Jump to content
BulForum.com

Избор на LED, OLED, Plasma TV-та


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, jozo said:

Тея от е-маг са големи тузове, за една вечер 65" стана 2049 лв. :lol: Като цяло гледах клипове в тубата, определено тоя Филипс не е моя телевизор. Не ме грабва, определено ще е LG отново.

 

Някой да е пазарувал от Bros, DataCom и подобни, които излизат в пазарувай? Има наличен на приемлива цена, дали има деетове ако взема от тях? Уж добре са оценени от клиентите....

 

Сега поне вече влиза в на Теди изискванията за качество. :D 

Какво не ти хареса в модела?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, при почти еднакви други условия, АКО един телевизор е с 600 лв примерно по-скъп, нима отричаш вероятността да е по-качествен?

Аз говорех точно в термини като вероятност, а не че няма изключения от всяко правило. Отделно приех, че е възможно последните години марка като Филипс да е станала Ок.

 

Примерно при захранванията, за 650W да кажем, едни се движат около 130-40 лв, други стигат дори 300 лв. При вторите огромна вероятност да има по-качествени компоненти, японски кондери, да дава по-добри и стабилни напрежения и т.н. Като и там има по-лоши и по-добри марки.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tedy said:

Добре де, при почти еднакви други условия, АКО един телевизор е с 600 лв примерно по-скъп, нима отричаш вероятността да е по-качествен?

Аз говорех точно в термини като вероятност, а не че няма изключения от всяко правило. Отделно приех, че е възможно последните години марка като Филипс да е станала Ок.

 

Примерно при захранванията, за 650W да кажем, едни се движат около 130-40 лв, други стигат дори 300 лв. При вторите огромна вероятност да има по-качествени компоненти, японски кондери, да дава по-добри и стабилни напрежения и т.н. Като и там има по-лоши и по-добри марки.

 

Зависи дали говорим за моментна цена или MSRP. Ако говорим за моментна цена - отричам, да. Ако говорим за MSRP - не, не отричам.
В случая ти обсъждаше моментната цена. Както виждаш, моментната цена се промени. Това обаче по никакъв начин не промени продукта.

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип гледам с недоверие на разни моментни и "промоционални" цени. Най-често подобни цени са "истинските", другите са надути по най-различни причини. Онова там в началото конкретното даже вече не го помня, бързо започнах да говоря "по принцип". И за моите нагласи, с които не ангажирам никого. Отново, от всяка марка може и да се намери нещо читаво. Може би само от Neo и подобни (crown... и др.) не може. Но дълги години Филипс за мен беше приравнена точно на такива марки. Може и да е Ок положението сега. При мониторите дълго време си бяха евтинджоси, като гледам там май още си е подобно положението, наскоро като търсех монитор, нямаха от по-висок клас модели, а и по-скъпите около 1200 лв едни 43-аци, гледах доста оплаквания.

Иначе се съгласих, че може би само Самсунг през почти цялото време съм имал негативно отношение, и при монитори, и при телевизорите. Но и там не мога да говоря с някаква увереност, защото пък Самсунг си бяха от най-купуваните, и е нормално и там да има най-много оплаквания.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

 

Сега поне вече влиза в на Теди изискванията за качество. :D 

Какво не ти хареса в модела?

 

Като начало не ми хареса картината, като все пак трябва да се има предвид, че това зависи от качеството на техниката, с която е сниман клипа, какво качество е качен, какво качество пускат на самия ТВ и т.н. Та това ще е много субективно. На един от клиповете се виждаше самата честота, как пулсира екрана, в един момент се стабилизира. Цветовете на ЛГ-то сякаш са по ярки и ясни или аз така ги видях. Самсунг пък в тоя клас бяха под всякаква критика и тотално затвърдих мнението си, че тяхната картина не ми харесва. Във високия клас сигурно е друго, но тея са отврат. Другото, което не ми хареса, но то пак ще е субективно са самите менюта. Казвам субективно, защото съм свикнал както казах с WebOS и Андроида ми е странен. С това сигурно се свиква де. Другото, което не ми хареса беше дистанционното. Определено меджика на LG e доста по-яко и ми харесва повече. Все пак дебна няколко дни и ще видя, какво ще реша последно, ако ударя някакво намаление скачам веднага на ЛГ-то. Като цяло и семейния съвет се събра и жената каза искам ЛГ. :lol:

 

П.П. Трябва да се има предвид, че клиповете ги гледах на телефона, който е Xiaomi, а той е с Amoled от Самсунг, та знае ли човек. :rofl:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

То е ясно, че дадена марка е Ок в една техника, често не е Ок в друга... та самсунг телефоните е ясно че са добри (поне като хардуер, а като софтуер си имат доста противници).

