Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой дали може да ми предложи сериал подобен на Калифорникейшън ?

House of Lies, който започна тази седмица май ще е подобен по отношение на секс, цици и наркотици. Метни му едно око.

Link to comment
Share on other sites

Two and a half men продължава мощно да потъва... Прост всеки следващ епизод е по-тъп от предния... Не знам как стои въпроса с рейтингите, но трагедията с тоя лигльо е пълна...

Link to comment
Share on other sites

По-велики сериали от Prison Break и The Mentalist няма, няма и да има скоро. Гениални идеи, поздравления за създаделите им Paul Scheuring и Bruno Heller. Това си филми, които можеш да гледаш по цял ден, докато не свършат всички налични епизоди или да трябва да ходиш на работа.

 

Кикоалв

Link to comment
Share on other sites

The Finder (беше епизод от Bones). Не е зле, "пилотния" епизод в другия сериал беше малко по-интересен, но и така става за бързо гледане ако няма нищо друго. Почесва по същия начин по който Bones, Castle, etc. го правят. Направо си е Bones, но на обратно.

 

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

person_of_interest.jpg

Сериала не е лош, разнищват историята малко по малко, но в началото изглежда доста изсмукано от пръстите. James Caviezel е супер секси както винаги :love

Link to comment
Share on other sites

По-велики сериали от Prison Break и The Mentalist няма, няма и да има скоро. Гениални идеи, поздравления за създаделите им Paul Scheuring и Bruno Heller. Това си филми, които можеш да гледаш по цял ден, докато не свършат всички налични епизоди или да трябва да ходиш на работа.

 

StarTreck и StarGate/Атлантис ме радват много повече мене

Link to comment
Share on other sites

person_of_interest.jpg

Сериала не е лош, разнищват историята малко по малко, но в началото изглежда доста изсмукано от пръстите. James Caviezel е супер секси както винаги :love

и аз го гледам определено си заслужава всичките серии са много добри !

Разочарован съм от новият сезон на Спартак нито главният герой ми допада нито цялостното развитие на сезона , добре че се появи Ганикас че вмомента го следя главно зареди него !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Някой следи ли рейтингите на комедийните сериали? След като How I Met Your Mother заприличва все повече на драма, а Two And A Half Men рядко успява да ме разсмее (за сметка на предишни сезони, когато съм се смял с глас редовно), чудя се кой е номер едно по рейтинг. 2.5 мъжа е абсурд още да държи първо място...

Link to comment
Share on other sites

Комедийни сериали не гледам, но преди когато гледах доста съм се смял на 30 Рок и Офисът (американската версия).

Link to comment
Share on other sites

Някой следи ли рейтингите на комедийните сериали? След като How I Met Your Mother заприличва все повече на драма, а Two And A Half Men рядко успява да ме разсмее (за сметка на предишни сезони, когато съм се смял с глас редовно), чудя се кой е номер едно по рейтинг. 2.5 мъжа е абсурд още да държи първо място...

 

The Big Bang Theory

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...