Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера е починал Анди Уитфийлд (Spartacus: Blood and Sand). Вече се знаеше, че във втория сезон ще има заместник, но никой не е очаквал, че положението е толкова зле. Ракът е шибано нещо :(

 

RIP, God of the Arena!

 

Ммммм :( :( :( Много, много тъжна новина :(

 

RIP

Link to comment
Share on other sites

Този линк не е в час.

 

Няма да ни липсва дълго, в момента правят нов сериал, в който заплатата му ще е дори НАД милион долара на серия. Отделно в делото срещу Уорнър Брадърс печели. Онези клякат на споразумение от ... 100 милиона долара. Абе човекът е WINNER бе!!! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Някой следи ли Breaking Bad? Аз гледах първи сезон, когато излезе, но нещо не можа да ме впечатли. Сега гледам е стигнал до четвърти сезон и коментарите са изключително позитивни. Май трябва да му дам втори шанс.

Определено! В следващите сезони сериала набира скорост.Аз съм го следил серия по серия, просто... много добър! Четвъртия сезон, който почна лятото, нещо не е на ниво, ама последната серия - 10та раздвижи малко нещата и чакам в Събота да видим кво ще да е .Няма да сбъркаш ако си свалиш другите сезони :)

Link to comment
Share on other sites

Нов сезон на The Big Bang Theory, нов сезон на The Mentalist, няколко нови сериала - ще бъде чудесен ден :) После ще дам updates :D

 

Charlie's Angels - загуба на време.

 

Prime Suspect - като става дума за полицейски сериали аз съм на принципа "Колкото повече, толкова по-добре". Този започва добре, главната героиня ми допада, а останалите са добре познати лица, което ме навежда на мисълта, че в Prime Suspect има известно количество хляб.

 

Person of Interest - бивш агент е привлечен от тайнствен нърд с още по-тайнствен източник на информация за предстоящи престъпления. Засега съм със смесени чувства, клонящи по-скоро към "не" - струва ми се прекалено измислен и нареден.

 

O, btw, Dexter is back! :)

 

Hart of Dixie - медицинска драма/комедия за млада докторка, която е принудена да напусне бляскавия Ню Йорк и се озовава в някаква селска дупка. Първият епизод не беше скучен, има потенциал за интересна развръзка покрай главната селска кучка :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Епизодите са си в типичния стил. Няма някакви особени промени. Аз продължавам да си му се радвам.

 

Жестоко начало на Столичани, умрях си да се смея laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Hustle е велик сериал. Седми сезон излезе отдавна, можеш да го дръпнеш от всеки известен тракер.

мхм намерих го целия сезон след малко като се свали ще го изгледам с кеф :D

 

мхм намерих го целия сезон след малко като се свали ще го изгледам с кеф :D

нещо съм се объркал аз сам го гледал този сезон а за 8-ми знаеш ли нещо?! :D

Link to comment
Share on other sites

TWO AND A HALF MEN започва да потъва. Както си и знаех, няма кой да запълни обувките на Чарли. За сметка на това HOW I MET YOUR MOTHER изригва със страхотни епизоди!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...