Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Аз сега като съм подписал допълнително споразумение към договора ми и в стария и в новия офис,на кой да върна оборудването?Ясно е,че ДCC няма да ги чакам цяла вечност да ми пуснат интернет и ще се ориентирам към друг доставчик,но и от двете места ми казват да върна оборудването на тях.Предполагам че доста хора са в същото положение,та да попитам какво мислят да правят в тоя случай?

 

 

Аз съветвам също никой нищо да не връща на никой.

 

Варинат едно (ако имам добра воля): Идавт техници вудобно за мен време и ми показват оригиналния договор и оригинала на приемопредавтелния портокол на копията вкъщи и аз подписвам там квото носят, прибирам си копие и им я давам...

 

Варинт две (този ще се придържам аз): Чакам да дойдат със съдия изпълнител да си изземат техниката - това е ултимативното доказтелство ,че те са истински... или поне че няма да имате никаква отоговрност към последващи претенциии от 3ти фирми или лица...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съветвам също никой нищо да не връща на никой.

 

Варинат едно (ако имам добра воля): Идавт техници вудобно за мен време и ми показват оригиналния договор и оригинала на приемопредавтелния портокол на копията вкъщи и аз подписвам там квото носят, прибирам си копие и им я давам...

 

Варинт две (този ще се придържам аз): Чакам да дойдат със съдия изпълнител да си изземат техниката - това е ултимативното доказтелство ,че те са истински... или поне че няма да имате никаква отоговрност към последващи претенциии от 3ти фирми или лица...

аз също няма да върна нищо.два цифрови приемника и модем.от половин месец съм на n3 и за dcc повече не искам и дума да чуя.платил съм в началото на септември по една такса и на двете каси. когато ми върнат две по 36 лева тогава ще си получат приемниците и модема.не, че ми трябват вече, просто не може да крадеш пари и впоследствие да си получиш техниката..няма такива правила в тая игра.нито ще ходя да си прекъсвам договора с тях. те да не би да ме уведомиха като станаха батаците при тях. тоя бил истински собственик, онзи бил ..айсектир оттука.аз плащам, аз решавам при кой ще ползвам телевизия и нет.а ако се пенят насреща ми с някакъв договор в него конкретно си пише за какво е услугата.след като е некачествена и по скоро изобщо липсва, първо да върнат парите и тогава да имат наглостта да си искат техниката.договора се прекратява поради невъзможност на едната страна да предлага качествена услуга и точка.остава и да оспорят това твърдение при условие, че цял пловдив им се нагледа с месеци на сеира.по тъпи собственици на фирма досега не бях виждал..да седят на един клон, а взаимно и то с усърдие да го режат от дървото..що пари съм дал за глупости през живота си и не ми е жал, ама на тия талибани повече стотинка вече не.

Link to comment
Share on other sites

След 2 седмици отсъствие, от ТВ САТ КОМ ми пуснаха интернет! До кога ли?

 

979913584.png 

то това ако е интернета, по-добре изобщо да го няма ... предпочитам да си карам на "крадения" през wifi :beer:

 

979982568.png

Link to comment
Share on other sites

Не е честно :(

Скоростите при теб са с 5 до 10 % по- високи...

979921640.png

 

Аз звъннах да ги попитам защо имам интернет, не можаха да ми отговорят.

 

Ааххахахаха. Ти направо си ги забил с тоя въпрос. За на Кирев офисите ли става въпрос? ТВ САТ КОМ?

Днес, като са пуснали моя, на един приятел, дето живее в задния блок и е на DC Corporation, са му го спряли. 

 

Тия изобщо не знаят какво правят.

Link to comment
Share on other sites

Ем платил съм на кИРЕВ единствено. 31.5 за миналия и този месец.. Знаете как е. В края на миналия в касите на гОЛОГАНОВ поддържаха тезата, че има интернет в Кючука. Аз съм нямал, защото не съм платил и при тях..

