Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Helix гледа ли го някой? Аз ще си го запазя за утре вечер, когато съм на работа, но много хора очакват много от него.

 

The Fall - Джилиън Андерсън с британски акцент. Какво повече да кажа? фак йеа.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Helix гледа ли го някой? Аз ще си го запазя за утре вечер, когато съм на работа, но много хора очакват много от него.

 

The Fall - Джилиън Андерсън с британски акцент. Какво повече да кажа? фак йеа.

Много е тъпо, че тряя да го чакаш всяка седмица да излиза, а епизодите не са с някакви самостоятелни сюжети, а е като един филм разделен на части, така че моят съвет е да изчакате целия сезон, защото сега ме е яд, че си го пуснах. 

Link to comment
Share on other sites

Изгледах 1-ви и почти целия 2-ри сезон на Breaking Bad...средна работа засега. Може би след всичките суперлативи и препоръка, очаквах нещо невиждано.Дано да се раздвижи скоро ;)

Link to comment
Share on other sites

Много силен "сезон" на Шерлок. Само жалко, че трябва да чакаме 1 година до следващия.

Лично аз се надявах да махнат жената на Уотсън, ама те са решили да я направят мада фака, за да се впише в отбора.

Впрочем аз сега разбрах, че Майкрофт е един от създателите/сценаристите на сериала. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Ако търсите нещо ново и забавно за гледане, със сигурност ще ви допадне сериала "Кухня", даваха го по БТВ Комеди. Не познавам човек, който да е казал лоша дума за него. Повече информация за сериала и епизодите му можете да намерите тук: http://seriali.bg/seriali/kuhnya .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започна и втори сезон на Banshee, който не го е гледал, незабавно да поправи тази грешка...няма да съжалява.

 

Много добър. Още с първия сезон ми стана любим. Музиката към интрото е трепач. Тъй като не успях да намеря качествена extended версия, си направих една :) :P.

Заедно с Баншето следя и Шеймлес - също уникален. Днес ми свършва Американ хорор сторито и остават само другите два :(

Link to comment
Share on other sites

Banshee  и аз подкрепям, че е много добър. Като че ли не е много известен и популярен, но пък е на ниво. Бях видял миналата година,когато някой тук го препоръча и от първия епизод много ми хареса.

 

Онзи ден пробвах Agents of SHIELD по Марвел, но едвам му изтърпях първата серия и го спрях 

 

Изгледах 1-ви и почти целия 2-ри сезон на Breaking Bad...средна работа засега. Може би след всичките суперлативи и препоръка, очаквах нещо невиждано.Дано да се раздвижи скоро  ;)

 
Breaking Bad става наистина интересен и се раздвижва някъде към средата на 3-тия сезон. И аз преди това докато стигна до там, едва ли не съм се насилвал по някой път да гледам. 
Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

 

 

Breaking Bad става наистина интересен и се раздвижва някъде към средата на 3-тия сезон. И аз преди това докато стигна до там, едва ли не съм се насилвал по някой път да гледам. 

 

Ще ме накарате пак да почна да го гледам тоя сериал :lol: Аз гледах първи сезон, 1-2 серии от втори и го изтрих :D

Link to comment
Share on other sites

Мудността и натварващия ефект, които трябва да изтърпиш си заслужават :D Един път след това отпушил се, става съвсем различен 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера за каква мудност си говорите. Мен ме грабна от първи епизод на първи сезон и не ме пусна до края. Само дето отпуск не си взех да го гледам...

Link to comment
Share on other sites

Ми в началото не е толкова динамичен, действието едвам-едвам се точи. Само едни непрестанни диалози има между героите. И на всичкото отгоре мен лично Скайлар много ме т'вареше :D

Link to comment
Share on other sites

Ми в началото не е толкова динамичен, действието едвам-едвам се точи. Само едни непрестанни диалози има между героите. И на всичкото отгоре мен лично Скайлар много ме т'вареше :D

Да, общо-взето това е и моето мнение за филма (или поне за първи сезон, защото повече не успях да издържа). Все пак ще му дам втори шанс пък да видим :)

Link to comment
Share on other sites

 И на всичкото отгоре мен лично Скайлар много ме т'вареше :D

Хаха, и мъжа ми много и се дразнеше и само се ядосваше :) Аз я разбирах. А за мен в диалозите и дори в мълчанието имаше много повече динамика и екшън отколкото в който и да е друг сериал. Емоцията, която изпитах докато го гледах беше близка до тази при четенето на хубава книга - превзема те целия, поглъща те и те връща на света малко по-различен. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...