Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Нищо на никой се не връща :) Ако има проблем, казваш че си ги върнал на "другото" ДСС и готово.

Ако пак се направят на интересни и мрънкат си искаш копието от договора и им казваш, че ще подадеш жалба за психически тормоз ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браво pcworm, това определено е добра идея ... "Върнах ги на другите" ... "Ами представете някакъв протокол за това" ... "Ами не ми дадоха" ... Айййде със здраве :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да им пиша протоколи като техните официални документи до засиняване.

 

На един приятел днес отишли да му искат техниката и не знаели изобщо какво да му искат :D :D

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Браво pcworm, това определено е добра идея ... "Върнах ги на другите" ... "Ами представете някакъв протокол за това" ... "Ами не ми дадоха" ... Айййде със здраве :D

 

По скоро ги питай какви са, за да им представяш протокол.Като ти кажат, че са баш баш наследниците :) на ДСС и евентуално ти покажат някакъв хвърчащ лист ти отговаряш: Аха, значи трябва да имате и копието ми от договора, може ли и него да ми покажете?

И ги пращаш от там от където са дошли!

 

Аз мога да им пиша протоколи като техните официални документи до засиняване.

 

На един приятел днес отишли да му искат техниката и не знаели изобщо какво да му искат :D :D

 

Нали преди няколко поста имаше един съфорумец, където му искали да върне Моторолата - кабелния модем, само където човека бил с Арис и онези си глътнали... речника :) Просто стрелят на посоки.

Само се чудя как още не са се навъдили някой пишман техници ( като случките с ваучарите ) и някой тарикати да дръпнат един тир с цифрови приемници напред :)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Само се чудя как още не са се навъдили някой пишман техници ( като случките с ваучарите ) и някой тарикати да дръпнат един тир с цифрови приемници напред :)

 

Много добра идея... Ако имаш и идея какво да ги правим тия приемници после - имаме бизнес план.

Link to comment
Share on other sites

Много добра идея... Ако имаш и идея какво да ги правим тия приемници после - имаме бизнес план.

Явно на Гологана контейнера с китайски приемници му закъснява и търси спешно откъде да набара бройки че да ги препродаде...

Link to comment
Share on other sites

Браво pcworm, това определено е добра идея ... "Върнах ги на другите" ... "Ами представете някакъв протокол за това" ... "Ами не ми дадоха" ... Айййде със здраве :D

 

аз го бях върнал на Кирев,

и им показах протокола,а те викат-"онези не са никакви,на нас трябва да го върнете"

питам-"а юридически вие какви сте на Цифрова кабелна компания?"

отговарят-"съдим се"

-ами като се осъдите,ми се обадете...

Link to comment
Share on other sites

аз го бях върнал на Кирев,

и им показах протокола,а те викат-"онези не са никакви,на нас трябва да го върнете"

питам-"а юридически вие какви сте на Цифрова кабелна компания?"

отговарят-"съдим се"

-ами като се осъдите,ми се обадете...

E, това мисля че изчерпва темата. Само да те допълня: след като се осъдите и мине другото дело: за имуществото. Да се види кой абонат със съответното имущество при коя от двете фирми е. И това при условие, че не мине давностният срок за предявяване на иск от тяхна страна.

Link to comment
Share on other sites

Днес след кратка юридическа консултация изводите са следните:

 

1. Когато една фирма е приемник на друга, тоест и собствеността и е нейна, НЕ е необходимо преподписване на договорите.

 

2. Това в момента е 100% чисто сплашване, за да може все пак някой да се излъже и да им даде нещо което не е ясно дали е тяхно.

 

3. Този залепен лист, с дата или без дата, няма никаква юридическа стойност на база на която те могат да предяват каквото и да е обвинение и то да издържи в съда. Например: "Ние го уведомихме, че има 3 дни, ама той не си върна техниката". Единствения начин това да се случи е чрез Нотариална покана, предоставена ви лично от нотариус или негов помощник, срещу подпис от ваша страна.

 

Така че СПОКО ГОШО, НОЖА Е ГУМЕН :)

Link to comment
Share on other sites

Съседа ми е на DCCorp. и интернета му умира или ту го има ту го няма след 20.00 и така до сутринта.

Дал съм му достъп до моя рутер че иначе като няма нет и ходи навъсен из входа.

Та на какво може да се дължи това прекъсване.

Link to comment
Share on other sites

Съседа ми е на DCCorp. и интернета му умира или ту го има ту го няма след 20.00 и така до сутринта.

Дал съм му достъп до моя рутер че иначе като няма нет и ходи навъсен из входа.

Та на какво може да се дължи това прекъсване.

 

На качеството на услугата която предлагат.В момента интернета е... КЕНЕФ! - над 50% загуби.

