Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Как може още да гледаш тази глупост?

 

Яд ме е, че вече не се правят качествени Сай-Фай продукции. По този повод отворих архивите на многотерабайтовия ми медия център и започнах отново със Stargate Atlantis, разбира се в HD. :)

Винаги можеш да изгледаш и Entreprise. Дори и само заради Jolene Blalock си струва :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Винаги можеш да изгледаш и Entreprise. Дори и само заради Jolene Blalock си струва :).

Няма да ти казвам колко пъти съм го гледал. За последно май беше в началото на лятото, когато пак нямаше какво да се гледа от новите продукции. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз виждам само до 12-ти, но си права. Но за мен е все едно. За мен сериалът свърши в края на 3-ти сезон. А и в крайна сметка може да искат

да разнищят цялата псевдоunderground организация

.

Link to comment
Share on other sites

За мен сериалът свърши в края на 3-ти сезон.

 

Горе-долу съм съгласен. Като цяло доста сериали вече ми доскучаха. Преди зарязвах всичко, за да изгледам дневната доза, а сега ми се трупат по два-три неизгледани епизода на сериал. 

 

Btw, тези дни зяпам трети сезон на Homeland - отдавна не съм бил изненадван така, както от врътката в края на четвърти епизод. Светна ми точно 2 секунди, преди да разкрият :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Homeland добре ли продължава? Малко съм скептично настроен след края на миналия сезон (не че края беше лош, просто ме е страх да видя как ще развият нещата след това). Вече сигурно 5-6 епизода съм пропуснал, може да изчакам да излезне целия сезон и тогава на един път да го изгледам.

 

А...ако мога да попитам за едни важен спойлер относно новия сезон?

 

 

Tits?

 

Link to comment
Share on other sites

Някак си логично след игралните филми и The Walking Dead стигнах до Death Valley

death-valley-t-series-n1.jpg

 

След набързо изгледаните 3 сезона на първиия сериал с тежък драматичен привкус се натъкнах на ексцентричния "Долината на смъртта",който го бях изтеглил и забравил юни  :lol:

Става за отпускане след тежък работен ден  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Баси,един сериал да ми хареса от MTV,а то само един сезон-от 2011.Визирам Death Valley

http://youtu.be/wAT6E2lHUUc

Особено внимание бих искал да обърна на завладяващите персонажи от женския каст във всичките му разновидности-човеци,зомбита,вампири...  :lol:

П.С.Определено най-шантавия сериал!

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Хм, има потенциал новия менталист. Дано само не го направят прекалено като другите - случайно убийство всяка седмица за 4 сезона без главна история (като така хубавия едно време Bones).

Link to comment
Share on other sites

HIMYM  е абсолютна трагедия вече... Дано приключат по-бързо... А беше толкова приятен сериал...

Няма как да не се съглася с теб. До колкото знам това ще е последен сезон ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, да, отдавна знаем, че е последен, но това си е точно влачене по черва. Последната серия просто не мога да я коментирам...

 

Мисля, че нещата могат да се обобщят по следния начин тая година:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OZgDvuq2mKo

 

Някак си понесохме жестокия факт, че Барни се оказа гей в реалността, но това вече едва се трае.... 

Link to comment
Share on other sites

Аааааз се надявам, че няма да се стигне до разследване и това ще е последното сезонче. Не знам.

Със сигурност е последен, още от миналия сезон се знаеше. Аз затова се чудя накъде водят историята в оставащите още няколко епизода. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Revenge е доста силен епизод преди ваканцията. Двама мъже и половина също малко живнаха през последните епизоди. Саутпарк пък се гавриха с гейм ъф троунс 2-3 серии, а последната серия също не беше лоша. Мога да препоръчам Eastbound and down за убиване на време. Aааа и както се очакваше

Браян го съживиха

.

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен от финала на Homeland!

Мдам, подкрепям.

 

Сега ако може да утрепят и още главни герои освен Броуди, тъкмо ще свърши сагата.  :lol: 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз търпеливо изчаках сезона да приключи и го започнах преди малко. Ще го гледам само на работа, че да има какво да правя. Много силно начало.

 

Не помня споменах ли го вече, но ако няма какво да гледате ви препоръчвам The Tunnel и Hunted

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм изпаднал в екзистенциална криза поради липсата им. Толкова съм отчаян, че започнах да гледам Никита. Доктор Ху за час вдъхна малко живец, но само толкова. Добре поне, че Шерлок започва след няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...