Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Току що направих едно търсене по таг, автор и период от време. Изкара ми, че има едиколкоси резултата, но самите резултати за по-удобно реши да не ми ги покаже...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В новата версия може ли да се слага снимка на профила ? Търсих в настройките, но намерих опция само за аватара, който ти излиза и като снимка на профила.

Link to comment
Share on other sites

Не, при всички е. Някаква простотия на ютюб явно...

Не ми се вярва да е от тях. Ще проверя все пак и при нас. Уж никой нищо не е пипал тези дни.

 

edit:

В последната седмица, че и повече аз съм единствения админ който се е логвал и не съм пипал настройките.

 

edit2:

Има нова версия на форума 3.4.3. В нея са променили начина на показване на клипчетата. Може да се избира само като линк да са, а не да ги вгражда задължително. Може би ще обновим.

Link to comment
Share on other sites

Определено от Тубата нещо са омазали нещата. В смисъл, може и да е някаква комбинация от нов код в Тубата, който да не се понася с изпълнението на media тага в Invision.

Link to comment
Share on other sites

Да се обадя леко педантично: Няма такова нещо като media таг :P

 

Има video, има и audio, има и и т.н. но не и media 

Дедо, нещо си сънен тази вечер, не говорим за HTML, а за Invision таговете. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Няма ли как да се изключи идиотската система за цензуриране? В последните дни видях сумати нормални думи маркирани със звездички. И без това тук никога не е имало проблем с езика и прекомерно псуване.

Link to comment
Share on other sites

Има ли полза от цензурираща система, при наличието в българския език на универсални псувни от рода на "Да ти таковам таковата . . ."

Link to comment
Share on other sites

 

Няма ли как да се изключи идиотската система за цензуриране? В последните дни видях сумати нормални думи маркирани със звездички. И без това тук никога не е имало проблем с езика и прекомерно псуване.

Например, постоянно виждам ка*ал, а*алогова цензурирани... досега не ми беше направило впечатление, че съдържат aнaл... ама сега се набива в очи.

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

Този филтър май взе повече да пречи отколкото да помага :) Пък и основните виновници за неговото съществуване лесно го заобикалят...

Link to comment
Share on other sites

Това е проблемът

 

Този филтър май взе повече да пречи отколкото да помага :) Пък и основните виновници за неговото съществуване лесно го заобикалят...

 

Това е проблемът...когато някои хора не могат да си сложат спирачка на устата, дори и след многократни напомняния и забележки, основната маса хора страдат при писането на най-обикновени изречения.

Link to comment
Share on other sites

Това е проблемът

 

 

Това е проблемът...когато някои хора не могат да си сложат спирачка на устата, дори и след многократни напомняния и забележки, основната маса хора страдат при писането на най-обикновени изречения.

 

Е защо да страдаме остaнaлите по този начин?

Има си инструменти за наказание и след като са направени 2-3-4-5 предупреждения и те не са си взели поука, какъв е смисъла от такива членове :) на форума?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Това е проблемът

 

 

Това е проблемът...когато някои хора не могат да си сложат спирачка на устата, дори и след многократни напомняния и забележки, основната маса хора страдат при писането на най-обикновени изречения.

 

Един вид, чакате сега всички да се нервираме и да идем дружно да ги линчуваме с вилите и факлите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Един вид, чакате сега всички да се нервираме и да идем дружно да ги линчуваме с вилите и факлите? :lol:

 

Ами не бих казал. Но има един админомодератор, който е толкова против всякакви "лоши", "нецензурни" и прочее думи и изказвания, па дори и намеци, че се заигра с някакъв форумен филтър, който лично аз дори не знаех, че съществува. 

 

Моите намеци, че цензурата ще доведе до повече беди така и не се отразиха, но реално виждаме какъв е резултатът с наличие на осезаема такава. 

 

ДА, Наско е основният виновник, и Галин, и аз и т.н. и т.н. На всички съм казвал да внимават, но в крайна сметка не може да се спъне човекът и да се промени изкуствено. Предимно аз бивам мащабно попържван по подобни причини, когато започна да правя забележки... Да, съобразяват се за седмица-две, месец, докато държи влага конското и после пак са си същите. Защото те са си такива хора (включвам себе си в тая група). Хора, които наричат нещата с истинските им имена и хора, които мразят розовото. Колкото и филтри да им сложим, те пак ще намерят начин да изразяват себе си. 

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, не е като да са толкова прости, че да не могат. Пък и един културен човек винаги може да се изрази без да използва нецензурни думи, но като цяло да стане ясно какво му е мнението по съответния въпрос, и за майка му на въпроса и за роднините му от женски пол до 9то коляно :)

 

Мисълта ми е, не че не могат, ами че не искат.

 

От друга страна какво пък толкова - тука не е бг-мама че да се впечатляваме толкова от подобни изрази...

Link to comment
Share on other sites

Така е, в днешно време трудно може да впечатлиш с нещо дори и малките деца, но все пак си има някаква граница, която не трябва да минаваш, дори и чатейки с най-близките си познати, най-малко защото този "чат" го четат още сто човека от форума, а и незнайно колко още извън форума. Като толкова ти се ще да се изразяваш по най-доброжелателен и "невинен" начин, използвайки роднините или някои по-специфични органи на отсрещния - прави го с ЛС-та...само че това не върши работа, защото целта е точно да бъде прочетено от всички. А иначе филтърът в този си вид не върши никаква работа, да не говорим пък какъв филтър с изкуствен интелект е нужен за интелигентни индивиди като гадо, наско, мобо или злобила да речем...в близките 20 години не виждам и наченки да се появи подобен.

Link to comment
Share on other sites

Явно. Точно двойните стандарти са причината да се мислят подобни глупости. Ако се налагаха наказания за подобни изцепки, особено и когато говорим за хора (и понякога модератори), които го правят систематично - може би нямаше да цензурираме анaлоговия сигнал...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...