Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

TWO AND A HALF MEN започва да потъва. Както си и знаех, няма кой да запълни обувките на Чарли. За сметка на това HOW I MET YOUR MOTHER изригва със страхотни епизоди!

 

Съгласен. Според мен, това е последния сезон на TWO AND A HALF MEN.

HOW I MET YOUR MOTHER не е с нищо по-добър и по-лош от предните сезони.

Fringe - още се мъча да го гледам, но нещо вече не ме грабва.

Doctor Who - след финала на полу-сезона очаквах повече за финалния епизод, чакаме коледния епизод, да видим там как ще се справят.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Inbetweeners

В момента подхванах този на моменти е адски глупав на моменти съм се заливал от смях . Има само 18 серии като ги изгледам ще сваля и филма .

 

Max & Paddy's Road to Nowhere

Ако успеете да го намерите хубав британски хумор и са само 6 серии .

Link to comment
Share on other sites

За House M.D. има специална тема, малко по-надолу в раздела.

Link to comment
Share on other sites

whitney_ver3.jpg

 

:wub: :wub: :love :love :love :wub: :love

 

Мислех, че няма по-"свежарски" сериал от New Girl. Голяма грешка!

 

Ok, не знам дали аз съм дефектен, или светът е кисел като гъз. Сега разгледах коментарите за този сериал в IMDB и 99% са негативни. Не мога да проумея как може някой да остане недоволен, аз много се накефих, ухилен съм до уши и чакам с нетърпение следващите епизоди.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Зависи от гледната точка и настроението :)

 

Започвам да гледам Blue Mountain State. Налегнала ме е някаква колежанска вълна :D

Еми простотия на кубик,като американски пай :D

Иначе The walking dead S2 почна доста добре :)

Link to comment
Share on other sites

whitney_ver3.jpg

 

:wub: :wub: :love :love :love :wub: :love

 

Мислех, че няма по-"свежарски" сериал от New Girl. Голяма грешка!

 

Ok, не знам дали аз съм дефектен, или светът е кисел като гъз. Сега разгледах коментарите за този сериал в IMDB и 99% са негативни. Не мога да проумея как може някой да остане недоволен, аз много се накефих, ухилен съм до уши и чакам с нетърпение следващите епизоди.

АХАХАХАХАХАХА Тоя сериал е убиец.Пукнах се от смях :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

The Mentalist продължава да ме радва и още не мога да повярвам колко е готин Simon Baker в тази роля, толкова много му отива, че не бива играе нищо друго никога :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Breaking Bad започва доста интересно. Вчера приключих първи сезон, дано в следващите не се осере.

Също така изгледах по една серия от How to be a gentleman и Whitney и смятам с тях да си остана. Бози.

Link to comment
Share on other sites

TWO AND A HALF MEN започва да потъва. Както си и знаех, няма кой да запълни обувките на Чарли. За сметка на това HOW I MET YOUR MOTHER изригва със страхотни епизоди!

 

Прекалено много завъртяха историята около Алън, който не стига, че е МЕГА дразнещ лигльо, ами сега в комбинация с Кътчър просто идват в повече:angry:

Link to comment
Share on other sites

Алън е основното звено в сериала като мост между "преди" и "сега". Логично е той да премине в центъра. Тоя гей Къчър е мноо зУе... Единствените стабилни образи остават Евелин и Берта. Малкият е тотален кретен, не знам защо се изгубиха Джудит и мъжа й.

Link to comment
Share on other sites

Pod%20prikritie%20-%20poster.jpg

"Под прикритие"

За мен поне това е най-добрия български сериал, правен до сега. Днес започна втория сезон и обещава да е доста интересен

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...