Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

По тази логика след няколко седмици консумиране на храна за кучета ще започне да ти харесва :)

 

В момента съм толкова пристрастен към House of Cards, че не знам какво ще правя с живота си, след като изгледам последните два епизода.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Успях да изгледам точно половин серия от Being Human... ужас и безумие!!! Толкова некадърно нещо сигурно много трудно се прави. 

 

Being Human -Кой сериал?Този или този?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Охо, английския е 5 сезона? Тъкмо приключих всичко излъчено на хамериканския. И получих 7дневен бан от CS:GO заради тъпия Булсат, ще има зацикляне!

Link to comment
Share on other sites

True Detective!След Breaking Bad го нареждам на второ място.Отлична актьорска игра,особенно на Матю Маконахи,заплетена история и невероятен сценарий.В началото почва малко бавно,до момента в който започва да се разкрива историята...който не го е гледал,има 6 епизода :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

True Detective е шедьовър! Яд ме е, че го гледах много разпиляно, а не наведнъж; определено си развалих въздействието от мрачната и тежка атмосфера, която е един от основните плюсове на този сериал. Втори сезон, моля! Колкото се може по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

True Detective е шедьовър! Яд ме е, че го гледах много разпиляно, а не наведнъж; определено си развалих въздействието от мрачната и тежка атмосфера, която е един от основните плюсове на този сериал. Втори сезон, моля! Колкото се може по-бързо.

Да, наистина трябва да се гледа наведнъж за пълно съпреживяване. Но не съм сигурна, че когато започне втори сезон ще мога да го изчакам да свърши и тогава да седна да го гледам. Прекалено много ще ме сърби. 

 

Някакъв Believe почна... ще го видя за какво става дума заради J.J.Abrams.

Link to comment
Share on other sites

True Detective!След Breaking Bad го нареждам на второ място.Отлична актьорска игра,особенно на Матю Маконахи,заплетена история и невероятен сценарий.В началото почва малко бавно,до момента в който започва да се разкрива историята...който не го е гледал,има 6 епизода :))

Подкрепям с две ръце и за двата сериала.

 

Иначе препоръчвам Mad Men, който е по-спокоен сериал, но третира доста дълбоки проблеми на обществото и пак се прави дисекция на различни човешки характери и черти.

Link to comment
Share on other sites

Аз изгледах първи и втори епизод на True Detective и едва ги изтраях. Тъй като много го хвалят, ще изгледам целия сезон, но мисля, че ще е поредният Breaking Bad, който на моменти просто вървеше на фона, докато аз си цъках на телефона...

Link to comment
Share on other sites

Ако ви се гледа готин комедиен сериал може да си припомните Доживотна присъда.

 

Страхотно американско филмче, за едно много лудо семейство. Серийте са качени във Vbox и от скроо си го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...