Колкото до картината в магазините... да не забравяме, че аз като лек конспиратор, не е трудно да се възприеме някаква политика в даден магазин да се направи "уклон" в полза на дадена марка или серия техника (телевизори или друго) чрез различни похвати, вкл. настройка на картините така че едни да предават по-кофти (въпреки че може да не са зле), други да са настроени по-добре. Затова аз лично вече не ходя да оглеждам по магазини и там да си правя някакви генерални изводи. Съответните мостри може да са работили дълго, дълго да са били избузени и мн. др. фактори.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jozo said:

 

Като начало не ми хареса картината, като все пак трябва да се има предвид, че това зависи от качеството на техниката, с която е сниман клипа, какво качество е качен, какво качество пускат на самия ТВ и т.н. Та това ще е много субективно. На един от клиповете се виждаше самата честота, как пулсира екрана, в един момент се стабилизира. Цветовете на ЛГ-то сякаш са по ярки и ясни или аз така ги видях. Самсунг пък в тоя клас бяха под всякаква критика и тотално затвърдих мнението си, че тяхната картина не ми харесва. Във високия клас сигурно е друго, но тея са отврат. Другото, което не ми хареса, но то пак ще е субективно са самите менюта. Казвам субективно, защото съм свикнал както казах с WebOS и Андроида ми е странен. С това сигурно се свиква де. Другото, което не ми хареса беше дистанционното. Определено меджика на LG e доста по-яко и ми харесва повече. Все пак дебна няколко дни и ще видя, какво ще реша последно, ако ударя някакво намаление скачам веднага на ЛГ-то. Като цяло и семейния съвет се събра и жената каза искам ЛГ. :lol:

 

П.П. Трябва да се има предвид, че клиповете ги гледах на телефона, който е Xiaomi, а той е с Amoled от Самсунг, та знае ли човек. :rofl:

 

Директно ти казвам, че нищо не си видял по отношение на картината с това видео. :D Трептенето се получава от камерата. На последните ми два телефона, като вдигна да снимам телевизора, има трептене. Предполагам, че ако вдигнеш твоя телефон срещу телевизора, също ще видиш как трепти. Получава се заради разликата между опресняването на телевизора и фреймовете на видеото. В един момент ще се оправи, а после пак ще се развали. С повечето телефоните/камери е така.
Представа от видео можеш да добиеш единствено ако и двата телевизора се снимат един до друг. Дори тогава не можеш да добиеш реалната представа, а само ще видиш, че има някаква разлика. Кой е по-добър - не е ясно.

 

Другите две щом не са ти харесали, значи не е твоя телевизор наистина. 
Сега като се замисля, щом ще е затворен в секция, няма да можеш да се възползваш пълноценно и от Амбилайт-а.

 

За ЛГ препоръчвам или да гледаш нещата от 8-ма серия нагоре, или да стиснеш малко зъби, да събереш повече пари и да купиш ниските серии на ОЛЕД-ите.
Така или иначе обаче, при положение, че си се спрял на конкретна марка, нямаш особено голям избор. Определяш бюджета и гледаш какво пада най-близко в него. Няма особено поле за дискусия и препоръки. :) 

Link to comment
Share on other sites

Аз за това казах, че за картината е много субективно. На мен ми харесва повече на ЛГ картината така да го кажа, комбинирано с другите неща, за това казах че не ме грабва и не е моя телевизор.

 

Реално ще е на стената монтиран, но от двете страни има 2 модула на секцията. Не могат да се мърдат на страни, че е точно толкова голяма колкото и стената. 

 

ОЛЕД няма да е със сигурност, мога да ги дам парите, но предпочитам да ги вложа в други неща в къщата, отколкото в телевизор. Та бюджета е горе долу тоя и няма да го надвиша, та варианта остава тоя. Ако падне нещо от 8-ма серия на подобна цена, мога да се замисля, но до там.

