Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

А да не говорим, че за разлика от други български сериали, тук имаме много добра актьорска игра - отлична Ваня Цветкова и феноменални Калин Сърменов, Ачо Георгиев, Малин Кръстев и Юрий Ангелов. Между другото, понеже сериала е вдъхновен от реално случили се събития, някой има ли идея, кой реален мафиот е пресъздаден като Милото?

 

С тия "реални личности и събития" и особено с часовника доста са се изсилили и съм сигурен, че в тая работа пръст има оная гнасна простакеса Фучеджиева...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да вметна само, че българско ли е и не е ли Тя и Той или Клиника на Третия Етаж хич не ми говорете за него. Особено тея последните латино-побългарени сериали с американски привкус, които тук просто не се вписват поради тотално различната култура (или липсата на такава).

Link to comment
Share on other sites

И аз още се чудя. Но следващият май е последен, та се приготвят за финал сигурно...

Пише че има още 4 епизода

Link to comment
Share on other sites

Да вметна само, че българско ли е и не е ли Тя и Той или Клиника на Третия Етаж хич не ми говорете за него. Особено тея последните латино-побългарени сериали с американски привкус, които тук просто не се вписват поради тотално различната култура (или липсата на такава).

 

И Морска сол ме кефеше мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не мога да повярвам, че герой от сериал може да ме изнервя толкова. Алан от 2&1/2 Men е най-ужасният бацил на този свят! :)

 

Това му е идеята :) Аз преглеждам старите сезони от време на време, тоя новия сезон ме отказа още в началото.

 

Вчера гледах Хавай 5-0 и NCIS:LA. Бяха свързани двата сериала и то доста добре. Ако се запази тенденцията, мисля че ще е много добре. Като цяло трябваше да се очаква нещо подобно и ако реализацията е на ниво, съвсем спокойно могат да се свържат няколко сериала, стига разбира се да не е всеки епизод. Но от време на време ще е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че герой от сериал може да ме изнервя толкова. Алан от 2&1/2 Men е най-ужасният бацил на този свят! :)

 

Леко си стъпиха на краката и усетиха, че е време да се спре с бозата. Дано устискат още един сезон поне... Друго си е носителка на Оскар да се мерне от името на Чарли... Както само тя умее. laughing1.gif

 

 

Убиха всичко детско в мен с лесбийския номер с бабите, в който участва майката на Ейми от "Всички обичат Реймънд"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Бяха свързани двата сериала и то доста добре.

Много ми харесват такива "кросоувъри". Преди време имаше един голям епизод, разделен между трите CSI. Не знам защо по-често не правят такива неща, дори и да е за няколко минути guest appearance.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам The Mentalist да иде на гости на всичките сериали и да ги забърка едни в негов си стил и да не могат да се оправят цял сезон после ;)

Link to comment
Share on other sites

В началото New Girl беше като крем Брюле с шоколадови стърготини. Сега е като боза с овесени ядки. Как успяха да го осерат?

 

За сметка на това намерих Archer! :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Голяма веселба в новия сезон на Cougar Town... Почти целият каст на Scrubs се появи... Особено финала на 5-та серия чупи гипса. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Айде пак чакане за следващия сезон на Fringe. Мразя да чакам между сезоните....

и кои са тия дето щели да дойдат, наблюдатели ли са... а какво стана с бебето от предния сезон? Оливчето е пак бременна, ама за онова бебче нищо не казват, не е честно. То трябва да се появи някъде нататък, няма как да го оставят така да си блуждае горкото.

Link to comment
Share on other sites

Шшшш, няма лош епизод на Менталистчето!!! Няма да ми говорите против него!!!

 

И интересната персона става, мда ;)

Link to comment
Share on other sites

PoI е приличен сериал, но начинът, по който Кавийзълчо говори, просто ме вбесява. В началото беше куул и мистириъс, но с течение на времето стана досадно.

Link to comment
Share on other sites

PoI е приличен сериал, но начинът, по който Кавийзълчо говори, просто ме вбесява. В началото беше куул и мистириъс, но с течение на времето стана досадно.

Такъв му е гласа, не си ли забелязал и в другите филми как се дере.

Link to comment
Share on other sites

Мда, не е виновен той за тая работа. В смисъл, не си го преправя да звучи така, просто така си говори. Донякъде изглежда като преиграване, но не е. И като цяло му отива на героя. Почти съм убеден, че това е една от причините да го изберат за този сериал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...