Предполагам, ако въобще може да се търси логика, че причината да имам 'интернет' е само и единствено да е налично основание за плащане. Вероятно още по-малко хора са платили този път и в главата на гОЛОГАНОВ се върти горе-долу следната мисъл:

-Тия абонатчетата нещо взеха да бягат, спряха и да плащат. Нямали интернет. Ако им пусна и малкото което имам, дали няма да е по-вероятно да останат абонати, отколкото ако нямат?!?

Да, ама късно брат!

Според мен беше голяма грешка спирането на интернета за две седмици. На мястото на гОЛОГАНОВ не бих го спирал. Или най-малкото, бих признал еднократно за валидни плащанията на другите каси. Всеки, който дойде с касова бележка явно има желание и възможност да заплати услугите. Аз оттук нататък не бих търсил вината в клиента. Защото явно няма да са много хората, които ще желаят да плащат и на двете каси за един и същ отчетен период, логично е мисля.

И човека вместо да запази колкото може повече от и без това изтормозените си клинти, решава, че този месец ще събира по 18 лева или ще им спира интернета. На хора клиенти с години, които искат да плащат само на 1 каса. Успех!

Мен лично боли ме уя. Казвам ви, звънях да ги питам защо са ми го пуснали :)

Вече свикнах да нямам, чакам светлината вкъщи :) Пуснах си допълнителен GPRS пакет данни за телефона и си върша работата.

Edited by bukalex
Link to comment
Share on other sites

980170393.png

 

A a a, аз ли да имам най-якия интернет от ДЦЦорпорейшън :bgrin:

Ти си "Бухнал" оптиката директно "у компира бря"

п.е Гледай с тези скорости да не ти пукне твърдия диск, не пускай торенти в никакъв случай :beer:

Link to comment
Share on other sites

Вчера пак ходих до офиса на Гологанов,с намерението да си платя таксата като очаквах някакво обезщетение от тях.Кукиш.Понеже съм платил на Кирев за септември можели евентуално да не ми търсят такса за септември и сега за октомври да съм си платил цялата такса,после ми споменаха да съм им закарал модема да му вземат МАК адреса,нали тоя модем е от тях трябва да му знаят МАК-а,та мисълта ми е тия незнаят къде какво имат като техника.Нищо няма да им върна.Чакам N3 за нет,а кабелна ще смуча докато не дойдат да резнат кабела.

п.с Касата им беше пълна с върнати приемници и модеми,явно хората бягат

Edited by nerak
Link to comment
Share on other sites

Ти си "Бухнал" оптиката директно "у компира бря"

п.е Гледай с тези скорости да не ти пукне твърдия диск, не пускай торенти в никакъв случай :beer:

 

Тц оптиката нямало да я бъде.Това е с модем от Кичука :)

Както каза колегата по-горе, ТВ до де има, а интернет от конкуренцията ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз Ноември (беше Октомври) чакам да дойдат Cooolbox. До тогава ще карам с каквото падне без пари и тва е. Модема и цифровия приемник ще си ги прибера някъде, докато не им намеря приложение.

Link to comment
Share on other sites

Аз Ноември (беше Октомври) чакам да дойдат Cooolbox. До тогава ще карам с каквото падне без пари и тва е.

Абе какви сте всички такива че все намирате отнякъде без пари нет?! :confused :laughing: :bgrin: . Как веднъж не хванах нещо некодирано около мен, всъщност има, ама явно са сложили други защити, там по МАЦ ПАЦ ПРЪЦ, па не ми се занимава да ровя софтуери за разбиване :) .

 

Модема и цифровия приемник ще си ги прибера някъде, докато не им намеря приложение.

Стават за подпиране на врати и прозорци. Аз моя стар модем го ползвам да уплътнява в една кутия да не дрънчат другите боклуци в нея.

Link to comment
Share on other sites

Абе какви сте всички такива че все намирате отнякъде без пари нет?! :confused :laughing: :bgrin: . Как веднъж не хванах нещо некодирано около мен, всъщност има, ама явно са сложили други защити, там по МАЦ ПАЦ ПРЪЦ, па не ми се занимава да ровя софтуери за разбиване :) .

