Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

The Big Bang Theory

Именно. Не знам точно какви са рейтингите, но би било безумие ако това не е комедийния сериал номер едно в момента. Сега видях в Уикипедия, че през четвъртия сезон сериала е станал комедия номер едно, изпреварвайки "Two and a Half Men", което ще рече, че в петия сезон би трябвало да са си затвърдили позицията. BTW, по Коледа бях в Атланта в централата на CNN и си купих една яка фанелка "Bazinga" от магазина им. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те и предишните не бяха кой знае какво. Нещо тоя сезон ми куца адски много. То не бяха лозунги и призиви за свобода и равенство, то не беше чудо. Направо вече аман. И нещо главния герой и той ми е куц някак си. Не мога да обясня защо ама е така. Гледам го заради бойните сцени, когато има разбира се, както и заради яките мацки :)

Link to comment
Share on other sites

С вас гледаме различни сериали, явно. :)

 

Едно и също гледаме, просто ти си налапал шарената близалка и си сложил розовите очила, затова не виждаш пропукванията :)

 

 

Сцената между Спартак и Мира в стил латиноамериканска сапунка - абсолютен бълвоч.

Сцената с пиенето и игрите - за няколко часа всички минаха от омраза и ненавист към прегръдки и целувки, seems legit.

Сцената със Сепия в банята беше неочаквана и ме изкефи, но последвалият кървав секс беше излишен, все едно сценаристите са си казали "Айде да видим докъде може да стигнем с извращенията".

И най-голямата глупост за мен - накрая лошите бяха на едно копие разстояние от нашите, но решиха да ги оставят кротко да се катерят един по един по тясна пътека...like, what the fuck? И преди това с огньовете на входа в стил "YOU SHALL NOT PASS!" - толкова ли не можаха да намерят нещо да разръчкат и да ги изколят в тунела?

 

 

И общо за целия сезон - прекаляват със забавените кадри!!! Готин ефект е, но като го виждаш на всяка втора сцена, бързо се изтърква.

Link to comment
Share on other sites

психоза, днес не ти е ден за ИМИДЖИ! :)

Първо в темата за мацките (гледам е оправен), сега и тук.

Иначе някой беше препоръчал сериала "Shameless" - наистина добро попадение.

Link to comment
Share on other sites

Weeds беше страхотен в началото, но както се случва с много сериали, към 5-6 сезон взе да се разводнява. Даже от 7 сезон гледах само няколко епизода и го зарязах.

 

 

Епичен финал на Spartacus!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

"Под прикрите" дотук е много слабичък. Адски много грешки на сценаристите, чак дразнещи. За заснемането да не говорим - при сцена хвърляне на труп в река ясно се вижда, че водата е до коляно, хвърленото във водата няма нищо общо с масата на тяло и заплува като стиропор и най-важното - ЯСНО се вижда въжето, с което е вързан чувала с цел изваждането му след спиране на камерата. Звукът е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА. Иначе сериалът има идея, но много лошо изпълнение....

 

Най-добри за момента са Столичани в повече - по-забавни са ми и от западните сериали. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти сега ли чак го откри

 

По принцип се отнасям доста негативно към българското кино и много трудно успявам да изгледам каквото и да еlaughing1.gif В случая от около половин година двама приятели се опитват да ме накарат да го гледам, ама аз отказвах до вчера...:D

Link to comment
Share on other sites

Е "Под прикритие" няма половин година ефир бре, момче. 4-5 серии излезнаха.

 

Принципно българските сериали (без това недоразумение "Домашен арест") са много прилични. Най-малкото са в пъти по-добри от боклуците (особено мангалските) в ефира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...