Link to comment
Share on other sites

Днес пристигна и това чудо на техниката, за съжаление днес няма да мога да го тествам, та ще си играя с прахосмукачката. :D Тея тикви от е-маг днес ми пратиха стойката за стената, та не мога да го монтирам. Вчера си накупих дюбели и прочие, подготвих машините да дупча стената и греда.... Нищо де, утре ще го сложа и ще дам преки впечатления.

 

Имах леки премеждия с транспорта, добре че взех Берлингото, че с кашона е 170 на 100 см... В офиса направих атракция, всички съседни офиси дойдоха да зяпат, все едно не са виждали голям телевизор, то беше цъкане, ахкане кво било това "прасе" и т.н.

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jozo said:

Днес пристигна и това чудо на техниката, за съжаление днес няма да мога да го тествам, та ще си играя с прахосмукачката. :D Тея тикви от е-маг днес ми пратиха стойката за стената, та не мога да го монтирам. Вчера си накупих дюбели и прочие, подготвих машините да дупча стената и греда.... Нищо де, утре ще го сложа и ще дам преки впечатления.

 

Имах леки премеждия с транспорта, добре че взех Берлингото, че с кашона е 170 на 100 см... В офиса направих атракция, всички съседни офиси дойдоха да зяпат, все едно не са виждали голям телевизор, то беше цъкане, ахкане кво било това "прасе" и т.н.

 

Честито! Яки машини са и със сигурност ще си доволен. За този размер си мисля, че по-добре щеше да е 8К варианта, но и 4К не е никак зле. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Честито :) ! Яко е.

Ама малко типично в мой стил да вкарам и това: Само да имаше и свястно съдържание, което да се гледа на него :rolleyes: . К'во да гледаш... Фермата, разни маскирани "певци" и подобни щуротии.

Виж, ако ще го ползваш за монитор на компютър, някоя игрица и т.н., супер.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

 

Филми.

Хаха, тука не ми отваряй устата :) .

От 100 филма които съм гледал последните години, 2 или 3 да мога да им дам над 3/10. Толкова е паднало нивото, масово се разчита само на някакви шарени CGI ефекти, и никъв смисъл.

Именно затова от много години хич не се интересувам от телевизори, някъв 43" тука колкото да има. Виж, за монитори, "моя" дето го чаках 43" 120 Хц нещо се е изчерпал навсякъде, а тъкмо беше се появил някъде на по-ниска цена.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jozo said:

Днес пристигна и това чудо на техниката, за съжаление днес няма да мога да го тествам, та ще си играя с прахосмукачката. :D Тея тикви от е-маг днес ми пратиха стойката за стената, та не мога да го монтирам. Вчера си накупих дюбели и прочие, подготвих машините да дупча стената и греда.... Нищо де, утре ще го сложа и ще дам преки впечатления.

 

Имах леки премеждия с транспорта, добре че взех Берлингото, че с кашона е 170 на 100 см... В офиса направих атракция, всички съседни офиси дойдоха да зяпат, все едно не са виждали голям телевизор, то беше цъкане, ахкане кво било това "прасе" и т.н.

1.jpg

Честито,  супер ТВ :))

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tedy said:

Хаха, тука не ми отваряй устата :) .

От 100 филма които съм гледал последните години, 2 или 3 да мога да им дам над 3/10. Толкова е паднало нивото, масово се разчита само на някакви шарени CGI ефекти, и никъв смисъл.

Именно затова от много години хич не се интересувам от телевизори, някъв 43" тука колкото да има. Виж, за монитори, "моя" дето го чаках 43" 120 Хц нещо се е изчерпал навсякъде, а тъкмо беше се появил някъде на по-ниска цена.