 

 

Стават за подпиране на врати и прозорци. Аз моя стар модем го ползвам да уплътнява в една кутия да не дрънчат другите боклуци в нея.

 

Около мен има три отключени мрежи,но само две стават за ползване.Приемника може да се ползва и при друг оператор стига да му смениш софтуера.Фуриозо спомена за някой който е успял да си го направи.

Link to comment
Share on other sites

platis - много си назад мойто момче!!!Относно Вивател знам повоче от 10 месеца,че ще имат и съм го видял и тествал на место сигнала им и единственото което ми допадна е само дизайна на приемника-ха- ха!! Пълна скръб ако ми говориш за качество!! За пореден път се убеждавам,че гледаш на някое CRT от военните години или на компа си!!! За Булсат- качеството на повечето програми пиксилизира,ходил съм по офисите им, гледам и при познати и всички, които могат и знаят какво да виждат са на същото мнение,че при тях сигнала е смачкан,поради липса на капацитет на транспордерите и не на последно място - никога и никога не съм подписвал и обвързвал с договор с никой и никога не ще се обвържа,!!! и трето ако при тях всичко бе наред другата спънка е , че изложението ми е за ТОТАЛ ТВ,бившето- АЙ ТИ ВИ. Относно по горен " Специалист "му казвам,че щом за него нямало разлика между VGA и HDMI просто нямам думи!!!Можеш да се доближиш до някакво качество по VGA , но с кабел на цена от 70лв. нагоре!! С което не казвам , че гледането по RGB е лошо, но лично мен не ме задоволява!!

 

Ами не, не съм с ЦРТ от военните години. И при закупуването на ХД приемника на Булсат (198лв.) нямаш срочен договор! И само за протокола - всеки договор към мобилен оператор в момента е срочен (от поне година и половина)! Или може би ти пак си супер непред с материала и си с примичка ;) Както и да е. Важното е, че на мен ми харесва в момента да си гледам без пари Серия А, Примера, Бундеслигата, мъжки тенис, a днес започва и NHL :punk

 

Иначе по темата на инфо канала пише, че скоростите са ограничени на тези които не са платили ТВ за този месец. При мен промяна няма откакто ми пуснаха "нета" към 20 септември. Някой платил такса да получава това, за което е платил? Чудя се дали ще се задържи така положението до 20 ноември, когато уж кулбокса ще пуснат оптиката до моя дом.

Link to comment
Share on other sites

Ами не, не съм с ЦРТ от военните години. И при закупуването на ХД приемника на Булсат (198лв.) нямаш срочен договор! И само за протокола - всеки договор към мобилен оператор в момента е срочен (от поне година и половина)! Или може би ти пак си супер непред с материала и си с примичка ;) Както и да е. Важното е, че на мен ми харесва в момента да си гледам без пари Серия А, Примера, Бундеслигата, мъжки тенис, a днес започва и NHL :punk

 

Иначе по темата на инфо канала пише, че скоростите са ограничени на тези които не са платили ТВ за този месец. При мен промяна няма откакто ми пуснаха "нета" към 20 септември. Някой платил такса да получава това, за което е платил? Чудя се дали ще се задържи така положението до 20 ноември, когато уж кулбокса ще пуснат оптиката до моя дом.

Ако си пуснеш Кула го пусни само за Дуо услугата, защото леваците от Вестител са едни закоровяли комуняги,а бе държавна фирмичка и се ебава с абонати те си относно ТВ услугата!! Тия дни цъфнаха едни баберици като Телесур,на две позици и сложиха тая Росия Тодей ли е ,Мъдей ли е -само дето е на различни езици,някаква си Блоомберг,Фар БГ - пълна отврат!!Така,че като гледам как свикваш с някои луксове относно програмите ,които гледаш при тях ще ти се стори пълна скръб и като гледам и до края на годината няма да има нищо свежо,чак евентуално догодина щяло да се мисли,ама на Мукавей!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе какви сте всички такива че все намирате отнякъде без пари нет?!  :confused  :laughing:  :bgrin: .

