Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

I, FRANKENSTEIN

 

На мен лично много ми хареса филма. Между другото половината кастинг на UNDERWORLD участва... :laughing:  

 

THOR THE DARK WORLD

 

...или таратор в задния двор....  :laughing:

 

Сериалът продължава успешно...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GATEN RAGNAROK

 

Очаквах някаква страховита простотия, но става за лежерно гледане в мрачен следобед... Нищо особено не е, просто така за разпускане.  

 

THE ONION MOVIE

 

От много време се канех да гледам тоя филм, чак сега се забавлявах с него. Задължителен е. 

Link to comment
Share on other sites

OLDBOY

 

Прилично направен, но е поредното копиране на азиатците. 

 

ONLY LOVERS LEFT ALIVE

 

Един страхотен със своите странности и мъдрости филм. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали пиша тези филми за първи път. Ако не - съжалявам.

The island

The jacket

Mindhunters

Trojan war

10 things I hate about you

Love actually

Gattaca

Link to comment
Share on other sites

Снощи изгледах продължението на 300. Първият филм е в топ3 на най - любимите ми филми. Очаквах да е по - различна новата част. Хареса ми обаче. Действието се развива основно преди и по време на първият филм. Малка част е след това. Направо си оставиха портал за още поне един филм :). Дано да се появи скоро. Малко скептичен бях за това продължение. Останах доволен все пак. И да не се забравя най - най - важното нещо: Ева Грийн по цици... на 3D...  :love  ( макар да не ми хареса как изглеждаше в лицето в този филм). Но да не забравяме все пак: Ева Грийн по цици... на 3D :woot

Link to comment
Share on other sites

Ева Грийн по цици... на 3D...  :love  ( макар да не ми хареса как изглеждаше в лицето в този филм). Но да не забравяме все пак: Ева Грийн по цици... на 3D :woot

Развали ми изненадата. Много гадно

Link to comment
Share on other sites

Гледах "Сталинград" преди малко на откриването на София Филм Фест в Пловдив и много ми хареса. С големи притеснения тръгнах, мислейки си, че ще е поредното нещо, пълно с клишета за Втората световна, но в крайна сметка излязох от салона доволна. :)

Link to comment
Share on other sites

Нека да напиша първото си мнение във форума по случай един много готин филм, който гледах наскоро.

 

Става дума за "Престиж" филмът е старичък става дума за фокусници, но ще ви впечатли с актьорска игра и динамично развитие. Жанрът е драма, а действията следват едно след дргуо. Това, което ми хареса, е че филма има всичко (смях, сълзи, екшън) и т.н. Ако не сте го гледали препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

47-Ronin-2013-BAN2.jpg

 

Не е лош, но не е и много добър. Средна работа, но си заслужава да му се отделят 2 часа.

6/10

 

Delivery_Man_movie.jpeg

 

Също един нелош комедиен филм, в който има леки моменти на драма, които според мен са сполучливи. Може и да съм предубеден, но Dreamworks могат дори от лайно да направят качествена продукция.

 

6.5/10

 

need-for-speed-movie-poster7.jpg

 

Добро филмче. Очаквах да е ужасен провал, но в крайна сметка не беше зле. Историята беше банална, но имаше доста хумористични моменти, които дадоха boost. Колите също бяха един път. Може да се гледа на кино, може и вкъщи.

 

6.9/10

Link to comment
Share on other sites

Да ви препоръчам новият филм с участието на Лиъм Нийсън: Non stop.

 

От доста време не ми се беше случвало филм да ме държи толкова в напрежение и да не успея да предвидя какво ще стане от доста по - рано.

 

 

 

 

non stop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Captain Phillips - много добре направен филм за случая с отвличането на капитан Филипс през 2009-та, а Том Ханкс е перфектния актьор за подобна роля.

Escape Plan - изненадващо дообър екшън с дъртаците Сталоун и Шварценегер, за разлика от недоразумението The Expendables.

Link to comment
Share on other sites

300 Rise of an empire. Много по-слаб от първия, но все пак не е за другата тема.

American hustle. Луд, луд филм.

Link to comment
Share on other sites

Snowpiercer с голямо предубеждение го свалих мислейки си че ще е поредната ниско-бюджетна боза,а то се оказа много хубав филм :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...