Започни да си избираш филмите по-добре значи. :D Има качествено кино. Надали си гледал всички хубави "стари" филми от изминалите 15 години.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Честито! Яки машини са и със сигурност ще си доволен. За този размер си мисля, че по-добре щеше да е 8К варианта, но и 4К не е никак зле. :thumbsup:

 

Благодаря! Оставам верен на марката, сменям старото с ново LG. Отделно накупих и други на майка ми, сестра ми, тъщата, абе за всички. :grin:

 

Бях загледал един 9-та серия 8К, ама докато се чудих какво точно да взимам, дали да не е оня Филипс дето Ангел предлагаше и отиде цената в тавана. То за тоя жена ми ме номинира за изгонване от къщата, с оня щях да си спя на двора и да си гледам 8К. :D

 

 

30 minutes ago, tedy said:

Честито :) ! Яко е.

Ама малко типично в мой стил да вкарам и това: Само да имаше и свястно съдържание, което да се гледа на него :rolleyes: . К'во да гледаш... Фермата, разни маскирани "певци" и подобни щуротии.

Виж, ако ще го ползваш за монитор на компютър, някоя игрица и т.н., супер.

 

Благодаря. Ами то няма много, ама стария просто ми е вече малък. Той е точно 42" и сега ще го командировам горе в спалнята. Иначе зетя уж ще носи ся някаква конзола да цъкаме, та да видим как ще е. Ако не, ще кажа на детето, да си поръча за коледа конзола. :lol:

 

7 minutes ago, ARPAnet said:

Честито,  супер ТВ :))

Мерси, ще го видим що за стока е.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, w00x said:


Започни да си избираш филмите по-добре значи. :D Има качествено кино. Надали си гледал всички хубави "стари" филми от изминалите 15 години.

 

Съгласен съм. Последните 3 филми, които гледах бяха еднотипни и много тъпи.

Но пък съм попадал и на стрхотни такива. Пандемията забави много неща, така че сега излизат много филми. Избор има. Има и много сериали, и мисля че нивото там е много високо заради борбата на HBO/Netflix/Hulu.... не знам FOX дали са ионкуренция. 

 

П.С.

@w00x Гледал ли си качествени uhd/4k филми свалени от интернет? Проблема в моя телевизор ли е или този тип рипове са калпави?

 

П.П.С.

@jozo Препоръчвам ти да разгледаш темата за media server, ако ще гледаш филми от интернет, а не по ТВ канали. Супер удобно е. Изобщо не се занимаваш със свалене, прехвърляне .... 

Link to comment
Share on other sites

Естествено има и някои попадения. Може би изискванията ми за филми са относително големи, защото наистина впечтленията ми са за изключително голямо % тъпотия.

Сериали има някои добри, на фона на милиони боклуци. Аз лично обаче сериали рядко следя и са много малко, и не по ТВ, защото изискват внимание, нерви, време и ангажимент да се следят.

 

За торентите, това дали се води 4К торента не означава много. Може да е в 4К резолюция, а да е бил ъпскейлван примерно от 1080п, и тогава естествено качеството ще е кофти. Или лошо компресиран, или с малък битрейт, има много фактори.

Попадал съм на добри релийзи, до голяма степен размера в гигабайти има директна връзка като се сравняват различни релийзи.

Филми не знам, ама гледам напоследък излизат доста яки хип-хоп музики от мои общо взето "любимци", та виж в някоя по-яка озвучителна система бих инвестирал. Ама то вече и рядко да имам хъс да надуя нещо музика, остаряваме :Р .

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vikktorpenchev said:

 

Съгласен съм. Последните 3 филми, които гледах бяха еднотипни и много тъпи.

Но пък съм попадал и на стрхотни такива. Пандемията забави много неща, така че сега излизат много филми. Избор има. Има и много сериали, и мисля че нивото там е много високо заради борбата на HBO/Netflix/Hulu.... не знам FOX дали са ионкуренция. 

 

П.С.

@w00x Гледал ли си качествени uhd/4k филми свалени от интернет? Проблема в моя телевизор ли е или този тип рипове са калпави?

 

Не свалям 4К филми, защото телевизорът ми е Full HD. :)
Бях свалил един преди седмица. Не видях проблем с релийса. Какви проблеми виждаш ти?

 

9 minutes ago, tedy said:

Естествено има и някои попадения. Може би изискванията ми за филми са относително големи, защото наистина впечтленията ми са за изключително голямо % тъпотия.

Сериали има някои добри, на фона на милиони боклуци. Аз лично обаче сериали рядко следя и са много малко, и не по ТВ, защото изискват внимание, нерви, време и ангажимент да се следят.

