Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Единственото, което ми стана интересно от тоя трейлър беше, че в началото жената май е Яна Маринова :D

Така като гледам май и по-голямата част от трейлъра е сниман в България. Участието на Дани Трехо ме заинтригува, но пък явно е епизодична роля, защото му виждат сметката. Наиситна изглежда някаква тъпня.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де, никой ли не знае как се прави това:

http://bfy.tw/9uKp

 

влизаш в сайта http://lmgtfy.com/ и пишеш търсенето. После има preview или get link.

 

The Visit (2015) 

от режисьора на Split, който похвалих миналата седмица

Link to comment
Share on other sites

Doctor Strange

 

Седнах да го гледам без никакви очаквания и останах много доволен. Страхотни ефекти, малко, но достатъчно хумор, екшън-мекшън, гримиран Мадс Микелсен и плешива Тилда Суинтън - стабилно 8/10.

 

 

The Accountant

 

Hell yeah! Този филм слага всички Борн-ове в малкия си джоб!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

ARRIVAL

 

Гледам го вече толкова много пъти и все още ме разплаква... Уникално силен.

 

И не само заради Max Richter и Johann Johannsson

 

IF YOU COULD SEE YOUR LIFE FROM START TO FINISH - WOULD YOU CHANGE THINGS? 

Link to comment
Share on other sites

Гледам го вече толкова много пъти и все още ме разплаква... Уникално силен.

 

А гледа ли Оскарите, мисире, и видя ли какво деколте извади Ейми Адамс? :bowdown:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PBrI97smZM8

Link to comment
Share on other sites

Не я понасям тая, но добре се справи във филма.

 

Иначе и да ги изкара - не струват, ама си мисир да го усетиш това. Да не говоря каква крива трътка е с мъжко телосложение и прочее. Абе пача с една дума. 

Link to comment
Share on other sites

Не я понасям тая, но добре се справи във филма.

 

Инче и да ги изкара - не струват, ама си мисир да го усетиш това. Да не говоря каква крива трътка е с мъжко телосложение и прочее. Абе пача с една дума. 

Ходил ли си скоро на очен доктор, мисире? Ако не, направи го. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Непременно! Мисир ме праща на лекар - хуквам!  :laughing:

 

(да кажем не си й обърнал внимание в суперменските филми, но в тоя е с панталон, МИСИР - та виж там в околията ти за лекар)

 

----------------------------------------

 

ASSASSINS CREED - отличен

Link to comment
Share on other sites

ASSASSINS CREED - отличен

Абсолютно не мога да се съглася. Въпреки че се опитах да се абстрахирам от това, че съм фен на игрите, филмът беше хаотичен и краят много претупан. Язък за добрия каст. От друга страна не бих го сложил и в темата с минусите, но определено не е и за тази.

 

ПС препоръчвам Моана a.k.a. Смелата Ваяна :moon:

Link to comment
Share on other sites

hqdefault.jpg
Logan
Гледах го още миналата седмица, но забравих да го похваля тук. Уникален филм, много по-мрачен, сравнено с всичките x-men, излизали досега. Доста рязане на крайници имаше :))

Препоръчвам с две ръце на кино.

 

misssloane.jpg
Miss Sloane
Приятно очарован останах от този филм. Добър политически трилър. Джесика Частейн е страхотна актриса.

Link to comment
Share on other sites

И аз гледах Miss Sloane снощи, много ми хареса. Подозирах какво ще стане накрая, но въпреки това се изкефих максимално, даже върнах да го видя още веднъж :)

Link to comment
Share on other sites

А направи ли ти впечатление нивото на английския език във филма? :) Аз се имам за добре знаещ ingrish, но въпреки това някои думи не можах да ги разбера. Диалозите бяха на висота.

Link to comment
Share on other sites

Разни специфични термини няма как да ги разбереш, независимо дали става дума за лобиране, комбайни или изкуствено осеменяване при конете. :)

Link to comment
Share on other sites

hqdefault.jpg

Logan

Гледах го още миналата седмица, но забравих да го похваля тук. Уникален филм, много по-мрачен, сравнено с всичките x-men, излизали досега. Доста рязане на крайници имаше :))

Препоръчвам с две ръце на кино.

 

Уникален, мрачен и брутален. Днес го гледахме със синът ми. Сигурно в края на филма съм изглеждал много нелепо с визията на 110 килограмов викинг, с коса до кръста, свиреп поглед и едномесечна брада, как подсмърча и си бърше сълзите.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...