Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

2 сезона са, Raptor-e, есента ще излиза трети ;)

 

Ти сигурен ли си, че говориш за ПОД ПРИКРИТИЕ? laughing1.gif

 

Нещо те подозирам, че говориш за Стъклен Кол

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти сигурен ли си, че говориш за ПОД ПРИКРИТИЕ? laughing1.gif

 

Нещо те подозирам, че говориш за Стъклен Кол

 

http://www.imdb.com/title/tt1909015/ laughing1.gif

аз такива сапунки като стъклен дом не гледам ninja.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХХА

 

Аз съм сбъркан - обърках го с друг сериал tounge.gif

 

Този го чакам да понапредне и тогава ще го почна. Чувам само положителни отзиви дотук.

Link to comment
Share on other sites

Ти сигурен ли си, че говориш за ПОД ПРИКРИТИЕ? laughing1.gif

 

Нещо те подозирам, че говориш за Стъклен Кол

Бъркаш. Под прикритие почна през април 2011. Първия сезон свърши началото на юли 2011. Втория сезон се излъчи от ноември 2011 до февруари 2012 и сега е в почивка. А Стъклен дом има 4 сезона и на 16 април почва 5-ти. Сигурно имаш предвид Отплата по нова ТВ, който почна преди 2 седмици.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не е лош, гледах 1-2 сезона, но накрая ми писна. Серия за серия, изгледай първи сезон. Структората на епизодите май не се променя. Тип Криминал майндс.

Жалко, че няма продължение на Durham County. Ако не си го гледал - мисля, че ще ти хареса.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Започнах FLASHPOINT. Пилотът е обещаващ. Някой гледал ли го е, добре ли се развива нататък?

 

Почти всички серии са тоя модел. Има няколко дето са малко по-различни, но като цяло това е. Мисля, че ще ти писне бързо.

Link to comment
Share on other sites

БГ сериал ще прогледам само ако ми плащат по 150 лв/епизод :) :P

 

 

 

ей т;ва е приказка

хеаахае

 

Единствено зяпам оново българското подобие на - "2ма мъже и половина "... ся му забравих името...

Link to comment
Share on other sites

Който харесва "Седем часа разлика", повече не ми е приятел!!! :)

Адски вдлъбнат сериал!!!

Това че ти не го следиш и си нямаш представа за интригите, които се завързват и развързват не значи, че е вдлъбнат. Много ясно, че като гледаш 3-4 епизода и си изпуснал сезон и половина преди това, щ ти изглежда тъпо. А и не мога да разбера как не харесвате и столичаните, толкоз смях има в тоя сериал. И кой е този български вариант на 2 мъже и половина?

Link to comment
Share on other sites

Интриги от рода на "Майка ми не ми каза, че мъжът, в който съм влюбена, е баща ми! Ще я убия!" не могат да ме трогнат. Ако теб те вълнуват такива неща, go ahead, нямам нищо против, всеки си има предпочитания.

По твоята логика излиза, че ако ми предложат вкисната манджа, трябва да я ям цял месец, за да мога да усетя всички различни ужасни вкусове и аромати, преди да реша, че не е добре за здравето ми да продължавам да ям. Достатъчно сериали и филми съм изгледал, за да мога да преценя за себе си кое е остро и кое е вдлъбнато.

 

No hard feelings и приятно гледане!

Link to comment
Share on other sites

БГ сериал ще прогледам само ако ми плащат по 150 лв/епизод :) :P

И аз бях на това мнение до скоро. В един момент нямаше какво да гледам и реших да си сваля "Под прикритие". Двата сезона ги изгледах за 3 дена. Уникален сериал е. Нищо общо с останалите български. Смея да твърдя, че е един от най - добрите сериали които съм гледал.

 

Този го чакам да понапредне и тогава ще го почна. Чувам само положителни отзиви дотук.

Колкото можеш по - скоро си го изтегли. Аз след като го изгледах го започнах втори път. На няколко човека го препоръчах и до един останаха доволни.

 

BG сериал няма да гледам никога дори и рейтинга да му лети в космоса !

За всички български сериали съм на това мнение с изключение на "Под прикритие".

Link to comment
Share on other sites

Женените с деца хванахме случайно някакъв епизод - яко преиграват и понеже пунтират американския всичко е някак плоско. Дори на външен вид са решили да ги докарат та хептен нищо оригинално. Можеше поне да са някакви ярки нашенски образи, че да е по-интересно.

Link to comment
Share on other sites

Домашен арест си е .

 

Женени с деца ...никой не може да ги копира :) Още като видях рекламата,ми стана ясно.

 

Домашен арест какво общо има с двама мъже и половинаwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Домашен арест какво общо има с двама мъже и половинаwacko.gif

 

Ми буквално Домашен арест е правен въз основа на другия.Имаше един репортаж в Господари на ефира ,където ги бяха разконспирирали....утре след работа ще го потърся :tongue .

Link to comment
Share on other sites

Интриги от рода на "Майка ми не ми каза, че мъжът, в който съм влюбена, е баща ми! Ще я убия!" не могат да ме трогнат. Ако теб те вълнуват такива неща, go ahead, нямам нищо против, всеки си има предпочитания.

По твоята логика излиза, че ако ми предложат вкисната манджа, трябва да я ям цял месец, за да мога да усетя всички различни ужасни вкусове и аромати, преди да реша, че не е добре за здравето ми да продължавам да ям. Достатъчно сериали и филми съм изгледал, за да мога да преценя за себе си кое е остро и кое е вдлъбнато.

 

No hard feelings и приятно гледане!

 

Нетипично плоскодънно съждение от твоя страна, Бритни... Не знам как да реагирам. Както каза колегата, явно хал хабер си нямаш какво става в тоя сериал. Друг вид тъпотия е да разхвърляш спойлери... Да не си останал без SUBWAY, ей, момче! laughing1.gif

 

Сократце - нищо не знаеш за сериала, така че разсъжденията ти са безсмислени. Не е някакъв шедьовър, но като за изцяло българска продукция е отличен.

 

 

За Домашен арест става върпрос сигурно.

 

Малоумие на n-та степен!!! Жалко, че голяма актриса като Татяна се излага там... Безумна тъпня! Чудя се защо не са съдени за резилите с кражбите от 2.5 мъжа...

 

Колкото можеш по - скоро си го изтегли. Аз след като го изгледах го започнах втори път. На няколко човека го препоръчах и до един останаха доволни.

 

За всички български сериали съм на това мнение с изключение на "Под прикритие".

 

Тъй като са ми твърде много сериалите, още от самото му начало съм решил да действам по твоята схема - нека се натрупат сезони, пък после на един дъх и на спокойствие ще си го гледам. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

А да не говорим, че за разлика от други български сериали, тук имаме много добра актьорска игра - отлична Ваня Цветкова и феноменални Калин Сърменов, Ачо Георгиев, Малин Кръстев и Юрий Ангелов. Между другото, понеже сериала е вдъхновен от реално случили се събития, някой има ли идея, кой реален мафиот е пресъздаден като Милото?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...