Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

А ти да не мислиш, че ги качват от добра воля? :lol:

 

 

liquid я стига глупости .... Искаш дам и кажеш че го правят на добра воля ...

 

Какъв е проблема да се качва WAREZ на различни сървъри без да се заплаща за това? Не го разбирам. Аз лично съм изкачвал към половин терабайт игри (не на този сървър) без да видя и стотинка за това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много бързо забравихте, какъб беше първоначалния замисъл на waerz-a. Всичко се качваше тук, за да може да се спести външен трафик, който беше по-скъп. А това, че в началото ние качвахме разни неща, беше изцяло на дорбра воля, наистина. Но след като спряха фтп-то, нещата се промениха.

 

Godfather, тия приказки сме ги чували хиляди пъти вече. "Абе не разрахте ли, че Евроком няма нищо общо с японците?!?!", прети това с руснаците и т.н.

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Хубаво е да четеш какво е писал човека преди да се изкажеш по въпроса. Да ти го покажа черно на бяло че най-накрая всички да стоплят, че почти целия екип не работи нито за Евроком, нито за Гигабит, нито пък форума и сайта се хостват от някоя от по-горе споменатите фирми. Сещам се точно за един човек от екипа дето все още работи за Евроком. Други няма.

 

Сигурно и хиляда пъти да ви се каже, че хората които поддържат този сайт вече нямат нищо с Евроком/Гигабит, пак ще си държите на своето.

 

Така сега вече се надявам на всички да им стане ясно.

Link to comment
Share on other sites

Има някви проблеми с пращането e-mail-ите. Днес си смених e-mail адреса и чаках почти 10 часа за да ми дойде писмо с потвърждение. А когато получа PM много рядко идва писмо и то след много часове закъснение

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Хубаво е да четеш какво е писал човека преди да се изкажеш по въпроса. Да ти го покажа черно на бяло че най-накрая всички да стоплят, че почти целия екип не работи нито за Евроком, нито за Гигабит, нито пък форума и сайта се хостват от някоя от по-горе споменатите фирми. Сещам се точно за един човек от екипа дето все още работи за Евроком. Други няма.

Така сега вече се надявам на всички да им стане ясно.

ми добре де що тогава не се вижда от всякаде тоя сайт ами само от евроком и гигабит а ?

Link to comment
Share on other sites

ми добре де що тогава не се вижда от всякаде тоя сайт ами само от евроком и гигабит а ?

да бе, не се вижда, аз съм на бтк и много странно как пиша в него пък не го виждам?

Link to comment
Share on other sites

ми добре де що тогава не се вижда от всякаде тоя сайт ами само от евроком и гигабит а ?

аз пък изобщо не съм в БГ и пиша тук :laughing: Странна работа :woot

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Мейлите сега вече трябва да са наред. Ако някой има проблеми да си чекне първо в spam кошчето :)

бе, нали тоя форум нямаше нищо общо с евроком. да не би мейл сървърите да се поддържат от "екипа" на wrzru.com? :D ... или аз пак нещо не съм разбрал :P

Link to comment
Share on other sites

бе, нали тоя форум нямаше нищо общо с евроком. да не би мейл сървърите да се поддържат от "екипа" на wrzru.com? :D ... или аз пак нещо не съм разбрал :P

Ми някакси е нормално машина в мрежата на евроком да ползва smtp.evrocom.net. E, вече не ползва smtp.evrocom.net тъй като лимита от 100 мейла/ден явно е твърде малък за форума и понеже не можем да направим нищо по въпроса... :)

Link to comment
Share on other sites

бе, нали тоя форум нямаше нищо общо с евроком. да не би мейл сървърите да се поддържат от "екипа" на wrzru.com? :D ... или аз пак нещо не съм разбрал :P

ne znam za smtp survarite ama foruma rulez :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

И цялата тази работа от къде дойде? От смяната на собственика ли?

Я дайте малко инфо за непросветените :)

 

След като изчетох 15 страници...

Искам да Благодаря на Модераторите и Администраторите , че съхраниха форума.

За другото майната му... хубаво беше да го има , но като не може - значи това е!

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

да бе, не се вижда, аз съм на бтк и много странно как пиша в него пък не го виждам?

добре де неправилно съм се изразил.що не може да се теглят филми и музика примерно или игри

Link to comment
Share on other sites

добре де неправилно съм се изразил.що не може да се теглят филми и музика примерно или игри

 

Аз до колкото разбрах... Видим е само форума и главната страница.

 

Останалото явно е още някъде при евроком.

Ако не е така някой да ме поправи...

Link to comment
Share on other sites

Нямам против рекламите. Само се надявам форума и самия сайт да не заприличат чак като на Арена-та, че там вече е прекалено :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...