторола, а са ми дали да ползвам Арис.

Викам им- С Арис съм, а те- Ми тя касиерката го е писала тоя списък...

 

Егати смеха :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...