Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледам за 2ри път SG1 и Atlantis. Верно сюжета на Атлантис изглежд леко тъп както каза liquid. Компенсират откъм ефекти и помня, че след 2рия сезон става по-интересно, но първите серии са като изсмукани от пръстите. Можеха да се справят мнооого по-добре.

 

 

Липсата на качествена дългосрочна история компенсират с добрите персонажи (развиват се в по-късните сезони), по-адекватната от SG1 игра и сценарий.

Link to comment
Share on other sites

Ще имаме 12-ти, но за съжаление ПОСЛЕДЕН сезон на TWO AND A HALF MEN

 

GREY'S ANATOMY продължава смело с 11-ти сезон

 

Слава богу няма да има HOW I MET YOUR DAD...

Link to comment
Share on other sites

Според мен и персонажите в SG1 са по-добри, но и 2та филма са ми от любимите.

 

Прекалено плоски ми изглеждат, практически без развитие. О`ниил не мръдва и на сантиметър от ден едно. Все го играе идиот, който в последния момент изведнъж излиза със гениални решения. Тиилк - боеца философ също не се променя. Само Даниел Джаксън израства от книжен плъх до командос. Глупаво и нелогично развитие в интерес на истината. Много е нелепо да гледаш професор с напомпани мускули. Алтернативния му персонаж в атлантис си се развива напълно адекватно. Подобряват му се социалните способности и е в центъра на много добри комични моменти, но си е непохватния професор енциклопедист до края. От друга страна тяхната алтернатиа на тиилк е много по-зле оформен, а може би и изигран характер. А Тейла пък е един от най-слабо изиграните персонажи за които се сещам. Там просто играта е слаба. Та не е еднозначен въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Има нещо такова. Единственото което ме подразни в Атлантис - ако се замислиш как тези 2мата (Тейла и Ронан ... варварина) се присъединиха към групата - ще ме извиняват но е напълно нелогично ей тъй срещат някакви случайни хора и хайде в екипа. 

 

SG1 - Верно O'Нийл си е същия военен, чийто аналог е Джон Шепард, а той в първите серии не играеше особенно добре. От 3тия сезон нататък е доста по-добре.

 

Единствено "Призраците" ми се сториха много плоско измислени - ебаси безсмъртните вампири хранещи се през ръцете си и изсмукващи "години" от живота на хората. Сигурен съм че можеха да измислят нещо по-добро. Егати да бяха копирали идея от някоя игра като Старкрафт примерно и да бяха направили зерги или някакъв вид умни буболечки щеше да е далече по-смислено. 

 

Не ме разбирай грешно - филма много го харесвам и сега си гледам за пореден път всички сезони, но някак повече логика и смисъл имаше в SG-1. На всичкото отгоре атлантис помня че много тъпо го привършиха ей тъй в рамките на 2 серии колкото да се отърват  - общо взето същото, ако ги бяха изтрепали в следствие на някакъв инцидент. 

 

Да не говоря пък каква боза из***ха с Universe ама това си е мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая! :)

 

#TheMentalist

 

Първите сезони много ми харесаха. Но последните два сезона нещо го разводниха, дори ми изскочи от главата как свършваше, до такава степен изгубих интерес към този сериал.

Link to comment
Share on other sites

Щастлива съм, че ще продължат The Mentalist, въпреки че се очакваше това да е последния сезон. Знам, че го осраха, но ще продължавам да го гледам докато има сезони. 

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах House of Cards и се чудя защо по дяволите не съм го гледала досега... никой хорър не е толкова зловещ и брутален като този сериал.

Link to comment
Share on other sites

някой гледал ли е The Following?

Почнах го, но нещо не успя да ме спечели

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кухня

Случайно го намерих. Много приятен руски комедиен сериал. Хуморът е добър, сериалът е разтоварващ и има много добри моменти, доста съм се смял. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...