Link to comment
Share on other sites

еми хем не плащате, хем искате качество - няма такъв филм. Разбира се, даже и да плащате, пак ще ..охлаждате супата ;) ама това е тема за друг разговор... извода лично за мен е че повечето тук,които седите на кухоглавите ДЦЦ просто си падате по садо мазо :) Не ме разбирайте погрешно - аз също бях на ДЦЦ, само че преди това дълго време бях на Евроком - търпях им глупостите когато се сго***саха - "а дано да се оправят" но това ми остана като обица на ухото - НИКОГА ПОВЕЧЕ! Само някой да почне да ми прави мизерии - веднага го сменям без колебание! Ама вие явно сте младежи, та...нищо, с опита ще се научите ... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Намерих причината да нямам кабелна :laughing:

 

Като не им връщат хората приемниците и модемите прибират кой кактово може ... а именно сплитерите от кутиите "им" ... лошото е че аз имам половин торба такива и всичко става лесно и бързо :beer:

Link to comment
Share on other sites

Кога ще се осъзнаете ми е интересно...

 

НИЩО НА НИКОГО няма да давате освен ако нямате прокурорска заповед отсреща с дознател на вратата!

 

А и да имате - да влезне да го намери туй дето го търси!

 

Най-откровено ви кавам - НИКОЙ няма как да ви притесни и тормози за нещо с неизяснена собственост, което пък от друга страна не се знае дали физически вече е налично. Има 1289347 варианта за обяснение защо го няма.

 

ПРОБВАЙТЕ- ИЗГОНЕТЕ НАХАЛНИЦИТЕ.

 

Културно или не - ваш избор. Никой няма да се върне втори път...

Link to comment
Share on other sites

Днес имах интересен телефонен разговор. Обади ми се момиче от фирмата на Кирев и любезно ми напомни че имам да им връщам цифров приемник. Преди 6 месеца пуснах предупреждение за изключване и в двата клонинга на DCC а понеже приемника ми беше един реших да го дам на този който го поиска пръв. Така бокса попадна при Гологанов. Момичето като разбра за тези обстоятелства каза че няма проблеми - те така или иначе щели да съдят другата фирма за заграбено имущество. Остава ни само да гледаме продължението на сапунката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега ми се обади една женичка от ТВ САТ КОМ да ме пита дали съм си предал техниката, защото имало заявление за прекъсване на услуга.

 

След кратък разговор се уточнихме, че заявлението било за интернета само и тя ако искам мога да продължа да си ползвам телевизията, но ако няма - да бъда така добър да им върна техниката.

 

Попитах я дали имат документи официално за приемане на правата на старото DCC, включително и права над мрежата и приемниците/модемите.

 

Тя каза, че точно затова не се е обадила от Октомври до сега. Защото са чакали съдебно решение, което са получили вече и официално са правоприемник на DCC.

 

Тогава и казах, че ще продължа да използвам услугата Цифрова телевизия от тях.

 

И в интерес на истината, снощи за сефте ми спряха цифровата, та може и да са си получили правата най-накрая (дай боже).

 

Ако е така, с удоволствие ще остана на тяхната телевизия, защото майка ми и баща ми са доволни, а колкото и да ми харесва интернета на Coolbox, не ми се рискува с прекъсването на интернета да ми прекъсва и телевизията...

Link to comment
Share on other sites

Това, ако е така, както и е казала жената от ТВ САТ КОМ, значи да очакваме ново цялостно спиране на цифровата и нова подредба на каналите...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз лично както съм написал, от снощи нямам цифрова. За първи път. При положение, че от Август/Септември не съм плащал на никой.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Един колега е посетил офисите на коопорацията , където са му извадили съдебно решение ,че техниката собственост на бившата DCC вече е тяхна.Там е било упоменато че съдебния спор все още не е приключил , но има взето решение от съда, че техниката е собственост на коопорацията. Това ми изглежда доста странно и според мен или са излъгали или той не е разбрал нещо.

Edited by chorbaka
Link to comment
Share on other sites

Ами аз лично както съм написал, от снощи нямам цифрова. За първи път. При положение, че от Август/Септември не съм плащал на никой.

 

Нито един канал ли нямаш? Вчера рових по приемниците ми и имаше поне 15 канала свободни, сред които ТВ+ и ФИЛМ+, които бяха с отвратителено качество, но от Делта толкова. Мисля, че на 674MHz бяха. Можеш ли да сканираш тази честота?

Link to comment
Share on other sites

Един колега е посетил офисите на коопорацията , където са му извадили съдебно решение ,че техниката собственост на бившата DCC вече е тяхна.Там е било упоменато че съдебния спор все още не е приключил , но има взето решение от съда, че техниката е собственост на коопорацията. Това ми изглежда доста странно и според мен или са излъгали или той не е разбрал нещо.

 

Това са пълни глупости.

 

 

Нито един канал ли нямаш? Вчера рових по приемниците ми и имаше поне 15 канала свободни, сред които ТВ+ и ФИЛМ+, които бяха с отвратителено качество, но от Делта толкова. Мисля, че на 674MHz бяха. Можеш ли да сканираш тази честота?

 

Ами аз ги гледам през приемника. През него мога ли да сканирам?

Link to comment
Share on other sites

Можеш, какъв е? Топфилд, Хоумкаст, Глобалтек или онези черните DC07?

 

Дай на PM, да не пълним темата.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...