Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaк е оптичният им нет в момента? Имаш ли впечатления от нет-а им въобще.

аз съм на кулбокс. на тея ползвам само телевизията/цифровата.

Link to comment
Share on other sites

Kaк е оптичният им нет в момента? Имаш ли впечатления от нет-а им въобще.

 

Няма такъв много отдавна, няма и да има скоро :) ( освен ако Кирев не се завърне )

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв много отдавна, няма и да има скоро :) ( освен ако Кирев не се завърне )

И аз така знам, но на сайта на корпорацията се рекламира оптичен нет, има даже и цени.

Добре, да променим въпроса: как е нет-а им в момента?

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

да прав си и тв плус ве4е го няма от днес ирдето картите спира маи и аз спирам да пла6там на гологан корпореитед асеновград :) но има време да видим стария дявол кво сте измисли да открадне по скоро от някаде.

Link to comment
Share on other sites

Просто булсата спира ирдето кодировката и тези дето са крадвали каналите остават без тях!

Абсолютни глупости пишеш.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Като казваш нещо се обосновавай, защото може и да греша. Така и аз ще се поправя. Но в този случай тази кодировка се спира. Заменят се с операторки приемници с карти. За в бъдеще на всички канали, които се разпространяват от булсата, ще им бъде спряна ирдето кодировката. Това се прави именно заради подобни оператори, които нелегално разпространяват канали за които нямат права. Кое точно е глупостта, поправи ме. Благодаря.

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Като казваш нещо се обосновавай, защото може и да греша. Така и аз ще се поправя. Но в този случай тази кодировка се спира. Заменят се с операторки приемници с карти. За в бъдеще на всички канали, които се разпространяват от булсата, ще им бъде спряна ирдето кодировката. Това се прави именно заради подобни оператори, които нелегално разпространяват канали за които нямат права. Кое точно е глупостта, поправи ме. Благодаря.

Tи винаги си в грешка. Зяпай тука:

http://rghost.net/

 

качеството е лошо за сметка на малкия размер.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, това всеки го знае за ключетата. Тука говорихме за операторите които разпространяват нелегално канали, не за частните лица гледащи без да плащат или пускащи сигнала незаконно в нета.

 

То така е лесно на чужд гръб. Но е редно да си плащаш за това което гледаш.

 

Затова е по-добре да се спре тази кодировка и после при ъпдейти на собствените приемници да се хващат и режат на момента нарушителите.

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Затова е по-добре да се спре тази кодировка и после при ъпдейти на собствените приемници да се хващат и режат на момента нарушителите.

По-голяма глупост не вярвах, че може да бъда сътворена от човешко същество. Благодаря ти, че вдигна щората и слънцето влезна в дома ми.

Link to comment
Share on other sites

И кое е глупост. Пак не се обосноваваш :) Говоря единствено за кабеларките, които пускат незаконно канали в собствената си мрежа :)

 

А тези частните лица гледащи незаконно..... да гледат със здраве. Един ден и до тях ще се стигне :) Много станаха индивидите, които започнаха да се правят на тарикати ;)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Е, тук сме на едно мнение! И аз не спирам да ги плюя заради това! Абсолютно педерастка постъпка. Единствения нормален музикален канал го омазаха и то ужасно много!

По въпроса с Ирдето - кодировката ще остане само за някои канали, които са ъплинк за кабелните оператори, на които ще се раздават Ирдето карти.

Иначе днес видях, че DCC започват да крадат и от другаде :D Наглостта на Гологана няма край :D

Link to comment
Share on other sites

какво е откраднал? То като няма филм плус и тв плус другото все едно какво е откраднал.по добре 50 канала ама свестни отколкото 150 умрели.тва е мнението ми не знам за вас

Link to comment
Share on other sites

само при мен ли диемите почнаха да "забиват" :unsure: ... става въпрос както за аналоговия сигнал, така и за цифровия.

наблюденията са ми от преди 2-3 дена относно аналоговата.

на доволно на брой канали се появяваше "няма сигнал" или "кодиран канал" за по минутка-2

верно забива диемата, сега видях. Чудих се 1 минута дали това ще е гол :)

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имате ли субтитри на ТВ1000, че нещо от 1 седмица хич ги няма..то и програмата зачезва от време на време?

Vbox-a надвечер зрежда ли ви нормално..така де при мен в тея часове е голямо чакане за едно клипче,като youtube си върви идеално.

 

Това накъсване на цифровата телевизия има ли индикация въобще да се оправи, че повечето канали или звука накъсва, или "програмата не се изпълнява" за по няколко секунди се появява и нищо неможе да се гледа свястно. Те тамън закрепиха интернета и осраха телевизията :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...