 

За торентите, това дали се води 4К торента не означава много. Може да е в 4К резолюция, а да е бил ъпскейлван примерно от 1080п, и тогава естествено качеството ще е кофти. Или лошо компресиран, или с малък битрейт, има много фактори.

Попадал съм на добри релийзи, до голяма степен размера в гигабайти има директна връзка като се сравняват различни релийзи.

Филми не знам, ама гледам напоследък излизат доста яки хип-хоп музики от мои общо взето "любимци", та виж в някоя по-яка озвучителна система бих инвестирал. Ама то вече и рядко да имам хъс да надуя нещо музика, остаряваме :Р .

 

Ами, колко да са големи тия изисквания за филми? Кой е филм, който ти харесва?

Голяма част от сериалите вече се развиват основно в рамките на един сезон от 6-7-8 епизода, та няма какво толкова да им се следи.

 

Не е нужно да надуваш музиката, за да се насладиш на добра озвучителна система.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

 

Не свалям 4К филми, защото телевизорът ми е Full HD. :)
Бях свалил един преди седмица. Не видях проблем с релийса. Какви проблеми виждаш ти?

До сега не съм видял кой знае каква разлика междъ 4К и 1080p за сметка на ГБ и за това предположих, че може и в ТВ-то ми да е проблема. 

 

2 minutes ago, w00x said:

Не е нужно да надуваш музиката, за да се насладиш на добра озвучителна система.

Хубав бас се чува и на тихо. Даже е още по оргазмично, но всичко зависи и от музиката. 

Аз слушам транс на слушалки, но знам че комшиите обичат метъл, за това го пускам без слушалки :punk

Мисълта ми беше, че и от слушалките може много да се изкефиш. Дори може да чуеш неща, които не си чувал преди :D 

Link to comment
Share on other sites

Дали надута в класическия смисъл или тихо но да чувам баса... все  съседите ще чуват бая. Не мога на съвсем пък тихо да се насладя, особено на хип хопа, но това е отделна тема.

Да, на слушалки слушам 99% (когато слушам, все по-рядко), но идеята ми беше, че поне при музиката ми, се появяват нови добри парчета.

 

Иначе всеки който се е вглеждал в резолюциите и качеството по-така, знае покрай начините на кодиране (4-0-0, 4-2-2, 4-4-4) и не само, че при перфектни условия, 4К резолюция ще изглежда по-добре на 1080п монитор, от 1080 релийз. Ако се вгледа човек де.

Затова има смисъл от 4К, макар преди години и аз да неглижирах този "проблем". Разликата не е голяма и за не много претенциозен човек е нищожна, често и аз свалям 1080п с презумпцията, че свалям поредната боза :D , която не си заслужава повече.

 

Иначе изискванията ми за филми... ми да не са тъпи. Много малък % които съм свалял излизат от тази графа, съжалявам. Рядко са такива, които да кажа "доволен съм че го свалих и изгледах". Масата са такива, че накрая си казвам "само дето си загубих 2ч. от живота".

"Старите" съм ги гледам по 100 пъти, и телевизиите се грижат да не забравим филми като Терминатор, Умирай Трудно, Транспортер и всички останали отпреди 20-40 години. Ето, ся гледам пак дават "Скорост" първата серия :lol: .

 

Link to comment
Share on other sites

Виж как ми отговаряш на елементарния въпрос.  :D 

 

33 minutes ago, w00x said:

Кой е филм, който ти харесва?

 

13 minutes ago, tedy said:

Иначе изискванията ми за филми... ми да не са тъпи. Много малък % които съм свалял излизат от тази графа, съжалявам. Рядко са такива, които да кажа "доволен съм че го свалих и изгледах". Масата са такива, че накрая си казвам "само дето си загубих 2ч. от живота".

"Старите" съм ги гледам по 100 пъти, и телевизиите се грижат да не забравим филми като Терминатор, Умирай Трудно, Транспортер и всички останали отпреди 20-40 години. Ето, ся гледам пак дават "Скорост" първата серия :lol: .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ми как да ти отговоря.. За моя изтънчен философски вкус повечето са тъпи :P.