 

При мен само една безплатна има и то на 20% ако ида да клеча с телефона на прозореца, но аз вече така или иначе си прекарах нет през Globul за 2.50 на месец, та не го правя.

 

Интернета без пари ми идва от ДСС. По кабела. През модема. :D

 

Чудя се дали ще се задържи така положението до 20 ноември, когато уж кулбокса ще пуснат оптиката до моя дом.

 

Явно много хора ще се местят на Cooolbox, но чак 20 ноември.... Аз се надявах за началото, защото жената по телефона каза "през Ноември".

Link to comment
Share on other sites

Явно много хора ще се местят на Cooolbox, но чак 20 ноември.... Аз се надявах за началото, защото жената по телефона каза "през Ноември".

Виж картата на покритие теб кога трябва да те включат. Може и по-рано да е при теб.

 

Иначе много ясно, че няма да си пусна ТВ на кууул-а. За нет ставаше на въпрос. ТВ или при тея пумияри ако си остане така или на Булсат.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да не си прекараш телевизия на Куулбокс? Отзивите на хората са положителни.

Ми защото програмната им схема е супер куца - липсват много програми , а да не говорим за липсата на БГ Аудио на Евроспорт 2 и не дават мачове от Немското първенство, няма ги и най-важните TV+, FILM+/ SPORT+/,куци сет-боксосове/еднооки кутийки/ освен един диод който свете отпред нищо друго,не показва на коя позиция си и програма в момента/имам в предвид на дисплея на приемника/, мудно меню,ограничено по функция дистанционно управление и не накрая много мудна политика на достачика на ТВ /Вестител/!!! Това малко ли ти е?

Link to comment
Share on other sites

Това е телевизия, да не е компютър. Идеално е. А аз евроспорт не гледам.

То затова от такива" Любители " като теб, без да ми се обиждаш ще си седят на това ниво, №1 но отзад напред , винаги ще бъдат по тази услуга след всички други!! И най-важно е , не трябва да се мисли така тесногръдо,мен това ми стига и край!!Всеки има вкус и предпочитания!!!Затова ми е мисълта, че не могат да си направят пакети от програми с цени,така,че да има по-голям избор и всеки да се абонирва за това,което най-много го каса е! Естественно , че няма да е на 100 процента, но поне ще е на 98 процента, а сега съотношението под 50 процента удовлетвореност!!/ поне за мен е така/

Edited by DONTONI
Link to comment
Share on other sites

Това дали съм "любител" викам да не го коментираме. Ти сядаш пред телевизора да се кефиш на леопарди в HD формат по телевизията, а аз като искам да се кефя на качество си пускам Blu-Ray през мултимедийният плейър за който правих вече нужно проучване.

 

Интересува ме, дали ще гледам bTV с 0.5 секунди закъснение след пускането на приемника честно да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Това дали съм "любител" викам да не го коментираме. Ти сядаш пред телевизора да се кефиш на леопарди в HD формат по телевизията, а аз като искам да се кефя на качество си пускам Blu-Ray през мултимедийният плейър за който правих вече нужно проучване.

 

Интересува ме, дали ще гледам bTV с 0.5 секунди закъснение след пускането на приемника честно да ти кажа.

Виж относно BLU- RAY,MKV през мултимедийния плеър и аз си го правя и се кефя,дори и на по-малки формати но под ДВД формат рядко си пускам щото си губя и визоалното и звуковото удоволствие!!! По това сме на едно мн :beerchug ение! Но като гледам ТВ искам също да се кефя максимално, а то е когато ги има програмите и работата с приемника да ми е комфортна, а не като тия дръвчета "Моторола" на които се бориш с копчетата на дистанционн :lol: ото!!

Edited by DONTONI
Link to comment
Share on other sites

Това, че някой не гледал евроспорт, мачове или музика например си е негова лична работа. Това не трябва да е оправдание на доставчиците да не предлагат нови услуги. Живеем в 21-ви век все пак.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...