Трябва да има някаква смислена фабула, която да те накара поне косъм да се замислиш за нещо. А те повечето залагат единствено на CGI визуални ефекти. Разбирам, има хора, които се кефят на такива и не гледат много да мислят или да виждат смисъл, но аз отдавна вече не гледам основно разните ефекти, където зад тях стои празнота във всеки смисъл. Вкл. сайтовете последните години се извратиха до неузнаваемост - огромни картинки и безсмислени слогани, а реална и полезна информация ако търсиш - ку*ец.

Но това си е само мое виждане за нещата, не ангажирам никого с него. Просто чалгия в световен мащаб :Р . Винаги могат да се намерят и стойностни неща из океана от помия, естествено. На мен вече ми писна да ги търся и отсявам преди да съм ги гледал, затова и вече тегля по 2 филма на година ако и толкова.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, tedy said:

Ми как да ти отговоря.. За моя изтънчен философски вкус повечето са тъпи :P.

Трябва да има някаква смислена фабула, която да те накара поне косъм да се замислиш за нещо. А те повечето залагат единствено на CGI визуални ефекти. Разбирам, има хора, които се кефят на такива и не гледат много да мислят или да виждат смисъл, но аз отдавна вече не гледам основно разните ефекти, където зад тях стои празнота във всеки смисъл. Вкл. сайтовете последните години се извратиха до неузнаваемост - огромни картинки и безсмислени слогани, а реална и полезна информация ако търсиш - ку*ец.

Но това си е само мое виждане за нещата, не ангажирам никого с него. Просто чалгия в световен мащаб :Р . Винаги могат да се намерят и стойностни неща из океана от помия, естествено. На мен вече ми писна да ги търся и отсявам преди да съм ги гледал, затова и вече тегля по 2 филма на година ако и толкова.


Пак не ми отговори с конкретни заглавия......

През целият ти живот, не ти е харесал нито един филм, който можеш да назовеш? Замислял ли си се, че просто не харесваш филмовото изкуство като цяло, а не конкретни филми, които излизат в момента? :D 

Наистина не знам какво гледаш, което залага само на CGI. Само блокбъстъри ли гледаш? Къде ги намираш тия филми? Топ 10 на Замунда? Сериозно питам.

 

Ето ти филми с фабула. Тези гледал ли си ги?

 

Straight Outta Compton (2015) - IMDb (дано си го гледал този, щом си хип хоп фен :D . Иначе е несериозно)

Elite Squad (2007) - IMDb

Elite Squad 2: The Enemy Within (2010) - IMDb

Victoria (2015) - IMDb

The Lobster (2015) - IMDb

The Killing of a Sacred Deer (2017) - IMDb

The Walk (2015) - IMDb

The Invisible Man (2020) - IMDb

Molly's Game (2017) - IMDb

Bridge of Spies (2015) - IMDb

Volver (2006) - IMDb

Ford v Ferrari (2019) - IMDb

Knives Out (2019) - IMDb

The Platform (2019) - IMDb

The Favourite (2018) - IMDb

Uncut Gems (2019) - IMDb

Ready or Not (2019) - IMDb

The Handmaiden (2016) - IMDb (много е добър този.)

Parasite (2019) - IMDb

The Chaser (2008) - IMDb (Един от любимите ми Корейски филми е това)

The Night Of (TV Mini Series 2016) - IMDb (А това е можеби най-добрия сериал, който съм гледал)

Verónica (2017) - IMDb

BlacKkKlansman (2018) - IMDb

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) - IMDb

Sicario (2015) - IMDb

Sicario: Day of the Soldado (2018) - IMDb

Us (2019) - IMDb

Get Out (2017) - IMDb

Hereditary (2018) - IMDb (един от най-смущаващите ужаси, които съм гледал. Наистина ужас.)

Happy Death Day (2017) - IMDb (изненадващо ангажиращи филми, които по принцип изглеждат като клишета от началото на 2000-те, в стил "Знам какво направи миналото лято". Не са.)

Happy Death Day 2U (2019) - IMDb

Tell No One (2006) - IMDb


И това са една малка част, която мога да ти препоръчам. Филми има, просто трябва да се потърси повече, за да се отсее плявата на популярното.

 

Сега ако ми кажеш, че си ги гледал всичките и не са ти харесали, виж първото изречение най-горе, което по принцип написах на шега. :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...